7 червня відбудеться ЗНО з біології

У четвер буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з біології, для участі у тестуванні зареєстровано 118 тисяч абітурієнтів

7 червня відбудеться ЗНО з біології

Зовнішнє незалежне оцінювання з біології завершує програму проведення основної сесії тестування у 2012 році.

За 120 хвилин відведеного часу, учасникам зовнішнього оцінювання з біології необхідно розв’язати 60 тестових завдань, які в свою чергу будуть поділені на чотири різних форми. Кожна форма завдань має власну схему оцінювання.

Максимальна кількість балів, що зможе отримати учасник тестування з біології правильно виконавши всі завдання тесту, складає 86 тестових балів, які після визначення результату тесту будуть конвертовані в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Використовувати додаткові матеріали та обладнання під час виконання тесту з біології не дозволяється, також буде заборонено використання мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.

Тестування з біології розпочнеться 7 червня об 11 годині. Допуск до пункту тестування буде здійснюватись до 10.50.

Учасникам тестування слід дотримуватись правил доступу до пунктів тестування та мати при собі необхідний перелік документів.

Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є: Сертифікат ЗНО, паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, а також запрошення-перепустка для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Учаснику необхідно мати при собі одну або декілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору для заповнення бланку відповідей, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

Для підготовки до тестування ознайомтеся з особливостями тесту ЗНО з біології у 2012 році.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з біології.

Нагадаємо, Український центр оцінювання якості освіти розпочав оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання. Уже оголошені результати ЗНО з хімії, російської мови, географії. 7 червня стануть відомі результати з математики та всесвітньої історії.

Освіта.ua
06.06.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина
Ребята, которые писали сегодня биологию, скажите, а вы заметили ошибку в вопросе про сердце ( "По каким кровеносным сосудам венозная кровь движется К сердцу (русс.)/ ВІД СЕРЦЯ? (укр.)" ) и по какой тетраде отвечали русской / украинской ?
Александр.
Для Ирина: Я не заметил , отвечал по рус. , и теперь не знаю , защитают ли они это как ошибка. Бркд полнейший , зачем тогда вообще давали выбирать язык , если не могут просто правильно напечатать.?
Коментувати
Саша
Привет. У меня вопрос. На сертефикате нечетко видна печать, которую ставили во время укр мовы. Я так посмотрел, у всех галимо опечаталось, цифер даже не видно. Ничо страшного?
Паха
кроме тестов задачи будут?
Ольга
Всім успіхів!!!!!!
Juls
Удачи всем!
Денис
http://vk.com/topic-27622250_26492620 - голосуйте
Влад
Останній ривок! Удачі всім)))
Дух
Шановні абітурієнти!!! Хто поступатиме в Київ, в КНМУ ім О.О.Богомольця, добавляйтеся в групу http://vk.com/club39544527 Абітурієнт 2012 КНМУ ім.О.О.Богомольця - поступаємо разом (адмін Дух.) буду радий вас всіх бачити на сторінці групи.)
Helen
Всем удачи)Пройдите на всякий случай прошлогодние ЗНО.Увернеа,вопросы будут похожи.
Андрей
Спасибо
Катерина
Удачи, ребята. Последний рывок и можно вздохнуть с облегчением)
Александр
Всем желаю успеха! Аккумулируйте в себе всю энергию, силы и знания...Завтра они вам пригодятся.) А потом-лето.) Удачи!!!!
Рома
Пробное. Было лёгкое, надеюсь такоеже будет
Віка
Для Рома: було легке, але тест буде важчим :(
Коментувати
ЗАЯ
Як думаєте тести важкі будуть?
Стас
Удачи Всем!
Марія
Всім успіху і написати якнайкраще!!!
Дарья
Спасибо) всем удачи) остался один день-и отдых!!!)
дарья
Удачі завтра всім!!!!! Сподівайтесь на краще і все вийде!!!!!
Надежда
Всем удачи!!!!!!Последний тест!!!))
дід
Всем фарту и масти