Затверджено новий склад Атестаційної колегії МОН

До складу колегії включено 25 представників вищих навчальних закладів та наукових установ

Затверджено новий склад Атестаційної колегії МОН

Міністр освіти і науки Сергій Квіт затвердив новий склад атестаційної колегії МОН. Про це йдеться у відповідному наказі освітнього відомства.

Колегію очолив міністр освіти Сергій Квіт, заступником голови колегії став ректор КПІ Михайло Згуровський. Усього до складу колегії включено 25 представників вищих навчальних закладів та наукових установ.

Як відомо, атестаційна колегія Міністерства освіти і науки є дорадчим органом освітнього відомства. Одними з основних завдань колегії є затвердження рішень спеціалізованих вчених рад про присудження наукового ступеня доктора і кандидата наук, а також присвоєння вчених звань старшого наукового співробітника, доцента і професора науковим і науково-педагогічним працівникам вишів, закладів післядипломної освіти та наукових установ.

Наказ, що затверджував попередній склад атестаційної колегії МОН, визнаний таким, що втратив чинність.

Освіта.ua
24.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
семен
Знову одні ректори, причому із незмінних і "вічних" - невже немає вчених поза керівниками? Чи так зручніше впливати?
DOCENT
Цікаво, що до складу колегії не включено, як це було раніше, директора департаменту ДЕПАРТАМЕНТУ РОБОТИ З ПЕРСОНАЛОМ ТА КЕРІВНИМИ КАДРАМИ НЕКРАССА ІА. Саме до цього департаменту відноситься Відділ підготовки та атестації наукових та науково-педагогічних кадрів, який займався підготовкою до колегії атестаційних справ здобувачів вчених звань професора і доцента.