Подкаст №14: Ольга Кобилянська

Аудіоподкаст з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури за творами Ольги Кобилянської

Подкаст №14: Ольга Кобилянська

Аудіоподкаст з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури за творами Ольги Кобилянської. У цьому випуску дізнаємось про таке: Ольга Кобилянська – феміністка; яким було життя трьох товаришок разом; чому Софія Дорошенко помирає; чим героїні О. Кобилянської відрізняються від інших жінок-персонажів української літератури?

 
 

 

Автор: Артур Пройдаков, учитель української мови та літератури, фахівець із підготовки до ЗНО.

Приєднуйтесь до телеграм каналів Вступна кампанія та ЗНО Українська та дізнавайтесь більше про зовнішнє незалежне оцінювання.

ВСІ ПОДКАСТИ

Освіта.ua
10.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
mariya
Дякую за відомості про твір!Вони дають орієнтири для аналізу. На мій погляд, у новелі яскраво виявилися феміністичні погляди Ольги Кобилянської, ідея емансипації жінки. Неоромантична сильна особистість, здатна сама творити власну долю, прагне гармонії, ідеалу, постійно самовдосконалюється й тим самим робить світ кращим.Ніцшеанська надлюдина тут -- дівчина, жінка,як пишуть критики, європейського типу.Європейського калібру письменницею виявила себе цією новелою О.Кобилянська. Вам -- успіхів!
Затія Марійченко
Переказ тексту задовольняє, хоча очікувався аналіз. До яких висновків про емансипацію жінки підводить авторка в кінці новели? На мій погляд, письменниця показала три типи жінок: гармонійну особистість Марту, занадто "емансиповану" Ганнусю і надзвичайно емоційну Софію. Марта щаслива в сім"ї, у роботі; Ганнуся теж по-своєму щаслива, але її синові потрібен батько. Це аксіома. Саме на долю Софії випадають випробування, які були їй не під силу. Отже, емансипована жінка має бути вольовою, освіченою, всебічно розвиненою, здатною утримувати себе.
Olena
Щиро дякую за чудові подкасти! Автор зазначає важливі моменти для розуміння твору і структурування інформації!
Drudkh
Уже вкотре наявні помилки при переказі змісту. Складається враження, що подкастер просто читає твір скорочено. Тим паче цей переказ змісту є переважно єдиним вмістом подкасту. Все ж кращих аналогів немає, тому дякую в за це
Artur Proidakov
Для Drudkh: дякую за Ваш коментар. Окрім пригадування змісту, ми намагаємось розкрити деякі особливості цього твору, що стануть у пригоді під час складання ЗНО.
Коментувати