Хімія. Результати ЗНО 2020 року

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу (100-200 балів) та шкалу 1-12 балів, а також статистичні дані проведення ЗНО з хімії у 2020 році

Хімія. Результати ЗНО 2020 року

  • Дата проведення – 17 липня 2020 року.
  • Дата оголошення результатів — 29 липня 2020 року.
  • Загальна кількість зареєстрованих учасників – 14 052 особи.
  • Фактична явка на пункти тестування – 79 % від зареєстрованих.
  • Кількість завдань тесту — 52.
  • Максимальна кількість тестових балів – 74 бали.
  • Максимальний рейтинговий бал – 200 балів.
  • Час, відведений на виконання тесту — 150 хвилин.
  • Пороговий бал «склав/не склав» —  13 балів.
  • Відсоток учасників, які не подолали поріг «склав/не склав» — 10,15%.

Визначення тестового бала та схема оцінювання завдань тесту визначена характеристикою тесту ЗНО з хімії 2020 року. Після визначення тестового бала, результат кожного учасника, який склав тест і набрав 13 тестових балів або більше, переведений в рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати кожного учасника зазначені на індивідуальній інформаційній сторінці абітурієнта на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

За результатами тестування Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з хімії у 2020 році, у рейтингову шкалу (100–200 балів).

Також Українським центром оцінювання якості освіти оприлюднена таблиця переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання за тест з хімії 2020 році, у шкалу 1-12 балів.

Таблиця переведення у шкалу 100-200 балів

Таблиця переведення у шкалу 1-12 балів

Освіта.ua
29.07.2020

Популярні новини
НМТ у 2024 році матиме формат «3+1» Вступні іспити до закладів вищої освіти у 2024 році відбудуться у вигляді НМТ з 4 предметів
Онлайн-тести НМТ 2023 року з усіх предметів Виконання тестових завдань допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
Пройдіть онлайн тест з української мови НМТ-2023 Виконання таких тестів допоможе майбутнім абітурієнтам оцінити власний рівень підготовки
До переліку НМТ мають включити 4 предмети До переліку НМТ включать українську мову, математику, історію та предмет на вибір
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ліза
Я самая обычная ученица из школы с уклоном на иностранные языки, химия очень хорошо преподавалась, но по школьной программе, ничего такого нереального. Готовилась в основном по учебникам Березан (Зно 2020 подготовка и сборник органики), когда было что-то сложно, обращалась к учителю (за что ей спасибо). НИЧЕГО нереального в химии нет, особенно в органике, все реакции очень даже логичны, чего правда нельзя сказать о неорганике, но там учить нужно мало. Когда критикуете задачи, то у меня такое ощущение, что вы не смотрели никогда примеры подобных заданий в книгах (тех же тренажёрах). но да, в этом Зно мне тоже не зашли определенные задачи, они были в основном математические, а не химические, это однозначно минус. CaC2 тоже подвёл, но можно было написать его формулу по названию, и потом дошло бы, что это за вещество. На экзамене было всё сугубо по школьной программе, особенно 9 класса. Я не вундеркинд и не ботаник, но смогла написать на 200, так что не нойте, а работайте
яка різниця
Дуже мало часу відведено на ЗНО з хімії. Для математики 180 хвилин, а на хімію 150.Це нереально. Чим математика складніша за хімію, якщо в самій хімії дуже багато математичних розрахунків.Чим вони мотивують такий розклад речей?
Соня
Для яка різниця: потому что в химии задания: понимаешь/не понимаешь. Если ты прочитал и не написал правильный ответ в течении минуты, то хоть сутки думай --- ничего не поменяется. В математике нужно решать, проверять ход решение, перерешивать. Решать последнее задание можно пол часа, а последнее видео по химии решается за 3 минуты.
Коментувати
Яна
Я в шоке от ЗНО по химии!!! ПОЧЕМУ ??? времени так мало на тест? почему биологии дали 3 часа и ребенок реально за час все успел. А по химии всего 150 минут?? Сын просто физически не успел решить несколько задач! Чем отличается химия от математики? - те же задачи! то де время надо на решение. Нет слов - одни маты!
Ганьба шкалі з хімії
Для тих, хто кричав, що ЗНО з хімії складне. Ну і як бали з хімії? Про таку шкалу інші предмети і не мріяли. З математики на 12 балів допускається втратити лише 4 тестових бали, а з хімії 8 тестових балів! 8 помилок і 12 балів дарують.Ганьба! 12 балів - це бездоганний тест має бути, адже це 12 балів!!! А подивіться ще на цю шкалу з хімії. Для 10 балів достатньо 51 тестовий з 74. Це ж смішно!!! 24 тестових втрачай і 10 получай! А 10 - це ж вищий рівень! 24 помилки і вищий рівень? До чого котимося?
Анонім
Для Ганьба шкалі з хімії: А Ви як написали? Мабуть на 200 якщо так кричите.
Ганьба шкалі з хімії
Для Анонім: На 199. Втратив лише 1 бал і 199. А за 12-бальною шкалою для 12 можна втратити і 8 балів. Хіба це 12?
Анонім
Але у кожному ЗНО 195 і це вже 12, якщо я правильно пам’ятаю, тому це нормально. А хімія була важча за інші предмети, такі як український та біологія, тому і аж 8 балів.
Коментувати