Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з всесвітньої історії
Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з всесвітньої історії

Центр оцінювання опублікував правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії, оголошення результатів учасників відбудеться через 10 днів

Опубліковані відповіді на завдання тесту ЗНО з всесвітньої історії

За умови правильного виконання усіх завдань тесту, учасники зможуть отримати 87 тестових балів. Після визначення результатів кожного учасника, тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Правильні відповіді на завдання тесту з всесвітньої історії див. у розділі Відповіді на ЗНО.

Результати тестування з всесвітньої історії будуть оголошені через 10 днів, після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

З метою орієнтовного розрахунку отриманого результату з всесвітньої історії, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО з всесвітньої історії за 200-бальною шкалою минулого року.

Нагадаємо, в Україні продовжується зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень абітурієнтів. Найближчими днями будуть проведені тестування з історії України, фізики, біології та світової літератури.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
18.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Антон
Ваш текст...Можна і оселедця загорнути...головне щоб всі Ваші дані були читаємі і печатки стояли відповідні))
Анастасия
Скажите,если на сертификат случайно попало несколько капель компота,это проблема? На нем ничего не повреждено,просто эти капельки видно и он выглядит не совсем аккуратно. Пожалуйста ответьте,я очень переживаю.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!