Подкаст №6: Тарас Шевченко

Аудіоподкаст з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури за творами Тараса Шевченка

Подкаст №6: Тарас Шевченко

Аудіоподкаст з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури за творами Тараса Шевченка. У цьому випуску дізнаємось про таке: Тарас Шевченко – основоположник нової української літератури; трагедія Катерини в однойменній поемі; «Кавказ» - антивоєнне спрямування; «Сон» - викриття суті російського імперського режиму; кому адресоване послання «І мертвим, і живим…»; «Заповіт» як поетичний маніфест Шевченка.

 
 

 

Автор: Артур Пройдаков, учитель української мови та літератури, фахівець із підготовки до ЗНО.

Приєднуйтесь до телеграм каналів Вступна кампанія та ЗНО Українська та дізнавайтесь більше про зовнішнє незалежне оцінювання.

ВСІ ПОДКАСТИ

Освіта.ua
10.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Дякую за чудову подачу матеріалу. Послухала з великим задоволенням. Так, ковтання трішки дратує. Стакан води і паузи в записі все виправлять. Пішла слухати наступний урок.
Тетяна Бамбура
Дякую за цікаву розповідь. Нова форма роботи неординарна. Буду рекомендувати випускникам до прослуховування як один із варіантів підготовки до ЗНО.
Анна
Можно так ужасно не глотать? Голова болит от этих глотаний, сосредоточиться невозможно
J9kson
Для Анна: Ну так не слухай
Іван Приймак
Це означає що ти не можеш концентруватись на самих словах, і підсвідомо шукаєш на що відволікатись. Мене особисто ковтання взагалі ніяк не турбує.
Коментувати
Наталія
Чудовий підкаст! Дуже добре й доступно викладено інформацію. Нарешті я можу розібрати, де "Сон", а де "Кавказ". Це була найбільша проблема для мене????
Стас
Для Наталія: Ми не знаєм чи це була найбільша проблема для вас
Коментувати