Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО У Івано-Франківську дітей обшукували під час тесту (відео)
У Івано-Франківську дітей обшукували під час тесту (відео)

В Івано-Франківському регіональному центрі оцінювання якості освіти "креативно" підійшли до вирішення проблеми використання мобільних телефонів абітурієнтами

У Івано-Франківську дітей обшукували під час тесту (відео)

Доводити чесність і прозорість процедури зовнішнього незалежного оцінювання у Івано-Франківську вирішили спільними рейдами представників спецпідрозділу "Титан" та директора регіонального центру оцінювання Богдана Томенчука.

Перевірки на наявність мобільних телефонів в учасників тестування здійснювалися безпосередньо під час виконання абітурієнтами тестових завдань з української мови і літератури.

У своєму коментарі директор Івано-Франківського центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук, пояснюючи такі заходи, зокрема зазначив: „Ми всіх чесно повідомили, що сьогодні будуть працювати такі групи, ми всіх чесно повідомили, що скануємо Інтернет і скануємо мобільні телефони. Однак знайшлися "фраєри", які в Інтернеті розказують немислимі речі. Коли ми добралися до цих людей виявилося, що все це чистої води блеф, але щоб зняти підозру з чистоти і прозорості тестування в Івано-Франківський області ми змушені були зробити ці кроки".

У свою чергу працівники пунктів тестування, на очах у яких відбулися подібні "перевірки", зазначають, що таки заходи морально підкошують дітей.

"Діти уже писали тест і були у роздумах над питаннями і тут приходить така делегація. Я думаю, що це морально підкошує дітей, плюсів не додає успішності дитини, я все таки проти того щоб обшукувати дітей", - розповів відповідальний одного з пунктів тестування де відбувалася така перевірка Василь Підручний.

"Я думаю, що це стрес, якщо це і мало відбуватись, це мало бути при вході, але не тоді коли діти вже почали працювати над тестом", - зазначає черговий пункту тестування Яків Павленко.

Відео Телеканалу новин "24":

