Порогових балів для НМТ не передбачено

Цього року порогових балів склав/не склав для мультипредметного тесту не встановлюватимуть

Порогових балів для НМТ не передбачено

Український центр оцінювання якості освіти цього року не встановлюватиме порогових балів для Національного мультипредметного тесту.

Про це під час брифінгу сказав в.о. директора УЦОЯО Валерій Бойко, повідомляє ТСН.

За його словами, ще однією відмінністю цьогорічного зовнішнього оцінювання є встановлення результатів тестування одразу після складання тесту.

«Серед змін в організації проведення цьогорічного тестування є те, що, замість паперових бланків для занесення відповідей, абітурієнти складатимуть тест на комп'ютерах. Таким чином, результат буде відомий одразу після завершення складання тесту. Крім того, порогових балів складання мультипредметного тесту УЦОЯО цього року не встановлюватиме», – сказав Бойко.

Він також додав, що тестування відбуватиметься на територіях, де не ведуться активні бойові дії.

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
15.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Асіє
Пані Марино, я дізналася, в яких країнах можна скласти НМТ. До переліку входять: Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Швеція
Кармеліта
Пані Марино, начебто так, можна. Пам’ ятаю, що до переліку входить Латвії, Литва, Франція
Марина
Якщо майбутній студент перебуває в іншій країні, він може складати НИТ? Країни ЄС включено до складання?!