Результати ЗНО-2013 почнуть оголошувати у вівторок

18 червня абітурієнти дізнаються результати ЗНО з хімії. Також найближчими днями будуть оголошуватися результати зовнішнього оцінювання з інших тестових предметів

Результати ЗНО-2013 почнуть оголошувати у вівторок

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання входить у найочікувану фазу – визначення результатів тестування абітурієнтів з навчальних предметів.

Відповідно до календарного плану проведення ЗНО, офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання з усіх тестових предметів відбудеться у період з 18 червня до 7 липня.

Результати ЗНО з хімії будуть оголошені на інформаційних сторінках абітурієнтів вже у вівторок 18 червня.

Оскільки для перевірки бланків відповідей абітурієнтів необхідний певний час, що пов’язано з кількістю абітурієнтів та іншими об’єктивними факторами, а також враховуючи практику минулих років, строки визначення результатів тестування абітурієнтів з різних предметів можуть коливатися від 10 до 20 днів від дня проведення тестування.

Найдовше визначатимуть результати ЗНО з української мови і літератури (орієнтовно 20 днів), математики, історії України, а також англійської мови (15 днів). Результати з інших предметів будуть визначені впродовж 10 днів від дня проведення тестування.

Як відомо, вже відбулися тестування з хімії, української мови і літератури, іноземних та російської мов, математики, географії та всесвітньої історії.

Отже цього тижня абітурієнти дізнаються результати ЗНО з хімії. Також ймовірно, що найближчими днями Український центр оцінювання визначить результати тестування з російської та іноземних мов.

Наступного тижня будуть визначені результати з української мови, математики, географії та всесвітньої історії.

Результати ЗНО з історії України, фізики, біології та світової літератури визначать на початку липня, але не пізніше 7 липня. Про дати оголошення результатів ЗНО з кожного окремого предмета буде повідомлено додатково.

Зазначимо, результати зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів визначатимуться за 100-бальною рейтинговою шкалою (від 100 до 200 балів, з кроком 0,5 бала). В основу визначення рейтингу абітурієнта буде покладено його результат – загальну кількість тестових балів (арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту).

У день оголошення результатів ЗНО з певного предмета, Український центр оцінювання публікуватиме таблиці відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100-200 балів.

Результати зовнішнього оцінювання з усіх предметів, з яких абітурієнт проходив тестування, будуть зазначені в інформаційній картці, яку абітурієнтам необхідно буде самостійно роздрукувати з власної інформаційної сторінки на сайті Українського центру оцінювання. Відповідна опція стане доступна після офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи
"Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасия
ак открть свою страницю с результами тестов
Абітурієнт
Це не чесно по відношенню до абітурієнтів. Якщо ж ви вже оголосили, що результати будуть оприлюднені в певні терміни, будьте ласкаві дотримуватись свого слова. Нервів не вистачить аби дочекатись результатів(((
Саша
Коли будуть результати з української мови?
Катюшка Усенко
А коли вже будуть результати з іноземної мови? У статті казалося, що до кінця минулого тиждня вони мали би бути, але їх ще досі немає?
Макс
який пін-код нада писать на вхід в інформаційну сторінку???
Абітурієнт 2013
коли точно будуть результати з української мови?
Валерій
коли будуть результати з хімії
Вика
скажите пожалуйста, почему я не могу зайти на свою информационную страницу, у меня выбивает ошибку.( до это нормально заходила)
Христина
А чому результати з Історії України будуть відомі аж 7 липня, якщо вступна кампанія починається з 1))))
Аня
Доброго дня, де можна знайти таблицю переведення тестових балів у 200-бальну шкалу з хімії (2013 року)? Вона вже десь розміщена?
Андрій
Всім удачі...
анонім
підари йобані викладіть таблицю розрахунку ЗНО за 2013р а не за 2012!!!
aladdin85
Химия уже доступна на страничках.
Катерина
А завтра что только химию объявят???
Андрій
Завтра не треба дуже хвилюватись і заходити на інформаційну сторінку кожний 5 хвилин, бо є ліміт) Кто предупрежден, тот вооружен) "Ви перевищили максимальну кількість вдалих спроб входу [10] на персональну сторінку за сьогодні"
aladdin85
В прошлом году объявили уже ночью.
Владимир
А результаты буду в 00:00 или днем????????
Тарас Яковюк
Я ж вмру до завтра. Давайте вночі хоча б
Ната
Якщо олівцем, то може і не прочитати. Подайте на апеляцію, якщо так сталося. Можливо врахують. Якщо олівець темний, то , може і врахує. Взагалі, шановні абітурієнти, телефонуйте в регіональні центри зно. Там добрі компетентні тьоті, які гарно все розповідають. Бажаю Вам успіхів та не головне поступить, а головне закінчить та знайти роботу. бУДЬТЕ ЗДОРОВІ ТА ЩАСЛИВІ.
ололоша
ну да, с разницей в 0.5 .... как в прошлом году наверняка будет по 2-2.5 балла разница(((