Визначено результати учасників ЗНО з всесвітньої історії

Завершено обробку відповідей та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії. Результати розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування

Визначено результати учасників ЗНО з всесвітньої історії

Тестування з всесвітньої історії відбулося 24 травня. Тест ЗНО з всесвітньої історії складався із завдань чотирьох форм. Максимальна кількість балів, яку можна було отримати, правильно виконавши всі завдання тесту дорівнює 89 тестовим балам.

Тестові роботи всіх учасників тестування з всесвітньої історії розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе завантажити з індивідуальної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою (100-200) балів та кількість набраних тестових балів з кожного предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти.

Таблиця переведення тестових балів з всесвітньої історії у 200-бальну шкалу 2012 року:

Освіта.ua
06.06.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ганна
Питання були з області загальних знань! Не готувалась взагалі, набрала 195.5
Аліна
Хтось подає на апеляцію???
Мінка
189... спочатку думала - катастрофа, потім заспокоїлась, теперь бачу - тут і 200, і 197 скрізь, і у всіх "без напрягу". Сумно((( Не бачити мені КІМО :(
абітурієнт
Мене одного бісять придурки які пишуть: "200 балів без напрягу, це мій запасний варіант був, я навіть не готувався і отримав 195" ?? ВИ ідіоти? Я в житті не повірю, що ти не готувався, Валєра, і написав на 200 балів. Ще більше я сумніваюся, що ти взагалі написав на 200 балів, бо їх всього 4 чоловіка. І це точно не ти.
Макс
Для абітурієнт: згоден, які там 200))), а скільки в тебе?
Коментувати
Валера
200 балів без напрягу)
001
Для Валера: о господи
аннеймид
Для Валера: ну ти і справжній валєра - ідіоть !! наугад можна набрать 120 балів , баран ти і брехун !!!!
Коментувати
Николай
Сколько 152 б по 12 б системе ?
Алексей
Для Николай: 7
Николай
Для Алексей: спс
Коментувати
абітурієнт 2012
Такі бали,гадаю,тому,що ,по-перше,дуже мало людей писало всесвітню,а,по-друге,люди,ну вона ж була не важка.
Ієронім
Через Джордано Бруно у мене 195,5, а не 197,0. А взагалі розраховував на 199,0.
Віта
178, думала буде краще.....................
Ангелина
Таблица чистенькая,без подтяжек,чисто проценты.но не суть.мне,как и многим, не засчитали 3 ответа.таким Макаром вместо 195.5 я получаю 191.5. Что за ересь?? Я все правильно и внимательно переннсла
JeffDahmer
188, печально конечно, боюсь думать, что будет с Украиной(
Ліда
це труба - 163! Написали, що в мене 51 правильна відповідь, хоча я нарахувала 63. В цьому році напевно у питаннях на відповідності не зараховуються 1-2 правильні пари??
іра
Хто може пояснити - чому таблиця переведення балів з математики 2012 була вже опублікована через 2 дні після ЗНО. Який тут рейтинг
хтось
Для іра: не було ніякої таблиці за 2012!! Була за 2011
Коментувати
Андрій
164.......капець))Сподіваюся, що поступлю......фух....якщо така жопа буде і по історії України, піду на пилораму)До речі, хто вступає в Житомир у Івана Франка??
яромир
Для Андрій: я у Франка
Андрій
Для яромир: кинь адресу вконтакті!
Коментувати
Надя
Для Аліна: Я тоже за историю Украины боюсь, наделала так ошибок по глупости
Ann
мені не дуууже подобаються оці скачки у півтора бала в таблиці.
Надя
Мне тоже не нравится таблица. Всего 4 человека написали на 200, можно было бы и лучше таблицу сделать. Я рассчитывала похожую на географию этого года. Тест был не таким уж и простым. Хотя мне 197. Но как говорится, хотелось бы больше
Семенем
Я не розумію, всі такі історики в Україні. Розраховував на 180, як мінімум, а отримав 175. Географію написав так само і отримав 186,5 балів. Що за лохи робили таблицю.
Президент
Дійсно, шок... Уже страшно стає за результати по історії України. Ніяк не очікувала...
Marques
така сама ситуація!
Коментувати
Маріна
А багато людей хоче подавати апеляцію? І звідки така таблиця? невже всесвітню написали набагато краще ніж географію? пропоную усім іти на апеляцію!
Marques
а зміст цієї апеляції??
Надя
Для Маріна: увы, в процентном соотношении лучше по данным, размещённым на тестпортале
Коментувати
макс
Не парьтесь))не всі йдуть на істфак.частина англ здавала так вони ще гірше здали))))я студент і з впевненістю можу сказати що на істфак та міжн відносини вступити вадкувато