116 тисяч вступників вже склали НМТ

Український центр оцінювання якості освіти продовжує проведення мультипредметного тесту

116 тисяч вступників вже склали НМТ

Впродовж двох тижнів проведення національного мультипредметного тесту іспит склали 116 тисяч вступників.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, посилаючись на дані Українського центру оцінювання якості освіти.

За його словами, 200 балів отримали 6 556 вступників.

Водночас 375 учасників отримали максимальний бал з трьох предметів, 1 269 учасників – з двох предметів і 4 912 учасників – з одного предмета.

Більше про проведення НМТ

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
03.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Demart
Треш , все задания повторялись , некоторые инструкторы непонятно чем занимались , не следили пока списывают с телефона ! + Если бы нельзя было под инкогнито открывать веладку не было бы так много 200 бальников , можно было сделать как в дуолинго полноэкранный режим , нельзя отводить глаза от экрана ( тем самым не подгоняешь в другой компьютер или телефон плюс два часа это не так много не выходить в туалет ) и не повторялись задания , тогда было бы интересно сколько их было бы
Віола
Якби завдання з нмт не повторювались, ніякого високого балу не було б...
Татьяна Лашко
Вітаю. Коли можна буде завантажити сертифікат, якщо НМТ здавали 29.07.2022 р.? І якщо він приходить, то як це буде відображатися в електронному кабінеті? Дякую