Першим заступником міністра освіти призначено Інну Совсун

У Міністерстві освіти і науки продовжується ротація керівних кадрів відомства

Першим заступником міністра освіти призначено Інну Совсун

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт звільнив з посади першого заступника Євгена Суліму та призначив на його місце Інну Совсун. Про це він заявив під час круглого столу в Укрінформі на тему "Українська освіта: що далі?".

"Я сьогодні видав перші накази, зокрема, стосовно реалізації студентських вимог. Є наказ про відсторонення першого заступника міністра освіти і науки Суліми", - сказав міністр.

Таким чином, крісло першого заступника міністра отримала директор Центру дослідження суспільства Інна Совсун. "Вона вже виконує ці обов'язки", - підкреслив Квіт.

Також міністр освіти і науки Сергій Квіт обіцяє провести розслідування причетності ректорів до репресій проти студентів за участь у недавніх протестних акціях.

"Якщо якісь ректори були причетні до політичних репресій щодо своїх студентів, якщо був якийсь тиск на студентів - ми це будемо розслідувати", - сказав міністр освіти і науки Сергій Квіт.

Освіта.ua
03.03.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
olga
Як здолати корупцію? Розпочніть із себе. Люди, які працюють десятки років у навчальних закладах України не можуть отримати мінімальну керівну посаду. В той час ми спостерігаємо перші Ваші призначення: Совсун та Дніпров (від бувших). Першому заступнику немає й 30-ти, з іншим все зрозуміло. За які заслуги? Навчання у магістратурі у Швеції чи з якихсь інших невідомих причин. З інших вимагають досвід роботи. Так це вона не просто тоді вартувала біля лікарень? Які ж тоді ми патріоти, що робемо це з користю? Я знаю тисячі висококваліфікованих освітян, які працюють не за посади, а наблаго держави.
Тома
Мікрорайон! Коли вчителі обходять кватири та будинки, не маючи захисту від собак та їх «поважних» господарів. Закон про особисті дані громадян… Невже після народження матері не оформлюють декретні виплати - це реальні дані, або амбулаторії (з діагностуванням)), або паспортні столи (реєстрація) ? Для чого ми дублюємо цю «приблизну інформацію», візуально визначити вади деяких хвороб неможливо… Дуже Вас просимо. 40% громадян просто не відчиняють дверей, а здати звіт потрібно – суцільна фальсифікація. Списки учнів, які реально навчаються вивірити соціальним службам простіше та правильніше!
Олексій
Пропозиція до Міністра,першого заступника: звільнити негайно людину Табачника Некрассу І.А., ставленицю Суліми Є.М. Поживалову -начальника відділу з департаменту атестації кадрів які затероризували поборами (під час майдану погрози ректорам, директорам, призначення ректора - гроші, атестація - гроші і так дальше) всіх ректорів, директорів навчальних закладів. За гроші Некрасса розподіляє місця держзамовлення аспірантури-докторантури, побори з керівників за загальні збори , які проводить з обрання керівників навч.закладів. Усі нагороди та заохочення через гроші.Покладіть цьому край.
Олексій
Пропозиція до першого заступника: звільнити племінника Жебровського Б.М. - Марченка Андрія, якій нічого не розуміється в системі середньої освіти, а є заст.директора департаменту середньої освіти та його керівника Єреська О.В. що запровадив обов’язкову статзвітність загальноосвітніми навчальними закладами та регіональними управліннями освіти «з використанням програмного комплексу «Україна. ІСУО Інформаційна система». Вони затероризували поборами (під час майдану погрози керівникам, призначення директора - гроші, атестація - гроші і так дальше). А з профільністю старшої школи що, з підручниками– авторські колективи, все за гроші , з стандартами… Покладіть цьому край.
Олексій
Пропозиція до нового мінісра: О.С.Дніпров підписав скандальне розпорядження Міністерства освіти і науки про те, що працівники отримуватимуть зарплату платіжними картками та послуговуватимуться поточними рахунками ПАТ «Дочірній банк Сбербанка Росії». Покладіть цьому край. Будь ласка, звільніть ще й Жебровського Б.М. Його «досягнення» : лукавство, хамство, брехня, чудові листи про першокласників, клуби дідусів та бабусів, жіночий збочинець та лавелас. Професійності - мінусова ступінь. Вони затероризували поборами (під час майдану погрози керівникам, призначення директора - гроші, атестація – гроші, ліміти,штати- гроші і так дальше). Якщо залишили зам міністра з налаштованими каналами розкрадання, та ще й Жебровського, Даниленко залишать- то все ясно... Почуйте нас !!!!
