НМУ ім. Богомольця відправив ректора у відставку

Рішення про відставку Москаленка з посади ректора підтримали 46 членів Вченої ради з 58 присутніх

НМУ ім. Богомольця відправив ректора у відставку

У Національному медичному університеті ім. Богомольця відбулося розширене засідання Вченої ради університету, на якому також був присутній відсторонений ректор Віталій Москаленко.

За повідомленням ZN.UA, він залишив залу ще до оголошення звіту про результати роботи комісії МОЗ щодо комплексної перевірки діяльності університету.

Після обговорення звіту відбулося анонімне голосування Вченої ради за зняття Москаленка з посади ректора НМУ. Рішення про відставку Москаленка з посади підтримали 46 членів Вченої ради з 58 присутніх.

Як відомо, Москаленка підозрюють у використанні не за призначенням щонайменше 56 млн грн.

Результати перевірки комісії Міністерства охорони здоров'я свідчать про використання не за призначенням щонайменше 56 мільйонів гривень. Із цієї суми майже 22 мільйони гривень недоотримали студенти на стипендіях. На 10 млн грн завищувалася ціна на ремонт гуртожитку. За документами, у нині голих стінах провели електрифікацію і навіть установили ліфти.

Серед фінансових зловживань є 254 тис. грн на квіти. Лише екс-міністру охорони здоров'я Раїсі Богатирьовій Москаленко купував букети за 29 тис. грн. Викладачі вишу кажуть, що про корупцію знали, але в яких масштабах - ні.

Місяць тому студенти домоглись усунення ректора Віталія Москаленка.

Освіта.ua
28.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів