В Україні створять відкритий банк тестових завдань ЗНО

Упродовж 3-4 років планується створити банк завдань, у якому буде зібрано максимальну кількість запитань з кожного предмета ЗНО для використання абітурієнтами під час підготовки до тестування

В Україні створять відкритий банк тестових завдань ЗНО

Про це заявила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева під час спілкування зі столичними старшокласниками у Київському палаці дітей та юнацтва.

Вона розповіла школярам про процедуру проведення ЗНО та деякі подальші зміни, що планується зробити у майбутньому.

За її словами в центрі постійно ведеться робота над удосконаленням ЗНО, а протягом наступних 3-4 років планується створити банк завдань для вільного доступу, у якому буде зібрано максимальну кількість запитань з кожного предмета.

Директор УЦОЯО запевнила, що пройшовши їх, кожен абітурієнт зможе дати оцінку своєї підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Щодо підготовки до ЗНО на сьогодні, Ірина Зайцева порадила майбутнім абітурієнтам скористатися звітами з попередніх тестувань. За її словами, на сайті УЦОЯО можна знайти звіти за 2010, 2011 та 2012 роки, у яких є детальний аналіз найбільш популярних помилок серед учасників тестування.

Як відомо, зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів у 2013 році триватиме з 3 до 27 червня. Упродовж цього часу абітурієнти матимуть можливість скласти тести з 11 начальних предметів, результати яких використовуватимуть під час вступної кампанії.

Результати тестування з усіх предметів мають бути оголошені не пізніше 7 липня.

Освіта.ua
08.04.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
будет очень много тестов - все не зазубришь. А вот кто учит, сможет в трудную минуту ответить на вопрос со спорным ответом
Алекс
Это будет не ЗНО, а проверка зазубривания и натаскивания. Очень жаль.....
irra
Для Алекс: Вот и я о том же.Учиться нужно в течение всей школьной жизни, а не тупо зазубривать правильные ответы на тесты, не анализируя и не ДУМАЯ, чистая зубрежка и не более того
антидот
Для Алекс: Не говорите о том,о чем не имеете ни малейшего представления!Даже если кто-то и тупо зазубрит всю базу(?),глупее не станет.
irra
А что, станет умнее?Сможет сравнивать, анализировать?
Коментувати
доцент
В ЛНУ ім. І. Франка така база була зроблена років 20 тому. Були видані збірники типових завдань з усіх предметів тестування. Усі типи задач, які були на ісриті, були представлені у збірнику. Дивує лише те, що проф. Dакарчук, будучи міністром не взяв цю базу, можливо з доповненнями, для ЗНО. Абітурієнти були б йому дуже вдячні.
Dina
Цікаво чи пані Зайцева сама читала ті звіти, якими пропонує скористатись майбутнім абітурієнтам для підготовки до ЗНО. Там немає аналізу найбільш популярних помилок серед учасників тестування (принаймі у звіті 2012 року). Там самі статистичні дані щодо організації,проведення та результатів ЗНО.
irra
Зачем?Учите по книгам, по информации в интернете, а не пустой зубрежкой правидльных ответов вв тестах
Марина
Жаль, что нынешним абитуриентам это уже не поможет...