Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО Визначено результати учасників ЗНО з російської мови
Визначено результати учасників ЗНО з російської мови

Завершено обробку відповідей та визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови. Результати розміщені на інформаційних сторінках учасників тестування

Визначено результати учасників ЗНО з російської мови

Тестування з російської мови відбулося 17 травня. Тест ЗНО з російської мови складався із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності та завдання з розгорнутою відповіддю.

Максимальна кількість балів, яку можна було отримати, правильно виконавши всі завдання тесту ЗНО з російської мови дорівнює 89 тестовим балам.

Тестові роботи всіх учасників тестування з російської мови розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник тестування зможе завантажити з індивідуальної інформаційної сторінки на сайті УЦОЯО.

До інформаційної картки, яку абітурієнти надаватимуть до приймальних комісій ВНЗ, буде внесено результати зовнішнього незалежного оцінювання за рейтинговою шкалою (100-200) балів та кількість тестових балів з кожного предмета.

Нагадаємо, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти.

Таблиця переведення тестових балів у 200-бальну шкалу 2012 року:

Чи подаватимете ви апеляцію на результати ЗНО з російської мови?Освіта.ua
04.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
АХХА
ОЦЕ ТО ТАБЛИЦЯ!!!!!!!!!! ХВАЛА рускому мирку! І чому не опублікували скільки людей писало російську?!!!!!!!!!!!
Дмитро
Я в шоці... Тупо 11 завдань можна не зробити - і офіційно отримуєш 200 балів... Ідіотська система переводу.
Костян
"Я такого ещё не видел"(цитата)
Іра
Якщо вважати, що російська-іноземна.... То чому на англійській немає такої шкали...?... Це виходить, що ми краще знаємо англійську....?....0_о
Вова
Для Іра: В школе мы английский изучаем все время, кроме 1 класса, а Русский у меня лично был только с 4 по 7 класс.
Іра
Для Вова: Але ж ти кожен день російською розмовляєш... На відміну від англійської... взагалі то англійська з 2 класу...
Боря
Для Іра: У кого как. У меня в школе английский был с 1 класса. Я серьёзно. И то, что разговариваешь по-русски, не спасает. Нужно знать ещё помимо слов грамматику, если что.
Коментувати
Іра
Що за шкала???.... Ще б на українську таку....!!!
Оля
Для Сергей: Крах был когда задание было сформулировано:"Сложносочинён. с придаточным" - вот это КРАХ! Какие могут быть результаты, если такового предмета, как русский язык, в школах по сути нет!
Элис
Вот это таблица! Выходит, наша молодежь не знает русский? Кошмар.
Віка
Для Элис: а кому він треба той "рускій"?
alie
Для Элис: Выходит, Мин. Образования слишком много требует от абитуриентов: задания и сделаны такими двусмесленными и часто закрученными, чтобы меньшее число поступающих прошли на бюджет.
GA
Для Віка: Білик.
Коментувати
Надя
Для Сергей: сало баллов дают - вам плохо, много баллов - тоже не нравится. нормальная таблица)
Олена
Таблица-мечта..
Коля
А як це зрозуміти?? В мене пише що я набрав 40 правельних відповідей (151.5) а по таблиці це 153,5 Я чогось не розумію =)
Юля
Для Коля: вот я тоже чего-то не пойму, на странице информационной мне пишут, что я набрала 166,5 баллов, при этом тестовых 49, а по этой таблице получается, что не 166,5, а 168..как это понимать вообще??
Марина
Для Юля: Там ще множать на коефіцієнт.
Коментувати
САНЕК
Для Сергей: ЭТО наши знания значит больше 86% не кто не ответил
Влад
Для САНЕК: ты это отлично доказываешь
Артур
Для Влад: "не кто" не вправе нас асуждать! +100!! xtnrj gjlvtnbk!
Ондрей
Для Артур: Полнастю согласин
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!