Модель проведення НМТ презентують 20 січня

У п'ятницю буде презентована модель проведення національного мультипредметного тесту

Модель проведення НМТ презентують 20 січня

У п'ятницю, 20 січня буде презентована модель національного мультипредметного тесту, за результатами якого буде проведена вступна кампанія в 2023 році.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Модель НМТ буде презентована під час спільного брифінгу очільників МОН та комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій.

Міністр освіти зауважив, що презентована схема проведення вступних іспитів до університетів є результатом спільної роботи МОН та депутатів й демонструватиме об'єктивну можливість вступу до закладів вищої освіти в 2023 році.

Як відомо, абсолютна більшість майбутніх учасників вступної кампанії та їхніх родичів висловили бажання, щоб до переліку предметів НМТ було включено найменшу кількість навчальних дисциплін – три.

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
17.01.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Петрович
Нардеп Гончаренко сьогодні заявив про відставку низки міністрів , в т.ч. І освіти!? А серед претендентів - ніби нардеп бабак… він же плагіатчик і любитель «покурити» травку… Супер кадр!! УРА! Той що зарплату по 4000 доларів вчителям обіцяв???!
Валерій
Історія і українська мова повинні бути обов"язковими предметами, а третій предмет в залежності куди абітурієнт поступає-на вибір!!! Це нонсенс давати математику, як обов"язковий предмет! Що важливіше знати для кожного українця? Свою історію чи похідні і інтеграли, які в більшості у житті ніхто не буде використовувати. Якщо абітурієнт поступає на природничий напрям або технічний-вибирає третій предмет за вибором-математику.
Черкаси
Якого хріна депутати лізуть в повноваження виконавчої влади? Що робити нічого? Правила прийому не можна дьоргати щороку . Хай вже буде, як минулого року.
Галина
Чому математика обов’язковий предмет? Це важка наука, яку не кожна дитина може вивчити! Краще б історія була обов’язкова, адже ми громадяни своєї держави і повинні знати свою історію!
Михайло
Для Галина: Не треба політизувати питання освіти! Досить! Цілком справедливо, що обов"язковими мають бути предмети як з гуманітарного так із блоку точних наук, тобто українська та математика ! Неможливо зробити обов"язковими тільки гуманітарні предмети. Це можна вважати за дискрімінацію точних наук!
Коментувати
оксана
Та невже? Дочекались!!!! Яке ж героїчне в нас міністерство на чолі зі шкарлетом. Раніше було не до того...фотосесіями у військовій формі був зайнятий...паяци...
Аліна
Дай Боже буде тільки 3 предмета. В таких умовах важко готуватись особливо коли виключають світло і вибухи.
Вона
Для Аліна: Та ви ще не зрозуміли, що їм накакати, чи у вас складна ситуація. Їх діти вчаться за бугром
Коментувати