Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО З освітянами розрахуються за роботу на ЗНО
З освітянами розрахуються за роботу на ЗНО

Верховна Рада ухвалила зміни до законодавства, якими передбачено збільшення фінансування для оплати роботи педпрацівників, залучених для проведення зовнішнього оцінювання у 2013 році

З освітянами розрахуються за роботу на ЗНО

За внесення відповідних змін до Закону про Державний бюджет проголосувала більшість народних депутатів.

Метою прийняття законопроекту є збільшення обсягу бюджетних призначень в сумі 6804,9 тис. грн., у тому числі на оплату праці – 5051,9 тис. гривень.

Реалізація законопроекту дозволить здійснити своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати науково-педагогічним та педагогічним працівникам, залученим для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році.

Освіта.ua
18.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Шульгина
А почему изначально не были заложены эти деньги???Власть в своем репертуаре. Это ведь ответственная и довольно нервная работа. Смотри, чтобы все спокойно прошло, чтобы не возникло никаких проблем. Это надо было спрашивать, кто согласен, и сразу говорить, что оплата такая-то. А то учителя еще сейчас сомневаются, будут ли платить

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!