Програма MSA: ресурси ЄС для фінансування соціальних проектів

Отримайте якісну міжнародну управлінську освіту в рамках спільного українсько-польського проекту

Програма MSA: ресурси ЄС для фінансування соціальних проектів

2 квітня у Києві відбудеться презентація міжнародної програми післядипломної освіти "Master of Social Administration". Про це повідомили автори проекту - представники Академії праці, соціальних відносин і туризму (м. Київ) і Педагогічного університету ім. Я.Корчака (м. Варшава).

За словами проректора АПСВТ та викладача MSA Ярослава Головко, основна ідея програми – використання ресурсів Євросоюзу для фінансування соціальних проектів - є дійсно унікальною освітньою ініціативою, особливо актуальною на даному етапі розвитку держави.

"Події останніх років в Україні свідчать про європейський вибір. Швидко розгортаються процеси, що потребують кваліфікованого підходу у взаємодії з європейськими партнерами. Водночас, очевидним є критичний брак фахівців, які володіють знаннями та практичними навичками, необхідними для розвитку таких партнерств і професійної взаємодії з організаціями Євросоюзу, що надають фінансову підтримку новим спільним ініціативам", - зазначає проректор Академії праці, соціальних відносин і туризму.

Автори проекту акцентують увагу на тому, що випускники MSA володітимуть нюансами та особливостями таких грантових програм ЄС як Horizon 2020, European Social Fund, Pre-Accession Funds, Erasmus Plus, Europeaid та інших.

Програма надає спеціальні знання по створенню та реалізації соціальних, освітніх та громадських проектів із фінансуванням з ЄС та навички проектного управління (PRINCE2, PMI, PCM, Agile).

Після успішного захисту фінальної роботи студенти отримують офіційний польський диплом про післядипломну освіту та перспективи для успішної міжнародної кар’єри. Додатковим бонусом програми є вдосконалення навичок англійської мови, зокрема, ділової та професійної лексики.

Освітня програма розрахована на 1 рік і складається з декількох модулів, один з яких проводитиметься у Варшаві. Лекції у Києві читатимуть українські та польські викладачі, а також гостьові спікери – експерти, які мають досвід отримання грантів ЄС і участі у практичній реалізації профінансованих проектів.

"В ЄС організації отримують фінансування здебільшого через систему грантів та тендерів, тому ми приділяємо особливу увагу розвитку практичних навичок створення нових проектів та проектному менеджменту. Ми залучаємо до викладання справжніх фахівців з Польщі – зокрема, із студентами діляться власним досвідом представники Фонду Квасьневського, Асоціації MONAR, польського уряду та бізнесу", - зазначає співавтор та викладач MSA з Варшавського педагогічного університету Войчех Дюрановські.

Проект стартує вже вдруге, наразі триває набір до групи, яка розпочне навчання у березні. Перші випускники програми дають високу оцінку теоретичній підготовці і водночас особливо наголошують на практичній цінності інформації, отриманої під час відвідування Польщі.

"Програма MSA надає можливість не тільки побачити, як функціонує західна система освіти, але й допомагає отримати свіжий погляд на своє професійне майбутнє, знайти для себе нові ідеї та людей, які допомагають в їх успішній реалізації", - розповідає випускниця програми Катерина Ткачова.

"Спілкування та зустрічі з європейськими представниками влади та різноманітних соціальних інституцій – це цінна можливість отримати всю необхідну інформацію з перших рук. А постійна практика англійської допомагає остаточно подолати мовний бар’єр та вести переговори будь-якого рівня. До речі стиль викладання польських лекторів є дуже інтерактивним та надихаючим", - каже випускниця MSA.

Автори проекту зазначають, що студентами програми можуть стати особи, які мають базову або повну вищу освіту (бакалавр, спеціаліст, магістр) будь-якого напряму підготовки.

Ректор Академії праці, соціальних відносин і туризму Вікторія Буяшенко звертає увагу потенційних слухачів MSA, що навчання надасть унікальні можливості не тільки вчорашнім випускникам вишів, а й фахівцям усіх соціальних галузей, які мають ідеї щодо розвитку, але відчувають брак фінансування.

"Для мене є дуже важливим, що саме наша Академія виступає партнером проекту "Master of Social Administration". Адже він цілком відповідає нашим стратегічним прагненням – інтеграції у міжнародний освітній простір, розширенню можливостей для освіти дорослих в Україні на світовому рівні і підтвердження статусу Академії як провідного національного центру сучасних знань про суспільство та соціальні технології", - зазначає ректор АПСВТ.

"До того ж ми розуміємо, що у часи кризи освітні можливості мають залишатися доступними за ціною. Фактично програма MSA є насамперед соціальним проектом, оскільки її вартість в рази менша подібних міжнародних аналогів. Причому в результаті навчання випускники отримують навички для подальшого "самофінансування" у світовому просторі і далекосяжні міжнародні перспективи", - наголошує Вікторія Буяшенко.

Отримати додаткову інформацію про програму "Master of Social Administration" можна на сайті Академії праці, соціальних відносин і туризму.

Підтвердити участь і отримати запрошення на презентацію програми MSA 2 квітня 2015 року можливо за електронною адресою v.buzhak@gmail.com.

Контактна особа з загальних питань програми:
Ярослав Головко, проректор з наукової роботи АПСВТ
v-rector_science@socosvita.kiev.ua.

Освіта.ua
24.03.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів