Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з всесвітньої історії

Центр оцінювання опублікував правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії, оголошення результатів учасників відбудеться через 10 днів

Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з всесвітньої історії

За умови правильного виконання усіх завдань тесту, учасники зможуть отримати 87 тестових балів. Після визначення результатів кожного учасника, тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Правильні відповіді на завдання тесту з всесвітньої історії див. у розділі Відповіді на ЗНО.

Результати тестування з всесвітньої історії будуть оголошені через 10 днів, після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з всесвітньої історії, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО з всесвітньої історії за 200-бальною шкалою минулого року.

Нагадаємо, в Україні продовжується зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень абітурієнтів. Найближчими днями будуть проведені тестування з історії України, фізики, біології та світової літератури.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
18.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Антон
Ваш текст...Можна і оселедця загорнути...головне щоб всі Ваші дані були читаємі і печатки стояли відповідні))
Анастасия
Скажите,если на сертификат случайно попало несколько капель компота,это проблема? На нем ничего не повреждено,просто эти капельки видно и он выглядит не совсем аккуратно. Пожалуйста ответьте,я очень переживаю.