МОН: переселенці навчатимуться безкоштовно

Міносвіти просить виші зарахувати студентів-переселенців на місця державного замовлення

МОН: переселенці навчатимуться безкоштовно

Міністерство освіти і науки України звертається до керівників вищих навчальних закладів з проханням допустити до навчання громадян, які проживають або переселилися з тимчасово окупованої території України та при вступі на навчання до ВНЗ, розташованих в інших регіонах України, не були рекомендовані вищим навчальним закладом до зарахування на місця державного замовлення.

Міністерство у своєму листі № 1/9-462 від 11 вересня 2014 року повідомляє, що питання виділення додаткових місць державного замовлення для таких студентів буде вирішене після затвердження Кабінетом Міністрів України норм передбачених Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо місця перебування та права на освіту від 12 серпня 2014 року № 1635-VII. Вже після цього здійснюватиметься повноцінне зарахування цих вступників.

МОН просить керівників вищих навчальних закладів у разі відсутності місць у рамках ліцензованого обсягу повідомити про це.

Міністерство освіти і науки також наголошує, що у разі якщо такі громадяни не потрапили до переліку осіб, які рекомендовані вищим навчальним закладом до зарахування на місця державного замовлення, центральний орган виконавчої влади, до сфери управління якого відноситься навчальний заклад, за зверненням вищого навчального закладу, надає додаткові місця державного замовлення з урахуванням напряму, обраного абітурієнтом, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Освіта.ua
12.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Букі Репетиторська школа
Школа "Знання Онлайн" надає вільний доступ до онлайн курсів підготовки до ЗНО всім учням Донецької та Луганської областей! Ознайомитися з онлайн курсами ви можете на сайті школи http://znaniya.znonline.org/ А для отримання безкоштовного доступу - напишіть нам на емейл [email protected]
Ольга
Так что, кто-то в этом убедился?
Наташа
Для Ольга: абсолютно нет
Ольга
Вобще кому повезет или нет отпишитесь пажалуйста)
Ольга
Вобщем*
Коментувати
Анна
Ребята, подскажите пожалуйста, это только для абитуриентов? Написано же переселенци, значит все...
Наталия
А смысл, что тут написано... всё равно никого не зачислят из тех кого не рекомендовали.. абитуриенты из Донецка даже не представляют что делать. Я, например, не хочу диплом днр!! Возможности не было приехать на добор, а других взяли по добору с намного ниже баллами чем у меня! Так что не нужно ложных обещаний..
Путин
Для Наталия: Не любишь ДНР? Собирай чемодан, за тобой уже выехали.
Наталия
Да ты прикалываешься что-ли.. тут суть в том что никто не хочет получать диплом днр! !!
777
Для Наталия: Тебе до диплома еще долго)) Ты с ним что в Лос-анжелес собралась?
Коментувати