ЗНО з історії України: візуальні об’єкти, які потрібно знати

До збірки включено персоналії та пам'ятки, які є обов'язковими для розпізнавання абітурієнтами

ЗНО з історії України: візуальні об’єкти, які потрібно знати

Освіта.ua пропонує учасникам зовнішнього оцінювання, які складатимуть тест з історії України, перелік візуальних об’єктів, що можуть бути запропоновані укладачами тестів.

Перелік візуальних об'єктів складено відповідно до вимог чинної програми зовнішнього оцінювання з історії України.

Електронна збірка містить зображення діячів культури, освіти та науки, громадсько-політичних та військових діячів.

Також збірка візуалізує архітектурні культові споруди, фортифікаційні споруди в Україні, світську архітектуру, скульптури, пам’ятники, ікони, мініатюри, гравюри, портрети, художні роботи та пам’ятки стародавньої історії України.

Загалом до збірки включено 54 історичні персоналії та 89 пам'яток архітектури й образотворчого мистецтва, які є обов'язковими для розпізнавання абітурієнтами.

Крім того, на сайті ЗНО-ОНЛАЙН майбутні учасники зовнішнього оцінювання мають змогу тренуватися у виконанні завдань з історії України, розподілених за темами. До окремої тематичної добірки включено завдання на візуальне впізнання персоналій, об'єктів архітектури й мистецтва.

Історія України: візуальні об'єкти

Освіта.ua
11.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Все эти памятники дети должны изучить на предмете " Мистецтво"В учебниках цветные варианты. черно- белые
Випускниця
Я от не розумію, навіщо стільки всього знати. У завданнях ЗНО зазвичай найбільше фото церков, а вони можуть відрізнятися лише башточками. І так само про відомих діячів. От, мені взагалі важко запам’ятати навіть знайомі обличчя, а тут всі такі незозумілі "дядьки"....
Учитель
Для Випускниця: якщо твоя " башточка" не в змозі вивчити елементарні речі і не розуміє. що культура України- це, перед усім,література. архітектура. живопис, скульптура, музика, чтого ж ти прешся до вузу?Тобі там місця немає На полуницю у Польщу!
Вежливый человек
Уж лучше в Польше получать образование, чем здесь, поэтому все больше и больше уезжают отсюда)
Жанна
Для Учитель: Ну давайте вчителя історії відправимо ще й на хімію, фізику, алгебру, геометрію, щоб він там окрім "Башточок" знав пару "формулочок" і вмів їми користуватися!!!! Це ж середня освіта, а вчитель має вищу, значить ого-го!!! Якщо я 20 років буду викладати про башточки, звісно я буду їх знати на зубок!!!
Коментувати
Мать
А есть красочный печатный вариант этого сборника? Где приобрести?
Имя
Для Мать: В бланке будет ч/б вариант. Зачем тебе цветной, что бы дитятке было нужно еще и сопоставлять цветной и чорно-белый вариант в голове?
Коментувати