19 і 20 червня відбудеться ЗНО з історії України

У середу та четвер відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, для участі у тестуванні зареєстровано понад 195 тисяч абітурієнтів

19 і 20 червня відбудеться ЗНО з історії України

Тест ЗНО з історії України входить до трійки найбільш популярних тестів серед абітурієнтів у 2013 році. Для участі у тестуванні зареєстровано 195 252 абітурієнти, які складатимуть тест упродовж двох тестових днів.

На виконання роботи над тестом учасникам буде відведено 135 хвилин. Упродовж цього часу абітурієнти мають розв’язати 55 тестових завдань.

Завдання тесту поділені на чотири різні форми, кожна з яких має власну схему оцінювання. Максимальний результат учасника тестування з історії України, за умови правильного виконання усіх завдань тесту, складає 87 балів.

Кожна сесія ЗНО розпочинатиметься об 11 годині, а допуск до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50. За необхідності зверніть увагу на маршрути доїзду до пункту тестування.

Також звертаємо увагу учасників ЗНО на необхідності дотримання правил доступу до пунктів тестування та виконання інструкцій фахівців, які проводять зовнішнє оцінювання.

При підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України зверніть увагу на програму ЗНО з цього предмета, яка охоплює весь зміст шкільних курсів історії України від найдавніших часів до сьогодення.

Програма передбачає перевірку знань про основні політичні, соціально-економічні, культурні події, явища та процеси минулого, діяльність видатних історичних діячів, а також сформованості в учнів загальнопредметних історичних умінь.

Для підготовки до тестування ознайомтеся із портретами історичних персоналій, візуалізованим переліком пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва та іншими особливостями тесту ЗНО з історії України в 2013 році.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з історії України.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
18.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор
Тобто історію будуть оцінювати не за еквіцентричною системою, як інші предмети, за чіткою таблицею переведення балів?