Готуйтесь до ЗНО/НМТ 2024 року онлайн

Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО/НМТ

Готуйтесь до ЗНО/НМТ 2024 року онлайн

Випускники шкіл, які 2024 року планують вступати до закладів вищої освіти, ймовірно складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання (національного мультитесту). Наразі невідомий чітко окреслений перелік предметів, які будуть входитимуть до обов'язкового предметного блоку та блоку предметів на вибір, він буде затверджений та оприлюднений пізніше.

Але, враховуючи досвід минулих років, вірогідно, що до переліку обов'язкових предметів буде включена українська мова, математика, історія України або іноземна мова, а до предметного блоку за вибором учасника ЗНО можуть увійти фізика, хімія, біологія, географія.

Розпочинати підготовку до складання важливих іспитів необхідно якомога раніше, тому майбутні учасники ЗНО (НМТ) можуть ефективно готуватися до тестування на сайті ЗНО-ОНЛАЙН.

Усі завдання справжнього ЗНО/НМТ

Для комфортної підготовки до національного мультипредметного тесту на сайті ЗНО-ОНЛАЙН розміщено майже 500 варіантів тестів з усіх предметів зовнішнього оцінювання за всі роки його проведення.

Послідовне опрацювання завдань дозволить учасникам підвищити свої шанси на успішне складання іспиту.

Спосіб виконання тестових завдань на сайті максимально наближений до справжніх умов тестування, а форма надання відповідей аналогічна формі в реальних тестах, що покращує адаптацію до виконання завдань.

Після виконання кожного варіанта тесту користувачі сайту зможуть ознайомитися з правильними відповідями на всі завдання цього тесту.

Щоденне вдумливе виконання принаймні 10 тестових завдань сприятиме ґрунтовній підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання та гарантуватиме успішне складання важливого іспиту.

Заглиблюйтеся в завдання й виконуйте їх правильно

Для більш ґрунтовної підготовки до іспиту варто скористатися коментарями-поясненнями до тестових завдань. Ці коментарі створені провідними фахівцями з підготовки до тестування спеціально для сайту ЗНО-ОНЛАЙН.

У коментарях-поясненнях враховано потреби й типові помилки випускників, які готуються до вступних випробувань.

Кожен коментар знайомить з особливостями побудови завдання, скеровує на теоретичний матеріал, який знадобиться під час виконання, аналізує основу та варіанти відповіді, підказує логіку пошуку правильної відповіді тощо.

Фахівці з підготовки до ЗНО також діляться хитрощами та лайфхаками, що допоможуть спростити роботу над завданням і краще впоратися з подібними завданнями на справжньому ЗНО.

Зосередьтеся на завданнях з потрібної теми

Користувачі сайту також мають змогу опрацьовувати на сайті ЗНО-ОНЛАЙН завдання з певного предмета, що згруповані за темами. Перелік запропонованих тем відповідає чинним програмам зовнішнього незалежного оцінювання.

Таким чином можна опрацьовувати саме ті завдання, які необхідні під час повторення певної теми. Завершивши роботу із завданнями конкретного розділу, учасник може зрозуміти рівень своїх знань із цієї теми й надалі приділяти їй більшу чи меншу увагу.

Опрацювання завдань за тематичними розділами є ефективним як за умов самостійної підготовки, так і під час роботи з учителем, викладачем на курсах чи репетитором на індивідуальних заняттях.

Наразі на сайті доступні завдання, згруповані за темами, з таких предметів:

ГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО/НМТ

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
23.08.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аріна
іноді мені здається, що МОН просто хоче підвищити кількість самогубств серед підлітків у 2024 році. у 2023 році випускники складали 3 предмети: українську мову, математику та англійську. ЧОМУ У 2024 РОЦІ 11 КЛАСНИКИ МАЮТЬ СКЛАДАТИ 4 ПРЕДМЕТИ, МАЛО ТОГО ЩЕ Й ЛІТЕРАТУРУ З МОВОЮ І ІСТОРІЮ ІЗ САМИХ ДАВНІХ ЧАСІВ? КОЛИ НАМ ЖИТИ?
Учень 1
То що ж готувати з історії: з VXI ст., як було на 2023, чи від найдавніших часів, як вказано у завданнях?
Аріна
Для Учень 1: я думаю МОН самі не знають, що ми будемо складати
Коментувати
Галина
чому у переліку предметів немає географії? Чому вже 2 роки не включають у тест географію?
СМІЩУК ПАНАС ЄГОРОВИЧ
чи будуть в зно/нмт питання про популяційно-видові характеристики мікросередовища південно-західної частини Індонезії? це МІНІМАЛЬНИЙ рівень для вступу до МІСЬКОГО (!) університету геології імені Стеценка-Гуменкого у м. Липацке Житомирської обл.
анєчька
Для СМІЩУК ПАНАС ЄГОРОВИЧ: будут задания апределить гдє дєрєва а где камєнь иди в жепу
Коментувати
Батько
Пораби оголосити перелік предметів по спеціальностях,а то знову будуть жувати соплі до листопаду.
Олексій
Для Батько: ахаха вже січень і нічого
Коментувати
Katerina Lukasina
цікаво, чи буде до вибору математика ЧИ хімія у 2023 при вступі у медичний? наприклад в університет імені Богомольця в місті Києві
Занепокоєна матір шести дітей
Для Katerina Lukasina: вчи і то і то вертіхвостка
Коментувати
Oksana Yuschenko
Вже чула декілька відгуків з минулих років про те, що аудіювання під час ЗНО з англійської проводиться з використанням доісторичних технічних засобів (магнітофонів?) з жахливою якістю звуку. Це що таке ? Щоб діти не розслаблялись? В наш час, коли з будь-якого мобільного телефону можно видати якісний звук? Куди звернутись, щоб перевірити цю інформацію - не знаю, пишу тут)
Коля
Для Oksana Yuschenko: ЗНО організовує Український центр оцінювання якості освіти. Тому звернутись можна до них. Ось їх контактна інформація. Виконувач обов’язків директора – Бойко Валерій Іванович. Приймальна: (044)486-09-67, [email protected] Відділ інформації та комунікації з громадськістю: (044) 486-09-62, (044) 363-00-83, [email protected] Поштова адреса: вул. Володимира Винниченка, 5, м. Київ, 04053
Лана
Дітям, які за кордоном, може буде трохи легше, адже технічні засоби кращі. Хоча можливо в українських консульствах такі ж доісторичні.
Коментувати
Фіалка
Достатньо дізнатися про відгуки та умови, щоб передумати вчитися. Якщо ж горить і палає, можна прочитати статистику скільки випускників працюють за спеціальністю в Україні та за кордоном. Коли ж знову нетерпець, ознайомитися із середньою зарплатою. Тобто, по нормальному, спочатку треба знати КИМ і ДЕ хочеш працювати, і вибирати виші як сходинку до цього, а не закінчувати куди повезло і піти куди візьмуть. Однак, хто ж займається якимось плануванням, навіщо дарма гаяти час? Буде як буде, як у холопів.