Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Визначено результати учасників ЗНО з географії
Визначено результати учасників ЗНО з географії

Завершено обробку відповідей та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з географії. Результати розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування

Визначено результати учасників ЗНО з географії

Тестування з географії відбулося 19 травня. Тест ЗНО з географії складався із завдань п’ятьох форм. Максимальна кількість балів, яку можна було отримати, правильно виконавши всі завдання тесту з географії дорівнює 86 тестовим балам.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе завантажити з індивідуальної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою (100-200) балів та кількість тестових балів з кожного предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти.

Таблиця переведення тестових балів у 200-бальну шкалу 2012 року:

Освіта.ua
04.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вика
Можна пройти на бюджет в не дуже престижний ВУЗ, якщо 157 з географії-профіль?
Андрій
географія
Максим
в мене 175.5, оде питання не зарахували, хоча написав вірно
Вадя
Так я не понял, за какие шиши сняли 10 баллов ? Я все правильно пересчитал, в чем прикол ?
Оксана
результат
Оксана
Для Оксана:
Коментувати
Оксана
результат з математики
Андрейко
в мене дещо питання не по темі але скажіть скільки потрібно подавати медичних довідок в університет,якщо я подаю на 2 факультети? 2 чи 1?
Ann
Для Андрейко: 2!! я , особисто, буду вступати до 5 закладів у кожен по 3 факультети, то роблю 5 оригіналів, а решта будуть копії(завіряються в університеті) а краще взагалі почитай правила вступної кампанії, адже можливо це не зовсім точно.. просто так робила сама ))
Kseniya
Для Ann: Вибач, але як в тебе може бути 5 ОРИГІНАЛІВ ? Оригінал може бути тільки один, з нього й робляться завірені копії.
Ann
Для Kseniya: у мене зараз вдома є 5 оригіналів медичних карток 086-О, просто я просила лікарів, щоб вони мені підписувались і ставили печаті на всіх 5) а решту, тобто , наприклад, я подаватиму документи в 5 учбових закладів на 3 факультети, то в один із ВУЗів подаю один оригінал і дві копії
Коментувати
Леонід
привіт.) прочитайте)) люди які контролюють здачу іспита ЗНО мають надавати копію бланка (копія бланка запаковується у прозорий пакетик і пломбується ) ця копія віддається кожному абітурієнту за допомогою неї кожен абітурієнт звіряє відповіді свої з тими що на персональній сторінці www.testportal.gov.ua тільки тоді абітурієнти впевнені у достовірності результатів. дякую за увагу))
shark
Для Леонід: І де ти це прочитав?
Коментувати
Ох вже це ЗНО...
Чому така жорстока таблиця?чому є кроки в 1.5 бала?це не справедливо...
Андрей
А вот у меня правда недочет в балле. В балле теста, не ЗНО, а считал правильно. И боюсь подавать апелляцию
Жанна
Для Андрей: та не бійся ти... тобі нічого не буде.. вони точно не можуть зрізати бали.. бо тести) ще раз провірять і все
Саша
Для Андрей: може ти десь відповідь не правильно позначив
Коментувати
Дух
Шановні абітурієнти!!! Хто поступатиме в Київ, в КНМУ ім О.О.Богомольця, добавляйтеся в групу http://vk.com/club39544527 Абітурієнт 2012 КНМУ ім.О.О.Богомольця - поступаємо разом (адмін Дух.) буду радий вас всіх бачити на сторінці групи.)
Назар
193.5........не очікував) таблиця цього року краща ніж минулорічна. Бали пішли вгору...
OLEh
А коли будуть результати з математики???
Катерина
Для OLEh: 6 червня
Коментувати
Ілля
Для Владислав: http://www.testportal.gov.ua/
Владислав
Где можно посмотреть статистические данные результатов ЗНО по географии?
Для Владислав:
http://osvita.ua/test/rez_zno/29742/
Коментувати
Анна
Не забывайте, что на аппеляции могут так же и снять баллы. А таблица в этом году просто суперская.Вот бы физику так завтра написать.
Ірина
А коли будуть результати з математики???????
Гугл
Для Ірина: Думаю, що десь 6-7
Коментувати
Bvz
Не создавайте панику. Оценки объективные . Прежде всего ознакомтесь со схемой оценивания каждого блока заданий и пересчитайте ПРАВИЛЬНО свой результат. Оценка есть РЕЙТИНГОВОЙ, вам уже как минимум три раза это читали в начале каждого тестирования! Ни о каком коэффициэнте не может быть и речи! Результат на вашей странице есть окончательным! Таблицы каждого года никаким образом не связаны друг с другом.
Стас
дело в чем! там в соответствии написано что есле первая и последняя то 2 бала а есле все правильно то 3! а у меня например 2и 3 правильные то мне что 0? или вот первая и последняя тоже 1?!?! как то некоректно они оценивают! пуст ьпересматривают либо даже 1 сраный бал при поступлении может решить все! я считаю что я прав! поетому так как на сегодня почта закрыта я подаю апеляцию завтра с утра) ладно у меня 170! но это принципиально уже)кто за!?) КРОМЕ НАС САМИХ НЕКОМУ ЗА НАС ПОСТОЯТЬ !!!!!
Софія
Для Стас: я за завтра пишу апеляцію)
Гугл
Для Стас: Не у відповідності, а в послідовності. Але, дійсно, я теж не розумію цього: чому лише 1-ша і остання зараховується, а друга, приміром, ні. Тупо навіки!!!
Коментувати
Я
Не создавайте панику. Оценки объективные . Прежде всего ознакомтесь со схемой оценивания каждого блока заданий и пересчитайте ПРАВИЛЬНО свой результат. Как вы можете проявлять недовольство, даже не зная каким образом эти оценки выводят? Оценка есть РЕЙТИНГОВОЙ, вам уже как минимум три раза это читали в начале каждого тестирования! 200 баллов за 81 ответ дают лишь потому, что никто из абитуриентов не смог решить больше чем на 81 и уже от этого результата отталкиваются вниз, плоть до 100. Это и называется рейтинг... Ни о каком коэффициэнте не может быть и речи! Результат на вашей странице есть окончательным! Таблицы каждого года никаким образом не связаны друг с другом. Таблица - это значит годовой отчет о уровне знаний абитуриетнов, и создают ее на основе результатов тестирования.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!