Магістратура та MBA у Київській Школі Економіки
PR

Київська Школа Економіки (KSE) відкриває свої двері для нового покоління економістів!

Магістратура та MBA у Київській Школі Економіки

Київська Школа Економіки (KSE), заснована у 1996 році Консорціумом економічних досліджень та освіти (EERC), – це навчальний заклад світового рівня з відмінною репутацією як в Україні, так і за кордоном. KSE входить до числа найкращих шкіл Центральної та Східної Європи, готуючи майбутнє покоління економістів світового рівня.

Таким чином, діяльність KSE сприяє розвитку сфер економіки, бізнесу, а також економічної політики в Україні та сусідніх державах. KSE провадить свою освітню діяльність за підтримки Уряду Швеції.

KSE пропонує визнані на міжнародному рівні магістерські програми:

Навчаючись в KSE, студенти мають можливість отримати диплом Університету Х'юстона.

Також в Київській Школі Економіки пропонується програма «KSE MBA» - нова унікальна програма для випускників, які отримали ступінь магістра однорічної програми з економіки бізнесу та фінансів, або дворічної програми з економічного аналізу.

Київська Школа Економіки підтримує таланти, надаючи стипендії для студентів, які прагнуть отримати ступінь магістра в галузі економічного аналізу в KSE. Деталі за посиланням.

Магістерські програми KSE побудовані за зразком програм провідних міжнародних університетів. Викладання проводиться англійською мовою професорами із закордонних університетів та українцями із західною освітою, які мають значний досвід викладання та дослідницької роботи, а також є визнаними професіоналами своєї справи.

Дізнайтеся більше:
тел.: (044) 492-80-12
e-mail: info@kse.org.ua
сайт: www.kse.org.ua

Освіта.ua
10.06.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Pasha Bagnat
Ви випускник і у Вас є диплом бакалаврату чи спеціалітету ? Ще не визначились куди далі подавати документи ? У Вас є чудова можливість влитись в чудовий колектив, поступивши на магістратуру за напрямком «Консолідована інформація». Можливі варіанти вступу на бюджет. Не впустіть свій шанс! Детальна інформація тут: http://citzi.vntu.net/edu-ki/ та тут: ki@vntu.net.
Марія
У Вінницькому національному технічному університеті всі хто має диплом бакалавра/спеціаліста/магістра може навчатися у магістратурі за спеціальністю "Консолідована інформація" (з будь-якого ВНЗ). Крім того, навчання ведеться на базі IT Академії Microsoft і Мережевої Академії CISCO. (citzi.vntu.net/edu-ki/)