Osvita.ua ЗНО Новини ЗНО ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації мають видавати студентам документи для реєстрації на ЗНО
ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації мають видавати студентам документи для реєстрації на ЗНО

Міністерство освіти нагадує керівникам вузів про необхідність надання студентам копій атестатів про повну загальну середню освіту та відповідних довідок для реєстрації на ЗНО

ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації мають видавати студентам документи для реєстрації на ЗНО

У листі Міністерства освіти №1/9-81 від 06.02.12 року, зазначається, що за інформацією Українського центру оцінювання якості освіти окремими вищими навчальними закладами І-ІІ рівнів акредитації не видаються, або видаються із затримкою, копії атестатів про повну загальну середню освіту та довідки про здобуття повної загальної середньої освіти.

У зв’язку з цим Міністерство освіти повідомляє, що студенти вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації для реєстрації на ЗНО 2012 року мають одержати у навчальному закладі копію атестата про повну загальну середню освіту або довідку про здобуття повної загальної середньої освіти в 2012 році за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти.

Ці документи, разом з іншими необхідними для реєстрації документами та матеріалами, мають бути надіслані студентами на адресу відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

У Міністерстві освіти наголошують, що відмова керівників навчальних закладів у видачі студентам відповідних документів унеможливить їх реєстрацію для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2012 році, що може трактуватися як порушення прав громадян України на здобуття освіти.

Нагадаємо, реєстрація для участі у ЗНО-2012 триватиме до 20 лютого. Регіональні центри оцінювання якості освіти закликають абітурієнтів не відкладати реєстрацію на останні дні.

Освіта.ua
06.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Таня
мене ось що турбує: я вчуся на 2 курсі технікуму (із 3). Мені видали довідку для здачі тестування. А атестат мають мені право видати, щоб я могла поступати в інші ВУЗи а тут на 3 курс перевестись на заочно. І ще одне питання: після 3 курсу як видають атестати і дипломи, то вони одного року випуску, чи атестат минулорічного?
Максим
Для ...: Це маєтся на увазі документи для проходження ЗНО. А я маю на увазі отримання здобутого аттестату про повну загальну освіту який я маю отримати за період навчання на 1 курсі де ми проходили навчання за 10-11 класи (адже я пішов в технікум після 9-ого і мав тоді лише аттестат про неповну загальну середню освіту). Зараз я навчаюсь на 3-ому курсі із 4-х. Я хочу отримати аттестат про повну загальну середню освіту, покинути технікум і на основі здобутого в тезнікумі аттестату і сертифікату ЗНО 2012 поступити до іншого ВУЗу, а мені керівники технікуму повідомили що я його можу отримати лише після закінчення технікуму. Чи це так???
Viktoriya
А якщо людина навчається в медичному коледжі, і закінчує в наступному році. Чи може цього року здавати ЗНО і чи повинен вуз надати довідку незалежно від року його закінчення(в цьому чи наступному)???
Максим
Доброго дня. У мене є питання на яке ця стаття дає лише часткову відповідь. Я навчаюсь в технікуму на 3 курсі і вже отримав документи на проходження ЗНО. Тепер я хочу отримати аттестат про повну загальну освіту який я мав отримати після навчання на 1 курсі (я пішов технікум після 9-ого) для вступу до ВНЗ. Технікум не хоче мені його видавати до закінчення технікуму (після 4-ого курсу)! Чи мають вони таке праве, адже я вважаю що це порушуе права громадян України на здобуття освіті.
Для Максим:
Відповідно до листа МОНмолодьспорт (див. посилання за темою), "Студент вищого навчального закладу I-II рівнів акредитації при прийнятті рішення про участь у зовнішньому незалежному оцінюванні навчальних досягнень в 2012 році одержує за місцем навчання копію атестата про повну загальну середню освіту або довідку про здобуття повної загальної середньої освіти в 2012 році за формою, розробленою Українським центром оцінювання якості освіти".
...
Відмова керівників навчальних закладів у видачі студентам відповідних документів унеможливить їх реєстрацію для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2012 році, що може трактуватися як порушення прав громадян України на здобуття освіти.
Коментувати
марина
доброго дня! хотіла би отримати інформацію щодо реєстрації на зно. документи відправили ще 10 діб тому, але до цього часу не маємо відповіді та не знаємо де це можливо перевірити.
Для Марина:
Інформацію щодо стану обробки реєстраційних документів див. на сайті Вашого регіонального центру. (Веб-адреси центрів - http://osvita.ua/test/test_office/)
Коментувати
Olena
Добрий день! Де можна скачати довідку про здобуття повної загальної середньої освіти в 2012 році за формою, розроблену Українським центром оцінювання якості освіти. На сайті центра оцінювання її нема. Дякую!
Для Olena:
В статті за наступним посиланням (http://osvita.ua/test/registration/5484)
Коментувати
Natalia
Дуже вдячна за розяснення під кінець реєстрації на ЗНО. Раніше треба було б це зробити. Діти звертаються щоб зареєстуватись, а ми їм відмовляємо, так як вони не є випускниками навчальних закладів 2012 року.
ребенок
ну наконец то! Спасибо огромное. а то у меня в колледже как раз вчера в очередной раз сослались на ваше министерство и отказались выдать такую справку. Что я при этом испытала и высказала в адрес своей альма-матер лучше никому не слышать. Кто-то услышал мои молитвы. спасибо министерству!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!