Запізнення на тестування унеможливить проходження тесту

У випадку запізнення на тестування учасник буде позбавлений права проходити мультитест і не буде допущений до аудиторії

Запізнення на тестування унеможливить проходження тесту

Складання національного мультипредметного тесту відбувається в тимчасових екзаменаційних центрах і розпочинається у дві зміни:

  • о 10.00 за Київським часом;
  • о 15:00 за Київським часом.

Час початку тестування вказаний у запрошенні-перепустці, яке доступне на інформаційній сторінці учасника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Важливо памʼятати, що час початку вказаний за Києвом. Таким чином, учасники, які перебувають за кордоном, мають врахувати різницю в часі. У більшості країн, де передбачено проведення мультитесту, місцевий час на одну-дві години відрізняється від Київського часу. Тому, наприклад, для проходження тесту в першу зміну у Відні (Австрія) необхідно прибути не пізніше ніж о 08:50 за місцевим часом.

Допуск учасників до тимчасового екзаменаційного центру починають за 30 хвилин до початку тесту і завершують за 10 хвилин до початку тесту.

У випадку запізнення учасник буде позбавлений права проходити мультитест і не буде допущений до тимчасового екзаменаційного центру.

Оскільки будь-яке запізнення унеможливить проходження тесту, учасникам рекомендується заздалегідь перевірити маршрути доїзду до тимчасового екзаменаційного центру.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
19.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Павло
Підскажіть, а якщо прибув на пункт проведення ЗНО о 10:56, то чи можуть ще мене впустити? Чи то як повезе?