Якісна підготовка онлайн до мультитесту ЗНО 2022 року

Новий сервіс допоможе майбутнім абітурієнтам ефективно підготуватися до тестування

Якісна підготовка онлайн до мультитесту ЗНО 2022 року

Сайт ЗНО-ОНЛАЙН пропонує майбутнім вступникам, які планують складати національний мультипредметний тест ЗНО, скористатися новим сервісом з підготовки до мультитесту.

За допомогою сервісу майбутні абітурієнти матимуть можливість ефективно підготуватися до тестування та показати найкращий результат під час вступної кампанії.

На сервісі представлені сім тренувальних варіантів, які складені відповідно до вимог цьогорічного мультитесту.

Вступники можуть щоденно тренуватися, опрацьовуючи відповідні блоки мультитесту з української мови, математики та історії України.

Спосіб виконання тестових завдань на сайті максимально наближений до справжніх умов тестування, а форма надання відповідей аналогічна формі в реальних тестах, що покращує адаптацію до виконання завдань.

Після виконання тренувальних тестів онлайн учасники зможуть ознайомитися з правильними відповідями та опрацьовувати коментарі з поясненнями тих завдань, які виявилися проблемними для виконання.

Також у підсумку виконання кожного блоку мультитесту автоматично буде визначений тестовий і рейтинговий бал виконавця завдань.

Щоденне вдумливе виконання принаймні 10 тестових завдань із запропонованих тренувальних варіантів сприятиме ґрунтовній підготовці до мультитесту й гарантуватиме успішне складання важливого іспиту та безпроблемний вступ до омріяного вишу.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

ПЕРЕЙТИ ДО ТРЕНУВАННЯ

Освіта.ua
23.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Alla
В мене схоже питання.Якщотзбираємо поступати в вищий навчальний заклад на контракт на денну форму навчання,ЗНО обов’язково потрібно здавати? І хто може пояснити як буде відбуватися вступ...я нічого не можу зібрати до купи щоб зрозуміти,
Олег
Доброго дня! Чи будуть оплачувати старшим інструкторам на мультитесті ? І яка оплата за день ?
Дар'я
Добрий день,в мене є запитання.Якщо вступити у вищий навчальний заклад,на контрактній основі/заочно.Чи потрібні результати НМТ або потрібен лише мотиваційний лист.Спеціальність"Початкова освіта".Дякую!