18 червня розпочнеться додаткова сесія ЗНО

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання буде проведена для абітурієнтів які через об’єктивні причини не змогли взяти участь у основній сесії

18 червня розпочнеться додаткова сесія ЗНО

18–22 червня відбудеться додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання для абітурієнтів, які через поважні причини не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання або щодо яких була порушена процедура проведення тестування, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій.

Також участь у додатковій сесії візьмуть особи, які за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань та особи, які в поточному році навчалися за кордоном.

Участь у додатковій сесії зможуть взяти тільки зареєстровані абітурієнти. Реєстрацію учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання завершено.

Пункти тестування для проведення додаткової сесії ЗНО створюються, як правило, за місцем розташування регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Повідомлення про місце проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання розміщуються на персональних інформаційних сторінках абітурієнтів, створених на офіційному веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

У день проведення зовнішнього незалежного оцінювання з того чи іншого предмета абітурієнт повинен мати при собі документи, які необхідно пред’явити на вході до пункту тестування: сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання; паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті; запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У разі відсутності одного з вищезазначених документів або пред’явлення їхніх копій абітурієнт до пункту тестування не допускається.

Учаснику також потрібно мати при собі дві-три капілярні чи гелеві ручки з чорнилом чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

За необхідності учасникам рекомендується звернути увагу на маршрути доїзду до пункту тестування, для того, щоб запобігти випадковому запізненню.

Детальніше про додаткову сесію ЗНО>>>

Освіта.ua
15.06.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вася
Скажіть будь-ласка всім моїм знайомим прийшов а я ще його не отримав
Домитращук
Скажіть будь-ласка де можна дізнатись результати дод.сес, чи будуть результати на персональній сторінці(вже як не як 11 днів прошло від тоді коли написав,а результатів ще нема)
Олександр
Для Домитращук: офіційно ніде. Хіба від інших учасників. З фізики свої я виставив. Бали будуть 2го липня.
Коментувати
Олександр
Ну що ж, вмовили. Тримайте: ось вам мій зошит. Особливо невпевнений у передостанньому завданні, і там, де відповідь "0?". Інші ж мають бути правильні… вони позначені маленькими крапочками біля вірної, на мою думку, відповіді. А, так. Це завдання з фізики… http://imageshack.us/g/444/dsc02985.JPG/
Лилия
я возмущена тем,что нет ответов! я буду требовать,чтобы их выставили!! А если мне не защищают половины того,что я написала!??? и вообще почему нас обделяют вниманием? абитуриентам с других сессий ответы сразу же выставили,а нам - нет?!!! НЕСПРАВЕДЛИВО!
Ukraine
А это уже однозначно, что ответы не выставят с доп. сессии?
нюша
Для Ukraine: не выставят, однозначно. Выставляйте сканы(фото) тетрадей - будем сверять
леся
Для Ukraine: Кто писал русский, историю - выставляйте тетрадки!!!
Коментувати
Александр
Народ ,у меня есть "посвідчення дитини,яка постраджала від катастрофи ЧАЕС"поможет при поступлении??
Настя
Для Александр: почитай на условиях приема института,они указывают там список на "першочергове зарахування" или "поза конкурсом". А по идее должно помочь. Но проверь=)
Коментувати
Светлана
когда будут ответы по укр (доп сессия) и будут ли они на сайте вообще??!!
Максим
Для Светлана:, в прошлом году я писал тест на допсессии по истории и биологии: официальных ответов в сети нигде не было. Поэтому, чтобы посчитать правильные ответы - остается вариант пойти к учителю.
наталя
Я філолог і готова прокоментувати відповіді. Виставте хто-небудь свій зошит із додаткової сесії. УЦОЯО відповіді на додаткову сесію ніколи не дає
Светлана
http://vk.com/album-39022017_158701640
Коментувати
igor
Для абітурієнтів вступної кампанії 2012, які подаватимуть документи в ЧНУ ім. Ю. Федьковича http://vk.com/club39726792

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!