Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Визначено результати учасників ЗНО з географії
Визначено результати учасників ЗНО з географії

Завершено обробку відповідей та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з географії. Результати розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування

Визначено результати учасників ЗНО з географії

Тестування з географії відбулося 19 травня. Тест ЗНО з географії складався із завдань п’ятьох форм. Максимальна кількість балів, яку можна було отримати, правильно виконавши всі завдання тесту з географії дорівнює 86 тестовим балам.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе завантажити з індивідуальної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою (100-200) балів та кількість тестових балів з кожного предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти.

Таблиця переведення тестових балів у 200-бальну шкалу 2012 року:

Освіта.ua
04.06.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вика
Можна пройти на бюджет в не дуже престижний ВУЗ, якщо 157 з географії-профіль?
Андрій
географія
Максим
в мене 175.5, оде питання не зарахували, хоча написав вірно
Вадя
Так я не понял, за какие шиши сняли 10 баллов ? Я все правильно пересчитал, в чем прикол ?
Оксана
результат
Оксана
Для Оксана:
Коментувати
Оксана
результат з математики
Андрейко
в мене дещо питання не по темі але скажіть скільки потрібно подавати медичних довідок в університет,якщо я подаю на 2 факультети? 2 чи 1?
Ann
Для Андрейко: 2!! я , особисто, буду вступати до 5 закладів у кожен по 3 факультети, то роблю 5 оригіналів, а решта будуть копії(завіряються в університеті) а краще взагалі почитай правила вступної кампанії, адже можливо це не зовсім точно.. просто так робила сама ))
Kseniya
Для Ann: Вибач, але як в тебе може бути 5 ОРИГІНАЛІВ ? Оригінал може бути тільки один, з нього й робляться завірені копії.
Ann
Для Kseniya: у мене зараз вдома є 5 оригіналів медичних карток 086-О, просто я просила лікарів, щоб вони мені підписувались і ставили печаті на всіх 5) а решту, тобто , наприклад, я подаватиму документи в 5 учбових закладів на 3 факультети, то в один із ВУЗів подаю один оригінал і дві копії
Коментувати
Леонід
привіт.) прочитайте)) люди які контролюють здачу іспита ЗНО мають надавати копію бланка (копія бланка запаковується у прозорий пакетик і пломбується ) ця копія віддається кожному абітурієнту за допомогою неї кожен абітурієнт звіряє відповіді свої з тими що на персональній сторінці www.testportal.gov.ua тільки тоді абітурієнти впевнені у достовірності результатів. дякую за увагу))
shark
Для Леонід: І де ти це прочитав?
Коментувати
Ох вже це ЗНО...
Чому така жорстока таблиця?чому є кроки в 1.5 бала?це не справедливо...
Андрей
А вот у меня правда недочет в балле. В балле теста, не ЗНО, а считал правильно. И боюсь подавать апелляцию
Жанна
Для Андрей: та не бійся ти... тобі нічого не буде.. вони точно не можуть зрізати бали.. бо тести) ще раз провірять і все
Саша
Для Андрей: може ти десь відповідь не правильно позначив
Коментувати
Дух
Шановні абітурієнти!!! Хто поступатиме в Київ, в КНМУ ім О.О.Богомольця, добавляйтеся в групу http://vk.com/club39544527 Абітурієнт 2012 КНМУ ім.О.О.Богомольця - поступаємо разом (адмін Дух.) буду радий вас всіх бачити на сторінці групи.)
Назар
193.5........не очікував) таблиця цього року краща ніж минулорічна. Бали пішли вгору...
OLEh
А коли будуть результати з математики???
Катерина
Для OLEh: 6 червня
Коментувати
Ілля
Для Владислав: http://www.testportal.gov.ua/
Владислав
Где можно посмотреть статистические данные результатов ЗНО по географии?
Для Владислав:
http://osvita.ua/test/rez_zno/29742/
Коментувати
Анна
Не забывайте, что на аппеляции могут так же и снять баллы. А таблица в этом году просто суперская.Вот бы физику так завтра написать.
Ірина
А коли будуть результати з математики???????
Гугл
Для Ірина: Думаю, що десь 6-7
Коментувати
Bvz
Не создавайте панику. Оценки объективные . Прежде всего ознакомтесь со схемой оценивания каждого блока заданий и пересчитайте ПРАВИЛЬНО свой результат. Оценка есть РЕЙТИНГОВОЙ, вам уже как минимум три раза это читали в начале каждого тестирования! Ни о каком коэффициэнте не может быть и речи! Результат на вашей странице есть окончательным! Таблицы каждого года никаким образом не связаны друг с другом.
Стас
дело в чем! там в соответствии написано что есле первая и последняя то 2 бала а есле все правильно то 3! а у меня например 2и 3 правильные то мне что 0? или вот первая и последняя тоже 1?!?! как то некоректно они оценивают! пуст ьпересматривают либо даже 1 сраный бал при поступлении может решить все! я считаю что я прав! поетому так как на сегодня почта закрыта я подаю апеляцию завтра с утра) ладно у меня 170! но это принципиально уже)кто за!?) КРОМЕ НАС САМИХ НЕКОМУ ЗА НАС ПОСТОЯТЬ !!!!!
Софія
Для Стас: я за завтра пишу апеляцію)
Гугл
Для Стас: Не у відповідності, а в послідовності. Але, дійсно, я теж не розумію цього: чому лише 1-ша і остання зараховується, а друга, приміром, ні. Тупо навіки!!!
Коментувати
Я
Не создавайте панику. Оценки объективные . Прежде всего ознакомтесь со схемой оценивания каждого блока заданий и пересчитайте ПРАВИЛЬНО свой результат. Как вы можете проявлять недовольство, даже не зная каким образом эти оценки выводят? Оценка есть РЕЙТИНГОВОЙ, вам уже как минимум три раза это читали в начале каждого тестирования! 200 баллов за 81 ответ дают лишь потому, что никто из абитуриентов не смог решить больше чем на 81 и уже от этого результата отталкиваются вниз, плоть до 100. Это и называется рейтинг... Ни о каком коэффициэнте не может быть и речи! Результат на вашей странице есть окончательным! Таблицы каждого года никаким образом не связаны друг с другом. Таблица - это значит годовой отчет о уровне знаний абитуриетнов, и создают ее на основе результатов тестирования.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!