Подкаст № 36: Григір Тютюнник

Аудіоподкаст з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури за творами Григора Тютюнника

Подкаст № 36: Григір Тютюнник

Аудіоподкаст з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури за творами Григора Тютюнника. У цьому випуску дізнаємось про таке: ідея вічного кохання в новелі “Три зозулі з поклоном“; оригінальна структура твору; образи Михайла, Софії та Марфи Яркової.

 


Автор: Артур Пройдаков, учитель української мови та літератури, фахівець із підготовки до ЗНО.

Приєднуйтесь до телеграм каналів Вступна кампанія та ЗНО Українська та дізнавайтесь більше про зовнішнє незалежне оцінювання.

ВСІ ПОДКАСТИ

Освіта.ua
10.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
NK
Мда ....А обещали, что будут все подкасты. Особенно важно было для меня послушать Багряного, но не судьба. Лучше бы какую-нибудь поэзию не записали, чем забить на целый роман. Вот умора будет, если подкаст появится завтра часиков в 10, в чем совершенно уже нету смысла.
Теж я
Для NK: Ахахахпхах, уявляєте Маланюк з’явився за кілька хвилин до 11)))) Вчасно) Дууууже))))
NK
Та да....Але ж виклав!! Угу. А те, що його переглянути просто фізично не було можливості та навіть сенсу вже, нікого не хвилює. Ось так дотримуються обіцянок. Беремо приклад!!(
Коментувати
Теж я
Шкода, що автор не довів свій задум до логічного завершення ((( завтра вже зно, і якщо Маланюка ще легко самому опанувати, то про лозов’ягіна я би послухала (
Я
Аааааааа, шо не буде про Багряного??? ¿?¿?¿?)>>))))>) text textteghffghjgfnkkigfbmkjbbbjkk