Правда
Для Олексій: Брехня на замовлення?
Коментувати
Олексій
Є надія, що новий міністр і нові керівники міністерства з розумінням поставляться не лише до вищої, а й до середньої школи. Пропозиція: звільнити племінника Жебровського Б.М. - Марченка Андрія, якій нічого не розуміється в системі середньої освіти, а є заст.директора департаменту середньої освіти, та його керівника Єреська О.В. що запровадив обов’язкову статзвітність загальноосвітніми навчальними закладами та регіональними управліннями освіти «з використанням програмного комплексу «Україна. ІСУО Інформаційна система». Вони затероризували поборами (під час майдану погрози керівникам, призначення директора - гроші, атестація - гроші і так дальше). А з профільністю старшої школи що, з підручниками – авторські колективи, все за гроші, з стандартами… Покладіть цьому край.
Олексій
Шановний Міністре. Зверніть увагу на головного фінансиста вашого відомства Даниленко С.В. Вона обложила данню всю Україну. Для здачі звітів ВУЗами, ПТНЗ, іншими закладами та установами Департамент економіки заставляє приїздити особисто і обовязково потрібно дати гроші. Скільки можна збирати гроші з викладачів для взяток чиновникам Міністерства.Як пояснити збір коштів з викладачів для непомірних потреб деяких працівників Міністерства, які формують ліміти, підписують штати навчальних закладів (Даниленко С.В.права рука Кулікова П.М., Ісаева І. А. Фурман Г.І.,Міхницька В.І.).Чим товщий конверт,тим більші ліміти,чим більша сума,тим швидше буде підписаний штатний розпис та тарифікація.Дуже надіємся що з Вашим приходом щось-таки зміниться.
Світлана
Для Олексій: Так це є правда, на яку в Міністерстві просто закривають очі. Влада при цих людях вже мінялася не раз, та так і не прийшов той час щоб вони не перестали вимагати хабарі!!! Вони мабуть діляться зі своїм керівництвом, тому так довго працюють. Ми не чого не привозимо тому отримуємо лімітну довідку навіть без копійки на світ, воду та тепло. А колеги які регулярно "візитують" з конвертом до пані Ірини Анатолівни Ісаєвої отримують і на ком. послуги і на ремонт та навіть на придбання нової техніки та інвентарю!!!!!! Тому прошу, та навіть благаю наведіть лад!!!!!
Коментувати
olga
Шановний пане Міністре! У нашому місті ректор Донбаського університету організував проросійську самооборону з усіх викладачів вузу та разом з мером міста Штепою вивісили російський прапор. Маємо надію, що ви зверните увагу на події у Словянську і покладите край корупції у місті і у вузі, де всі проректора, декани, зав.кафедрами і викладачі хабарники без виключення. Так як вуза практично немає, про це говорить кількість студентів та якість викладання, на цій основі організувати філіал Донецького Національного університету.
ОЛЕНА
Для olga: ДА , УЖ НАША ЗЕМЛЯ БОГАТА НА ТАКИХ ШЕСТЕРОК КАК ТЫ! ПОВЕСИЛ ФЛАГ, ЗНАЧИТ СЧИТАЕТ ЭТО ПРАВИЛЬНЫМ. КАКОГО ЛЕЗТЬ И СЕКСОТНИЧАТЬ!! ОТ ТАКИХ ВОТ ВСЕГДА И СТРАДАЕМ! ФУ-КОШМАР
OLGA
Барабашка, может тебя еще по фамилии назвать?
Коментувати
Маргарита
Шановний пане Міністре! Будь ласка, почуйте заклики батьків! Не змінюйте правил вступної кампанії цього року. Діти орієнтувалися на 200 балів за середній бал атестату. Працювали на це роками, інколи не вистачало часу на профільні предмети. Тепер всі відмінники жорстко ображені!! Плачуть батькі, плачуть діти, з якими ми разом стояли на майдані. Вони дуже розчаровані! Благаємо, введіть нові правила з нового навчального року!
Елена
Если решили бороться с коррупцией всерьез, то пора начать наводить порядок в школах, особенно в городах. В селе люди просто не имеют средств для того, чтобы элементарно собрать ребенка в школу, а в городах процветают поборы. Лично я сдала за год в так называемый "фонд школы" 700 грн. без всяких чеков и квитанций. В среднем в школах нашего района по 1000 учеников. Получается 700 000 грн. в год. Обещали вставить окна в класс за счет этого фонда, но пока поставили только директору в кабинет. + еще к этим 700 грн. я сдала в "фонд класса" на подарки учителям к праздникам и детям (на 8 марта и 23 февраля). Фонд одного класса собирает примерно 10 000 грн. При всем этом мы самостоятельно закупили парты в класс, вставили двери, купили шкаф на всю стену и учительский стол. Еще в нашей школе "добровольно-принудительные" дополнительные ПЛАТНЫЕ факультативы. 1 предмет - 80 грн. КУДА ИДУТ ВСЕ ЭТИ КОЛОССАЛЬНЫЕ СРЕДСТВА! одна школа в год собирает больше 1 млн. грн. Нужно менять коррумпированных директоров! Предложить...
