Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Визначено результати учасників ЗНО з всесвітньої історії
Визначено результати учасників ЗНО з всесвітньої історії

Завершено обробку відповідей та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії. Результати розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування

Визначено результати учасників ЗНО з всесвітньої історії

Тестування з всесвітньої історії відбулося 24 травня. Тест ЗНО з всесвітньої історії складався із завдань чотирьох форм. Максимальна кількість балів, яку можна було отримати, правильно виконавши всі завдання тесту дорівнює 89 тестовим балам.

Тестові роботи всіх учасників тестування з всесвітньої історії розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе завантажити з індивідуальної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою (100-200) балів та кількість набраних тестових балів з кожного предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти.

Таблиця переведення тестових балів з всесвітньої історії у 200-бальну шкалу 2012 року:

Освіта.ua
06.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ганна
Питання були з області загальних знань! Не готувалась взагалі, набрала 195.5
Аліна
Хтось подає на апеляцію???
Мінка
189... спочатку думала - катастрофа, потім заспокоїлась, теперь бачу - тут і 200, і 197 скрізь, і у всіх "без напрягу". Сумно((( Не бачити мені КІМО :(
абітурієнт
Мене одного бісять придурки які пишуть: "200 балів без напрягу, це мій запасний варіант був, я навіть не готувався і отримав 195" ?? ВИ ідіоти? Я в житті не повірю, що ти не готувався, Валєра, і написав на 200 балів. Ще більше я сумніваюся, що ти взагалі написав на 200 балів, бо їх всього 4 чоловіка. І це точно не ти.
Макс
Для абітурієнт: згоден, які там 200))), а скільки в тебе?
Коментувати
Валера
200 балів без напрягу)
001
Для Валера: о господи
аннеймид
Для Валера: ну ти і справжній валєра - ідіоть !! наугад можна набрать 120 балів , баран ти і брехун !!!!
Коментувати
Николай
Сколько 152 б по 12 б системе ?
Алексей
Для Николай: 7
Николай
Для Алексей: спс
Коментувати
абітурієнт 2012
Такі бали,гадаю,тому,що ,по-перше,дуже мало людей писало всесвітню,а,по-друге,люди,ну вона ж була не важка.
Ієронім
Через Джордано Бруно у мене 195,5, а не 197,0. А взагалі розраховував на 199,0.
Віта
178, думала буде краще.....................
Ангелина
Таблица чистенькая,без подтяжек,чисто проценты.но не суть.мне,как и многим, не засчитали 3 ответа.таким Макаром вместо 195.5 я получаю 191.5. Что за ересь?? Я все правильно и внимательно переннсла
JeffDahmer
188, печально конечно, боюсь думать, что будет с Украиной(
Ліда
це труба - 163! Написали, що в мене 51 правильна відповідь, хоча я нарахувала 63. В цьому році напевно у питаннях на відповідності не зараховуються 1-2 правильні пари??
іра
Хто може пояснити - чому таблиця переведення балів з математики 2012 була вже опублікована через 2 дні після ЗНО. Який тут рейтинг
хтось
Для іра: не було ніякої таблиці за 2012!! Була за 2011
Коментувати
Андрій
164.......капець))Сподіваюся, що поступлю......фух....якщо така жопа буде і по історії України, піду на пилораму)До речі, хто вступає в Житомир у Івана Франка??
яромир
Для Андрій: я у Франка
Андрій
Для яромир: кинь адресу вконтакті!
Коментувати
Надя
Для Аліна: Я тоже за историю Украины боюсь, наделала так ошибок по глупости
Ann
мені не дуууже подобаються оці скачки у півтора бала в таблиці.
Надя
Мне тоже не нравится таблица. Всего 4 человека написали на 200, можно было бы и лучше таблицу сделать. Я рассчитывала похожую на географию этого года. Тест был не таким уж и простым. Хотя мне 197. Но как говорится, хотелось бы больше
Семенем
Я не розумію, всі такі історики в Україні. Розраховував на 180, як мінімум, а отримав 175. Географію написав так само і отримав 186,5 балів. Що за лохи робили таблицю.
Президент
Дійсно, шок... Уже страшно стає за результати по історії України. Ніяк не очікувала...
Marques
така сама ситуація!
Коментувати
Маріна
А багато людей хоче подавати апеляцію? І звідки така таблиця? невже всесвітню написали набагато краще ніж географію? пропоную усім іти на апеляцію!
Marques
а зміст цієї апеляції??
Надя
Для Маріна: увы, в процентном соотношении лучше по данным, размещённым на тестпортале
Коментувати
макс
Не парьтесь))не всі йдуть на істфак.частина англ здавала так вони ще гірше здали))))я студент і з впевненістю можу сказати що на істфак та міжн відносини вступити вадкувато

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!