Готуйтесь до ЗНО 2023 року онлайн

Користуйтесь ефективним онлайн-сервісом для комфортної підготовки до ЗНО

Готуйтесь до ЗНО 2023 року онлайн

Випускники шкіл, які 2023 року складатимуть тести зовнішнього незалежного оцінювання, можуть ефективно готуватися до тестування на сайті ЗНО-ОНЛАЙН.

Усі завдання справжнього ЗНО

Для комфортної підготовки до іспитів на сайті ЗНО-ОНЛАЙН розміщено майже 500 варіантів тестів з усіх предметів зовнішнього оцінювання за всі роки його проведення.

Послідовне опрацювання завдань дозволить учасникам підвищити свої шанси на успішне складання тестів.

Спосіб виконання тестових завдань на сайті максимально наближений до справжніх умов тестування, а форма надання відповідей аналогічна формі в реальних тестах, що покращує адаптацію до виконання завдань.

Після виконання кожного варіанта тесту користувачі сайту зможуть ознайомитися з правильними відповідями на всі завдання цього тесту.

Щоденне вдумливе виконання принаймні 10 тестових завдань сприятиме ґрунтовній підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання та гарантуватиме успішне складання важливого іспиту.

Заглиблюйтеся в завдання й виконуйте їх правильно

Для більш ґрунтовної підготовки до іспиту варто скористатися коментарями-поясненнями до тестових завдань. Ці коментарі створені провідними фахівцями з підготовки до тестування спеціально для сайту ЗНО-ОНЛАЙН.

У коментарях-поясненнях враховано потреби й типові помилки випускників, які готуються до зовнішнього оцінювання.

Кожен коментар знайомить з особливостями побудови завдання, скеровує на теоретичний матеріал, який знадобиться під час виконання, аналізує основу та варіанти відповіді, підказує логіку пошуку правильної відповіді тощо.

Фахівці з підготовки до ЗНО також діляться хитрощами та лайфхаками, що допоможуть спростити роботу над завданням і краще впоратися з подібними завданнями на справжньому ЗНО.

Зосередьтеся на завданнях з потрібної теми

Користувачі сайту також мають змогу опрацьовувати на сайті ЗНО-ОНЛАЙН завдання з певного предмета, що згруповані за темами. Перелік запропонованих тем відповідає чинним програмам зовнішнього незалежного оцінювання.

Таким чином можна опрацьовувати саме ті завдання, які необхідні під час повторення певної теми. Завершивши роботу із завданнями конкретного розділу, учасник може зрозуміти рівень своїх знань із цієї теми й надалі приділяти їй більшу чи меншу увагу.

Опрацювання завдань за тематичними розділами є ефективним як за умов самостійної підготовки, так і під час роботи з учителем, викладачем на курсах чи репетитором на індивідуальних заняттях.

Наразі на сайті доступні завдання, згруповані за темами, з таких предметів:

ГОТУВАТИСЯ ДО ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
21.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Батько
Пораби оголосити перелік предметів по спеціальностях,а то знову будуть жувати соплі до листопаду.
Katerina Lukasina
цікаво, чи буде до вибору математика ЧИ хімія у 2023 при вступі у медичний? наприклад в університет імені Богомольця в місті Києві
Oksana Yuschenko
Вже чула декілька відгуків з минулих років про те, що аудіювання під час ЗНО з англійської проводиться з використанням доісторичних технічних засобів (магнітофонів?) з жахливою якістю звуку. Це що таке ? Щоб діти не розслаблялись? В наш час, коли з будь-якого мобільного телефону можно видати якісний звук? Куди звернутись, щоб перевірити цю інформацію - не знаю, пишу тут)
Коля
Для Oksana Yuschenko: ЗНО організовує Український центр оцінювання якості освіти. Тому звернутись можна до них. Ось їх контактна інформація. Виконувач обов’язків директора – Бойко Валерій Іванович. Приймальна: (044)486-09-67, org@testportal.gov.ua Відділ інформації та комунікації з громадськістю: (044) 486-09-62, (044) 363-00-83, zno_info@testportal.gov.ua Поштова адреса: вул. Володимира Винниченка, 5, м. Київ, 04053
Коментувати
Фіалка
Достатньо дізнатися про відгуки та умови, щоб передумати вчитися. Якщо ж горить і палає, можна прочитати статистику скільки випускників працюють за спеціальністю в Україні та за кордоном. Коли ж знову нетерпець, ознайомитися із середньою зарплатою. Тобто, по нормальному, спочатку треба знати КИМ і ДЕ хочеш працювати, і вибирати виші як сходинку до цього, а не закінчувати куди повезло і піти куди візьмуть. Однак, хто ж займається якимось плануванням, навіщо дарма гаяти час? Буде як буде, як у холопів.