Канал 24
01.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кирра
Пфф...интересное дело... Ну и куда мне девать телефон на время тестирования??? Просить родственников/друзей торчать за дверью с моим телефоном, пока не напишу тест??? Может, тогда любезные поставят камеры хранения у пунктов тестирования?
Таня
Для Кирра: А у нас у кабінеті був окремий стіл,де ми залишали всі сумки і телефони)
Коментувати
Петро Джочка
Нещасна держава тай год1. Зустр1чаешся з такими фактами та й ще б1льше переконуешся про нездатн1сть кер1вництва бути культурними. Дивно дуже що це мае м1сце в наш1й област1! На кого можна звалити вину- на "москал1в"! Думаю що в област1 достатньо спец1ал1ст1в якими можна зам1нити тих що створюють позорище!
Петро Джочка
Потр1бно Томенчуку роз"яснити що "воно" таке позорне! А ще кого залучати до перев1рки- тупоголових. Шкода наших д1тей. Варто послухати оц1нку представник1в "Свободи"!
учасниця відео
Най би краще своїх співробітників перевірив пан Томенчук.Визнайте система тупа, все одно рано чи пізно це скасують.до факту :у вас на фізиці інструктор дозволила витягати все, що мож і до бабусі фізички можна було позвонити з туалету.Болюче реагую . бо там, на відео моя дитина , яку знервували і результати передбачувані.Переважно тим хто дійсно вчиться ось так везе. Для наступних років раджу зразу признавайтеся батькам , подавайте на апеляцію а то придумали -3 дні...
он
Запугивают милицией даже детей что дальше? Поставят всех раком или уже поставили.
User_of_EDEBO
Шочу додати охоронцю на фото: "Ти ніжє шукай, в трусах, там точно что-то єсть, дажє собака Мухтар на входє учуяла!":-))
Саша
что за бред кто имеет право обыскивать детей? ничего так что обыски проводятся по решению суда? Если б во время того как я писал пришли и начали бы так делать написал бы апелляцию как это так во время теста проводить досмотр? Вообще крыша едет у них или что? Не пойман -не вор задача интрукторов следить за применением телефонов, зачем они там тогда надо?
Дима
Для Саша: Это Украина. Deal with it.
Коментувати
Директор
Дети, где ваши мамы и папы. Бегом в суд. У нас есть презумпция невиновности и ее никто не отменял. Без факта преступления нельзя превращать всех в преступников. Но ваши родители молчат и вы будете молчать
User_of_EDEBO
Для Директор: Правильно, треба одразу до суду!
Натша
Я вас прошу цей суд нічого не змінить, у нас все фільтрується через одне місце)
Автор
А уроки правознавства пройшли у тебе даром...
Коментувати
Вика
Я сама все зно написала на 190, но никогда не могу понять завистливых "честных" ботанов. Какая вам разница, спишет кто-то или нет? Те, кому все-таки удается, молодцы, у них нестандартное мышление, которое всегда поможет выжить в экстремальной ситуации. А удел честных ботанов - средненькая работа с зарплатой в 800 гривен. Не будьте занудами. Хотите жить - умейте вертеться =)
NNN
Для Вика: Когда вы придете к врачу, который при вас вынет учебник, чтобы поставить вам диагноз, то быстро измените свое мнение.... Именно из-за таких нестандартных у нас смертность выше в 2-3 раза, чем на западе...
Аня
Для Вика: я сама так же написала зно, и не пренадлежу к числу ботанов, но тут конкуренция. мне же лучше если всех, кто списывает или просто держит телефон при себе, выгонят: хочешь жить - умей идти по головам) да и как показывает практика, все мои знакомые которые списывали или пыталсь списать написали хуже, чем я) по-этому пофиг :3
Коментувати
Юра
А есть ли право отбирать время у абитуриентов выделеное на решение тестов?! Проверка должна быть непосредственно перед запуском в аудиторую, если уж наш многоуважаймый закон это розрешает.
Николай
Те кто это придумал моральные у....
Карен
Бегом в суд! Неправомерный обыск несовершеннолетнего!
Аня
Для Карен: кто сказал что несовершеннолетнего? половине уже есть 18, не тупите. и все правомерно. про металлоискатели (а значит и про обыск) в правилах зно написано. а вот мешать процессу написания они не имели права. но этого не докажешь, особенно тому у кого был телефон.
Карен
Для Аня: Не тупите вы. Даже совершеннолетних не имеют права обыскивать даже просто металлодетектором,и даже сотрудники милиции. Изучите свои конституционные права,перед тем,как что-то писать! А про несовершеннолетних я вообще молчу. Это прямое нарушение прав человека, и должно караться законом! А правило ЗНО-это просто филькина грамота! Если там напишут, что во время участия в тестировании по абитуриентам могут открывать огонь сотрудники альфы, то что, все в рамках закона?! Сам консультировался с милицией, и готов был в случае обыска, идти в суд. Но меня не обыскивали.
Аня
Для Карен: в суд и так можно пойти, но вот только там вы ничего не докажете. и почему-то когда милиция замечает наркоманов (или личностей подозревающих в наркоманстве), даже несовершеннолетних, их обыскивают и при нахождении "пяток" и т.д. отводят в отделение и на них в суд никто не подает за это. так же милиция имеет право просто так взять отпечатки пальцев, либо же на проверку телефон, хотя это равносильно обыску. и кстати в аэропортах почему-то никто не кричит о правах человека.
Коментувати
Rocket
Смотрю эту новость. У меня на зно такого не было слава богу. Но вообще - менты, металоискатели, угрозы смсками на мобильный шлют - впечатление что ты не школьник, а зек с тюрьмы. Некуда ментов тех деть государству. Так и не ментов а быдлотный ТИТАН. Лучше бы депутатов обыскивали при входе в Раду. А то и ножи с собой берут и что токо можно. И вместе с тем Табачником все там дерутся как идиоты. "У своєму коментарі директор Івано- Франківського центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук, пояснюючи такі заходи, зокрема зазначив: „Ми всіх чесно повідомили, що сьогодні будуть працювати такі групи, ми всіх чесно повідомили, що скануємо Інтернет і скануємо мобільні телефони. Однак знайшлися "фраєри"..." — речь г-на директора вполне характеризует качество полученного им образования. +1 Предупредили они... в договоре вообще нет пункта про обыскивание. 2. Если с телефона зайдет в Интернет брат парня который тест сдает - все значит, его тест анулируют. Но где в том договоре пункт о том, что я дал им...
Иван
"Фраєри"... Уже статьи на фене пишут. Facepalm
anonimous
за законом знімати на камеру абітурієнтів під час зно заборонено, ок)
Автор
Для anonimous: № закону?
Коментувати
ольга
в хмельницком на истории 1-й день мальчик выходил из туалета,его тормознул мент, вытащил у перепуганого абитурьента шпаргалку(бумажную). Работу анулировали.
коля
видно що людина, яка таке придумала, до педагогіки жодного відношення немає. І так більшість в нашому профільному міністерсті
Андрей
Сегодня в Одессе тоже проверяли во время тестирование!!!....сказали добавить +2 минуты времени на проходжения теста!
Андрей
Сегодня в Одессе тоже проверяли во время тестирование!!!....сказали добавить +2 минуты времени на проходжения теста!
nameless
це було не тільки у Франківську. Я з Тернополя і під час історії в усі аудиторії школи, де я складала заходив обшук з металодетектором. однозначно це стрес.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!