Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Завершено проведення ЗНО з фізики
Завершено проведення ЗНО з фізики

У суботу відбулось тестування учасників зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. Правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 23 червня

Завершено проведення ЗНО з фізики

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з фізики у 2013 році було зареєстровано близько 70 тисяч учасників. За інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти явка абітурієнтів на пункти тестування склала 88,1 % від кількості зареєстрованих учасників.

За 180 хвилин учасникам ЗНО з фізики необхідно було розв’язати 34 тестових завдання. Максимальна кількість балів, що зможе отримати учасник тестування з фізики правильно виконавши всі завдання тесту, складає 56 тестових балів.

Після визначення тестового бала кожного абітурієнта, отриманий результат буде конвертовано у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів, що буде вказувати на місце результату абітурієнта серед результатів інших учасників ЗНО з фізики.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки всіх тестових робіт учасників. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з фізики буде повідомлено додатково.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО з фізики за 200-бальною шкалою минулого року.

Правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані 23 червня у розділі "Відповіді на тести ЗНО".

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
22.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
harder
как думаете, таблицу ну порежут больше чем на 3 балла?
Елена
физика нормик,но вот я очень боюсь биологию....
Антон
А там по графику нужно было определить отношения работ газа какой ответ??
Владислав Усенко
Ребят про радио ответ 12 или 16 метров правильный?
Urik
54/56, фізіка просто супер !!
я
49/56 ура
Ivan Akulov
Как по мне, 3 часа было чересчур много.
Олександр
Гарно!
Алексей
Физика отпадная)
z
как вам, лошарики?
!@#$
Всёёёёёёёёёёёёёёёёёёёёёёёёёё!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Антон
Даа физика была не легкая,как вам?
Sergey
хня
нпшгнпшгп
Для Антон: лёгкая....за прошлые года гораздо сложнее была
Борис
Моя дорогая физика! Сегодня, в этот знаменательный день, когда мои знания о тебе решают судьбу моей жизни (я не хочу быть экономистом), я хотел бы попросить у тебя 190 баллов за этот экзамен. Да, я знаю, что это достаточно много, но поверь мне, эти баллы я использую правильно и поступлю в этот чертов ... Очень тебя прошу дать мне этот шанс. Я расплачусь с тобой уже на первом курсе моего системного анализа! Заранее спасибо, всегда твой ... Я люблю тебя, физика! Всем привет и удачи!
Коментувати
Онанім
"Правильні відповіді на завдання тесту будуть опубліковані у середу 23 червня" - можливо, ви мали на увазі у неділю 23 червня?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!