Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту другої сесії ЗНО з математики

Центр оцінювання опублікував правильні відповіді на завдання тесту другої сесії зовнішнього оцінювання з математики, оголошення результатів відбудеться після перевірки робіт усіх учасників

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту другої сесії ЗНО з математики

Друга сесія зовнішнього незалежного оцінювання з математики відбулась у вівторок 22 травня. За умови правильного виконання усіх завдань тесту, учасники можуть отримати 52 тестових бала.

Після визначення результатів кожного учасника, тестові бали будуть конвертовані в шкалу від 100 до 200 балів.

Результати тестування з математики будуть оголошені після перевірки всіх тестових робіт учасників ЗНО. Про дату оголошення результатів буде повідомлено додатково.

Правильні відповіді на завдання тесту з математики див. у розділі Відповіді на ЗНО 2012.

Під час оголошення результатів ЗНО з математики буде оприлюднено дві окремих таблиці відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100–200 балів, окремо для першої і другої сесії. Відповідно рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників кожної сесії.

З метою приблизного розрахунку отриманого результату з математики, абітурієнти можуть скористатися критеріями оцінювання тестових завдань та приблизно обчислити власний бал за 200-бальною шкалою минулого року.

Для отримання повідомлення про оголошення результатів зовнішнього оцінювання з математики підпишіться на розсилку новин розділу ЗНО.

Освіта.ua
23.05.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Настя
у мене є питання стосовно завдання про похідну (якщо у когось 9 зошит, то це 19 завдання). Умова: Функція F(X) в точці Хо=5 має похіднуF'(5)= -1. Обчисліть значення похідної G(X) = F(X)*X в точці Хо, якщо F(5) = 3. Яка там буде відповідь адже нам треба знайти похідну від добутку тобто: G'(Xo) = F'(Xo)*Xo + Xo'*F(Xo) = 5* (-1) + 0*3 = -5 Я вважаю, що так буде вірно, але може я не права, тому будь ласка поясніть мені це завдання та як там можна отримати -2
ddgdgdxg
Для Настя: -5+ 3=-2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Настя
Для ddgdgdxg: так там же 0*3 это ведь будет 0
Женьшень
Для Настя: G'(X) = F'(X)*X + X'*F(X)=-1*х+1*3=3-х=3-5=2 ; Х'=1 Зрозумілa?
Коментувати
Zorx!
167 балов це добре?
Настя
Для Zorx! : дивлячись скільки балів тобі потрібно було для вступу до ВУЗу
Наталка)
Для Zorx! : по минулорічній таблиці?добре!в мене 174.
Коментувати
Канюка Ангелiна
Скiльки в мене балiв з математики 2сесiя?
vania
завдання першої сесії складніші, ніж у другій!
Олег
є тут хтось?
проходячи повз
в 27/1 хіба не нуль? (х=-9; у=0)
прохожу далі
Для проходячи повз: вибачайте, обрахувався. то я нуль :)
Коментувати
Anon
Последнее задание во второй сессии на порядок сложнее первого!
Елена
Для Anon: Я бы так не сказала. Самое главное во второй сессии увидить формулы под корнем. А в первой сессии проверятть знаки модуля на трех интервалах и потом графически посмотреть на а. Сначала я т оже думала, что параметр во второй сложнее, но теперь пожалуй соглашусь, что в первой труднее, но не намного.
explain
Для Елена: на самом деле нужно было просто построить график уравнения с модулями, и график прямой (а). так что ничего сложного не было
Елена
Для explain : Именно.
Коментувати
Миклухо Маклай
вторник 22 мая !