Абітурієнти можуть отримати СМС-повідомлення під час ЗНО

Директор Українського центру оцінювання якості освіти не виключила можливості СМС-розсилок під час проведення тестування, метою яких буде виявлення порушників процедури ЗНО

Абітурієнти можуть отримати СМС-повідомлення під час ЗНО

Про це Ірина Зайцева заявила під час проведення інтернет-конференції, відповідаючи на запитання про можливі проблеми абітурієнтів, пов'язаних з наявністю мобільних телефонів під час проведення ЗНО.

"Не можна навіть вимкнений телефон взяти на ЗНО, з ним будуть проблеми. Тому що заборонено мати мобільний телефон під час проведення тестування. Телефон, звичайно, мати при собі можна, але перед початком тесту необхідно залишити його у спеціально відведеному місці", - пояснила Зайцева.

"Не виключено, що цього року під час тестування в ряді регіонів будуть розсилатися СМС-повідомлення з певною метою", - повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти.

Вона також зазначила, що вважає глибоко аморальним, коли людина вступ до вищої школи починає з шахрайства.

Напередодні проведення тестування з української мови та літератури Зайцева також звернулася до абітурієнтів з проханням зібратися, підготувати документи і прорахувати свій маршрут до пункту тестування.

"Це дуже важливо, тому що наступний тест 5 і 6 червня у нас з української мови і літератури. Це, по-перше, наймасовіший тест, по-друге обов'язковий для всіх. Сертифікат за результатами цього тесту вам необхідний для вступу на будь-яку спеціальність будь-якого ВНЗ України. Настійно прошу вас зосередитися саме на знаннях і не думати про те, як можна обійти існуюче правило. І тоді я анітрохи не сумніваюся у вашій удачі", - підкреслила директор УЦОЯО, звертаючись до учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

Освіта.ua бажає впевненості у власних силах та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Борис
Выдается ли гос акт о принятии телефона в спец. место? Или там будет бери не хочу? И как потом доказывать, что телефон именно твой?
Вжестдудентдавно
Товарищи,как же деньги на СМС,это ж в таких масштабах сколько можно своровать и не отправить СМС ахахах, не будет же гос-во отправлять бесплатные СМС )
Синеполець
сегодня не смогла пойти на ЗНО с украинского языка , что теперь делать? смогут ли его перенести на завтра?
Anton Khodak
Для Синеполець: Я вам раджу терміново взяти довідку про те, що ви були хворі. Перенести ЗНО на завтра ніхто для вас не зможе. Ви зможете написати ЗНО в додаткову сесію, по-іншому ніяк.
Info
абсолютно вірно!
Коментувати
Ольга
А мені цікаво інше. Я, наприклад, буду здавати ЗНО у іншому місті. То мені мобільний із собою брати не можна? А як перевірити наявність місця у маршрутці, чи викликати швидку, не дай боже що. Та навіть елементарно у знайомої запитати, де саме знаходиться той чи інший заклад, де буду писати ЗНО? Чи є хоч якіс гарантії, що на "спеціально відведеному місці" не буде таблички "Адміністрація не несе відповідальності за речі залишені...", і якщо мій телефон зникне, або комусь буде конче потрібно подзвонити. Були такі випадки, і не раз. То хіба ж це не аморально? Шахрайство я також не виправдовую. Однак може інші заходи треба приймати і починати з "голови риби"?
Артем
Для Ольга: бери с собой телефон, только оставишь его перед началом теста в специально отведенном месте!
Василь
Я абсолютно не розумію ваших претензій. До і після ЗНО вам ніхто не забороняє користуватися телефоном. А під час тестування він вам не потрібен і зберігатиметься у спеціально відведеному місці. У чому проблема?
Борис
Выдается ли гос акт о принятии телефона в спец. место? Или там будет бери не хочу? И как потом доказывать, что телефон именно твой?
Коментувати
Евгения
Аморально??? А давать людям образование, которое единственное, чему может научить - списывание, это не аморально???
Василь
Для Евгения: Мені шкода, що освіта вас навчила лише списуванню.
Коментувати
Temp
Глупость несусветная! Я думал прошлый год научит с этими СМС. Абитуриенты ведь могут просто оставить включенный телефон дома, указать в анкете телефон мамы и т.п. Мне стыдно, что люди принимающие в высшее образование глупее первоклассника.
Віталій Вікторович
Боже який маразм.