Подкаст № 34: Олесь Гончар

Аудіоподкаст з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури за творами Олеся Гончара

Подкаст № 34: Олесь Гончар

Аудіоподкаст з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури за творами Олеся Гончара. У цьому випуску дізнаємось про таке: новела “Модри Камень” - історія Другої світової війни; кохання сильніше за смерть; образ Терези як символ краси та життєствердності.

 
 

 

Автор: Артур Пройдаков, учитель української мови та літератури, фахівець із підготовки до ЗНО.

Приєднуйтесь до телеграм каналів Вступна кампанія та ЗНО Українська та дізнавайтесь більше про зовнішнє незалежне оцінювання.

ВСІ ПОДКАСТИ

Освіта.ua
10.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мар'яна
Дуже перепрошую, пане Артуре. Але Ви помиляєтесь: "Псевдоні́м, прибране ім’я (грец. ψευδής — «помилковий, брехливий, вигаданий» і грец. όνομα — «ім’я»)". Олесь Гончар - не видумане ім’я. Олесь - скорочене до Олександр, а Гончар - дівоче прізвище матері.
Надія
Таке враження, що пан сам не читав говерлу а чув від когось перекачування змісту. Як можна так НЕДБАЛО ставитися до твору великого майстра слова?!! Та ще й тоді, коли береться готувати до ЗНО! Ви наробили купу змістовної помилок, найбільша і найцинічніша з них: радянські вояки і Тереза щ матір’ю ,,ночували у хаті, а вранці вояки пішли"... Ви що бузини об’їлися??? Вони було в хаті від сили пів години-годину! Випивши кави, хлопці почали знімати, але впоралися із втомою та поспішили в дорогу... І ніякі вони не ПАРТИЗАНИ,а радянські воїни, солдати. І не померла Тереза по дорозі до Мікулова, її смерті ніхто не бачив... І це ще далеко не всі ,,проколи" недобросовісного помічника ...
Artur Proidakov
Для Надія: дякую за Ваш коментар. Перепишу цей епізод подкасту для уникнення фактичних помилок!
Юлія
На мою думку, основна мета цього подкаста - загальний огляд змісту творів та зосередження уваги на окремих моментах(цитати про автора, жанр, псевдоніми, особливості) , які є ДУЖЕ ВАЖЛИВИМИ для ЗНО. На щастя чи на жаль, про деталі ніхто не запитує. Дуже дякую за подкасти, адже це чудова можливість пригадати все перед екзаменом.
Артем
Для Надія: Партизани- це і є радянські воєни
Коментувати