Вартість диплома цього року складе 90 грн

Ціна одного примірника диплома бакалавра, спеціаліста або магістра у 2014 році становитиме 89,82 грн

Вартість диплома цього року складе 90 грн

У Міністерстві освіти і науки повідомили про вартість документів про освіту державного зразка, що виготовляються на основі фотокомп'ютерних технологій.

"Повідомляємо, що у 2014 році ціна одного примірника свідоцтва про базову загальну середню освіту, атестата про повну загальну середню освіту, виготовлених на основі фотокомп'ютерних технологій, для випускників приватних загальноосвітніх навчальних закладів, випускників контрактної форми навчання професійно-технічних навчальних закладів та випускників вищих навчальних закладів становить 37,08 гривень", - йдеться у повідомленні МОН.

Ціна одного примірника свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації, диплома кваліфікованого робітника, диплома молодшого спеціаліста, виготовлених на основі фотокомп'ютерних технологій, становить 52,02 гривні.

Ціна одного примірника диплома бакалавра, диплома спеціаліста або диплома магістра, виготовлених на основі фотокомп'ютерних технологій, становить 89,82 гривні.

У Міністерстві освіти зазначили, що складовими вказаних цін документів про освіту, виготовлених на основі фотокомп'ютерних технологій, є вартість виготовлення документів про освіту та вартість послуг, що надає ДП "Інфоресурс" при забезпеченні документами про освіту, які виготовляються на основі фотокомп'ютерних технологій.

Також у МОН повідомили, що Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, загальноосвітні та професійно-технічні навчальні заклади, отримуючи у 2014 році свідоцтва про базову загальну середню освіту, атестати про повну загальну середню освіту для осіб, які навчались за кошти державного та місцевих бюджетів, оплачують тільки вартість послуг ДП "Інфоресурс" із забезпечення документами про освіту державного зразка, що виготовляються на основі фотокомп'ютерних технологій, у розмірі 3,12 гривні за один документ про освіту.

Інші документи про освіту, що виготовляються за кошти державного бюджету для осіб, які навчались за кошти державного та місцевих бюджетів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, а саме: бланки додатків до свідоцтв про базову загальну середню освіту та додатків до атестатів про повну загальну середню освіту, свідоцтва про закінчення спеціальної загальноосвітньої школи (для дітей, які мають вади у фізичному чи розумовому розвитку), бланки похвальних листів "За високі досягнення у навчанні" та похвальних грамот "За особливі досягнення у вивченні", золоті медалі "За високі досягнення у навчанні", срібні медалі "За досягнення у навчанні", видаються безкоштовно.

Освіта.ua
24.04.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
У Вінницькому національному технічному університеті всі хто має диплом бакалавра/спеціаліста/магістра може навчатися у магістратурі за спеціальністю "Консолідована інформація" (з будь-якого ВНЗ). Крім того, навчання ведеться на базі IT Академії Microsoft і Мережевої Академії CISCO. (citzi.vntu.net/edu-ki/)
Сергій
З якої дати ціна одного примірника свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації, диплома кваліфікованого робітника, диплома молодшого спеціаліста, виготовлених на основі фотокомп’ютерних технологій, становить 52,02 гривн
семен
І дійсно, чому б не заробити на студентах та учнях? Заплатять напевно. З бідного по копійчині - і вже сорочечка буде? Соромно за державу і немов би державних мужів.
Мама учня
Вибачте, але спитаю конкретніше, тобто учневі ПТНЗ, який навчався за кошти держбюджету, необхідно сплатити за атестат 37,08 + за диплом кваліфікованого робітника 52,02 гривні? У сумі складає 89,10 грв? І це сплачує сам учень, а не навчальний заклад?
гость
http://www.inforesurs.gov.ua/news/121-list-mon-ukrayini-vd-24042014-19-216-schodo-poryadku-oplati-dokumentv-pro-osvtu-u-2014-roc.html
Гость
Всякий бред печатают и принимают, а балл аттестата и условия принять не могут!