«Місто» Валер’ян Підмогильний. Скорочені версії

Читати скорочені версії роману Валер’яна Підмогильного «Місто» 

«Місто» Валер’ян Підмогильний. Скорочені версії

Скорочені версії урбаністичного роману Валер’яна Підмогильного «Місто» дозволять учасникам ЗНО швидко й ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Твір подано у трьох форматах: скорочена версія, переказ і дуже стислий переказ.

Скорочена версія урбаністичного роману Валер’яна Підмогильного «Місто» – це текст, спеціально підготовлений у форматі хрестоматії за програмою ЗНО. Ви зможете швидко опрацювати твір саме в тому вигляді, який якнайкраще підходить для розуміння його композиції, ідейно-тематичного змісту та художніх особливостей. Текст скорочено так, щоб прочитавши його, ви були максимально готові до виконання завдань ЗНО з української літератури. 

Переказ – це текст, у якому лаконічно відтворено зміст урбаністичного роману Валер’яна Підмогильного «Місто». До стислого переказу додано найважливіші цитати, які знадобляться під час виконання завдань ЗНО з української літератури та стануть у пригоді для написання власного висловлення з української мови. У переказі також коротко схарактеризовано тему, ідею та образи твору.

Дуже стислий переказ – максимально лаконічний виклад змісту урбаністичного роману Валер’яна Підмогильного «Місто». Дуже стислий переказ дозволить швидко ознайомитися з композицією, образами, темою та ідеєю літературного твору. Це допоможе вам максимально швидко підготуватися до виконання завдань ЗНО з української літератури. Опрацювавши зміст твору й переглянувши важливі цитати з нього, ви також зможете навести влучний приклад у власному висловленні на ЗНО з української мови.

Публікації за темою:
30.04.2021 «Місто» Валер’ян Підмогильний (дуже стисло) 
Читати онлайн дуже стислий переказ роману Валер’яна Підмогильного «Місто» 
30.04.2021 «Місто» Валер’ян Підмогильний (переказ) 
Читати онлайн стислий переказ роману Валер’яна Підмогильного «Місто» 
30.04.2021 «Місто» Валер’ян Підмогильний (скорочено)
Читати онлайн скорочено роман Валер’яна Підмогильного «Місто» 

Освіта.ua
30.04.2021