МОН і депутати погодили модель проведення НМТ

Модель НМТ буде презентована спільно із головою профільного парламентського комітету

МОН і депутати погодили модель проведення НМТ

Міністерство освіти і науки разом з депутатами профільного комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій узгодили базову модель проведення національного мультипредметного тесту 2023 року.

Про це в ефірі телемарафону повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, модель НМТ буде презентована спільно із головою профільного комітету, оскільки вона є спільно напрацьованим контентом.

Водночас він наголосив, що базовий проєкт моделі НМТ був наданий МОН.

«Були різні дискусії. Дискусії від депутатів, від експертів, але ми в понеділок дійшли вже цільової згоди стосовно базової моделі і будемо презентувати її спільно з комітетом, оскільки це наша спільна робота, спільна співпраця», – сказав міністр освіти і науки.

Як відомо, абсолютна більшість майбутніх учасників вступної кампанії та їхніх родичів висловили бажання, щоб до переліку предметів НМТ було включено найменшу кількість навчальних дисциплін – три.

Для отримання оперативної інформації про проведення НМТ та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
17.01.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анастасія
Математика не повинна бути обов’язковим предметом!! Якщо деякі спеціальності її не вимагають, то навіщо здавати всім?
Руслана
Для Анастасія: історія не повинна бути обов’язковим предметом для випускників математичних класів,або ж для тих, хто вибрав природничий чи технічний профіль.Оскільки вони й так вже будуть здавати один обов’язковий гуманітарний предмет - українську мову. НМТ має бути справедливим для всіх учнів,а не тільки привабливим для гуманітаріїв і філологів.
Коментувати
Мусієнко
А чи правда , до пан Бабак був затриманий поліцією під глибоким шафе , є і відповідне відео!??? От тепер тра його в міністри сунути. Справиться!
Ленка
Для Мусієнко: знаю Серьожу Б.давно , він закумарити може…
Коментувати
Лілія Запорізька
Пропоную написати петицію Президенту України з пропозицією: провести апробацію "їхньої узгодженої моделі" на народних депутатах та особливо на всьому складу членів МОН. Нехай вони покажуть , як можна підготуватися в таких умовах. Тільки спочатку відправити їх до областей, де найгарячіше. Київ та Київську область до переліку не беремо, а їдуть хоча б на тиждень до Харківської області, Луганської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Херсонської. А вже потім , як пройдуть тестування, будуть розказувати , що проведення " Такого МНТ" можливе, за будь- яких умов. Цікаво, їм мабуть доплачують за знущання з дітей та батьків. Так в Законі прописано, що це булінг. Хто ж понесе покарання????
Андрій
Здавати чотири предмети в сучасних умовах це знущання над дітьми! Ч и це така хттра гра, щоб більше вступали до закордонних вишів?
Петро
Для Андрій: Оооо, почищений чат))). Навіщо... І що ж було такого, що повидаляли...
Коментувати
Света
Мене цікавить, якби зараз заставити здати історію України депутатів, хоч один би здав, я думаю ні, так діти повинні знати історію, але не маніакально, як в тестах.
Аліна
Надіюсь що буде 3 предмета. Хай ще буде географія щоб можна було поступити в готельно ресторанну справу
Dawid
Для Аліна: А може краще в готельно-ресторанну справу здавати не географію, а англійську - мову міжнародного спілкування
Коментувати
Анна
Дуже сподіваюсь, що буде 3 предмети ????????????????????????Дуже складно готуватись в такій ситуації ,яка зараз
Неля
Будь ласка зробіть змогу здавати НМТ в консульствв ізраїлі.дуже складна країна якщо дитина виїде то знову не випустять в країну.ніде більше прихистку немає..Включить ізраїль до переліку країн де можна здавати НМТ .