Олена
Маю надію, що нарешті звернуть увагу на позашкільну освіту! Адже саме заклади позашкільної освіти виховують свідомого активного громадянина нашої України, розвитвають національну культуру,формують міжкультурний діалог та людську гідність!
Олена
Повністю підтримую попередню дописувачку. Середня освіта у стані АБСУРДУ!!!! Олімпіади, конкурси...а вчити дітей коли? Це з однієї сторони. З іншої - програми перевантажені, проводилася ціленапрямлена політика на повне "затуркування" і учня, і вчителя. Зрозуміло, що "стадом покірним" простіше керувати. Профілізація старшої школи - це лише на папері все так гарно і добре. А насправді...
ІРИНА
Без сумніву, якість вищої освіти - першочергове завдання. Але підтримую Ольгу! Нашу школу, яка повинна давати школярам знання, знесилюють, а може, і знекровлюють безглузді конкурси (районні, обласні, республіканські - та це ж знущання над учителем та учнем!) ...і так далі... Зрозуміло, пане міністре, на все і одразу у Вас не вистачатиме часу. Але ж вкрай необхідно бодай зупинити такі "творчі" ініціативи тих, хто, керуючи шкільною освітою, думає, що школа - це телепередача "Таланти твої,Україно!"
Олексій
Пропозиція до першого заступника: звільнити племінника Жебровського Б.М. - Марченка Андрія, якій нічого не розуміється в системі середньої освіти, Поживалову начальника відділу з департаменту атестації кадрів (ставлениця Суліми), Супруна В.В. який затероризував поборами (під час майдану погрози директорам, призначення директора - гроші, атестація - гроші і так дальше) всіх директорів профтех. навчальних закладів, його заступницю "девочку Жебровського" Карбишеву Вікторію. Покладіть цьому край.
Правда
Для Олексій: Побійтеся Бога! Навіщо брешете?
Коментувати
Директор школи
Фахівців-практиків середньої освіти потрібно. А то знову одні науковці будуть школою керувати. Хоча молодь - це добре.
DOCENT
Конституція України:: Стаття 116. ::: Кабінет Міністрів України:::: 9-2) призначає на посади та звільняє з посад за поданням Прем’єр-міністра України керівників центральних органів виконавчої влади, які не входять до складу Кабінету Міністрів України;
DOCENT
За відновленою Конституцією заступників міністра як призначити так і звільнити може тільки Кабмін за поданням Прем’єра.
Коментувати
Надія
Я так розумію, у сьгоднішньої додихаючої освіти нема більше проблем, як реперсії проти студентів? Усі школи нормально обладнані, поремонтовані, ВНЗ на європейському рівні дають якісну фахову освіту, а педагоги - від ДНЗ до ВНЗ - не потонули в горі макулатури і бюрократичнім хаосі? Успіху, пане міністр, на велику літеру в посаді ви з першого ж дня не тягнете, бо, відчуваю, будете таким же "временщиком", як і попередник. Недарма ж навіть на вельмишановнім сайті посаду вашу так знівелювали...
Светлана
И отдел, занимающийся воспитательной работой, вернее, разработкой "заходів".
Ольга
Да-да, давайте молодые кадры. Может быть они не будут так давить учителей и учеников своими постоянными конкурсами, соревнованиями, проектами. Не знаю как кто, а я и мои коллеги просто изнемогаем от этого "произвола". В день на школьную электронную почту приходят десятки писем с приказами отдела образования про разного рода мероприятий. Детей учить и воспитывать НЕТ ВРЕМЕНИ!!! Это только у нас? Херсонская область.
Natali
Для Ольга: Я з Вами погоджуюсь стосовно конкурсів різнопланового характеру, ми забуваємо про дітей, їх проблеми та основне завдання школи НАВЧАТИ ! А от стосовно молоді, можливо вона і змінить світ накраще.
Ольга
Для Ольга:
Александр
Днепропетровская область. Подтверждаю!!!
Коментувати
Сергій
Підтримую,Жеброського на пенсію.Давай молодь!
Директор школи
Для Сергій: І не тільки молодь у міністерство, а й на місця - потрібно омоложувати освіту, бо молодим випускникам педвузів ніде працювати.
Коментувати