Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО 24 травня буде проведено ЗНО з всесвітньої історії
24 травня буде проведено ЗНО з всесвітньої історії

У четвер відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з всесвітньої історії, для участі у тестуванні зареєстровано 10 тис. 500 абітурієнтів

24 травня буде проведено ЗНО з всесвітньої історії

Метою зовнішнього незалежного оцінювання із всесвітньої історії є виявлення рівня сформованості історичної компетентності випускника школи, визначення відповідності навчальних досягнень учня освітньому стандарту та чинній навчальній програмі.

Програма зовнішнього оцінювання з предмета охоплює весь зміст шкільних курсів всесвітньої історії: від найдавніших часів до сьогодення та складається з 41 теми.

Протягом 150 хвилин учасники ЗНО з всесвітньої історії мають розв’язати 60 тестових завдань.

Завдання тесту поділені на чотири різні форми, кожна з яких має власну схему оцінювання. Максимально можливий результат за виконання усіх завдань тесту дорівнює 89 тестовим балам.

Використовувати додаткові матеріали та обладнання під час виконання тесту не дозволяється, також буде заборонено використання мобільних телефонів та інших електронних пристроїв.

Тестування з всесвітньої історії почнеться 24 травня об 11 годині. Допуск учасників до пункту тестування буде здійснюватись з 10.15 до 10.50.

Учасникам тестування слід дотримуватись правил доступу до пунктів тестування та мати при собі необхідний перелік документів. Обов’язковими документами для допуску до пункту тестування є: Сертифікат ЗНО, паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, а також запрошення-перепустка для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Будь-яке запізнення або наявність неповного переліку вищезазначених документів унеможливить допуск до пункту тестування. У разі пред’явлення копій Сертифіката, паспорта або іншого документа абітурієнт до пункту тестування не допускається.

Учаснику необхідно мати при собі одну або декілька кулькових або капілярних ручок чорного кольору для заповнення бланку відповідей, а також, за бажанням, прозору пляшку води.

За необхідності зверніть увагу на маршрути доїзду до пункту тестування, для того, щоб запобігти випадковому запізненню.

Для підготовки до тестування з всесвітньої історії ознайомтеся з особливостями тесту ЗНО з всесвітньої історії у 2012 році.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання.

Освіта.ua
23.05.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Таисия
Кто сдает ЗНО-тест по немецкому языку? Почему нет ни одного коментария по поводу совместной подготовки или ценных советов для успешной подготовки немецкого!!!
Олег
Не густо, тих хто здає всесвітню...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!