Оприлюднено демонстраційний мультитест ЗНО

Демонстраційний варіант містить завдання з української мови, математики та історії України

Оприлюднено демонстраційний мультитест ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант мультитесту зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

Демонстраційний мультитест ЗНО є аналогічний тим тестам, які будуть застосовані під час конкурсного відбору абітурієнтів для вступу на спеціальності бакалавра (магістра медичного спрямування).

Тест допоможе вступникам ознайомитися зі структурою завдань, схемою нарахування тестових балів за виконання тесту, часом для виконання завдань тощо.

Загалом мультитест складатиметься із 60 завдань та охоплюватиме три навчальні предмети – українська мова, математика, історія України. Кожний предметний блок містить 20 завдань. На виконання всіх завдань тесту вступникам буде відведено 120 хвилин.

Результат кожного предметного блоку завдань буде переведено в шкалу 100–200 балів. Для отримання результату за шкалою 100–200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ МУЛЬТИТЕСТ

Освіта.ua
26.04.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
Скажіть будь ласка, а наше міністерство проходило тест? Не фахівці, які тест? Ви взагалі орієнтуєтеся по нормам часу на вказаний об’єм матералу? Часу обмаль. Нажаль діти в стресові ситуації і пробують вкластися в час в домашніх спокійних (відносно) умовах.
Олег
У 14 завданні з укр. мови в 4 речені там є помилка у слові, має бути (транзакції), а не (трансакції).
Кириченко Ігор
Для Олег: новий правопис
Коментувати
ssurzhyk
В інстаграм @ssurzhyk є НМТ з укрмови, симуляція тесту із збереженням структури і часу на виконання
Егор
Математика й українська прості, вийшло по 200 балів. А от історія... 139. І це при тому, що частину завдань відповідав навмання. Не розумію навіщо треба було робити історію обов’язковою.
Анна
Спростили ЗНО? Не вистачає часу аби спокійно дати відповідь на всі запитання( Доцільно на кожне завдання виділити 2 хвилини. 120 хв-оптимальний варіант для складання тесту. Чи буде можливість повернутися до попереднього завдання?
Любов
Трошки мало часу. Не вклалися в 90 хв. Хотілося, б трохи більше. І це ще в домашній обстановці, без стресу.
nadinккк
Говорили, що формули з математики будуть, а в демонстраційному варіанті їх немає...
Беспалова Ксенія
Для nadinккк: ну то формули будуть, вони вже були виставлені раніше і це не щось нове. Нащо ж їх всюди чіпляти?
Коментувати
Кушнір Людмила
Українська мова та історія України - пройшла,зовсім нескладні тести. Математику трошки спробувала згадати шкільну програму, зрозуміла,що я гуманітарій,хоча там й прості питання є,як на мене. Я вчитель історії. Думаю,що тест з історії займе десь хвилин 25, якщо вдумливо читати ,особливо уривки з документів.
Данііл
Буде розбір тесту, як у коментарях, коли виконуєш минулорічні ЗНО на zno.osvita.ua? Особливо цікавить частина з історії України.
Наталія
На такий тест часу дуже мало.Ніхто не думає про психіку дітей,але обіцяли.Невже не можна було щось простіше придумати.?
Кириченко Ігор
Для Наталія: по дві хвилини на завдання мало? тим паче що там є такі що за 10 секунд вирішуються
Коментувати
Мирослава
А хтось засікав час? Це ж не простенькі питання з варіантами відповідей, а доволі складі, в сенсі, що це потрібно ВДУМЛИВО прочитати... Боюся, що часу дуууууже мало :(((
Критик
Для Мирослава: математика зайняла близько 10 хвилин. Пройшла з цікавості, вступників в родині немає. Навіть ручка з папірцем не знадобились для вирішення. Школу закінчила ну дууууже давно. Тож можу впевнено стверджувати, що завдання з математики простіше вигадати складно. Отже, на неї хвилин 15 максимум. Мову та історію не дивилася ще.
nadinккк
Часу дійсно дуже мало, математику розв’язувати для більшості учнів просто необхідно з ручкою і листочком. Особливо якщо враховувати те, що через квапливість багато здібних дітей допускають прикрі помилки. Тож завдання слід перечитувати й інколи не один раз, потрібно прикинути малюнок, чи графік функції, поміркувати а це все час... Для розв’язання 20 завдань з математики 30 хвилин замало
Критикк
Та там більшість завдань з початку теста потребують пару секунд на відповідь. Папірець хіба що на завдання з геометрії, щоб, як Ви вірно зауважили, не зробити прикру помилку.
Коментувати
Местный
Вопросы уровня ...скажем так не сильного, мягко говоря...
Микола
Для Местный: А Ви хотіли, щоб на 90 хв Вам давали тести на "вищу матерію"?!
Коментувати
Олена
Когда недавно сдавала экзамен на знание украинского языка, то в результате оказалось, что много ответов, возможно из-за сбоев в интернете, не было отправлено. Тогда комиссия сразу же разрешила пересдать экзамен. Но это был огромный стресс для меня. Что в случае со сдачей НМТ будет в подобной ситуации? Снова 60 вопросов по всем предметам? Объясните, пожалуйста.
Ірина
Добрий день. А ви бачили завд. 13 із української мови? До речі, слово "хачапурі" має два роди - чол. і сер.? Див. https://slovnyk.me/dict/vts/%D1%85%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BF%D1%83%D1%80%D1%96 або підручник для 10 класу О.В.Заболотного https://subject.com.ua/textbook/mova/10klas_7/39.html Тож якщо учасник тесту знає, що це іменник чол. роду, то він узагалі не зможе визначити правильної відповіді. І чи можна в такому разі це тестове завдання вважати коректним? Хіба не доречніше було б запропонувати лексему без подвійного роду?
Louren
Для Ірина: Завдання коректне. Я зараз поясню чому. Будь-які тестові завдання виконують методом відбору відповідей. Якщо зробити правильно перший вибір і другий вибір, то третій можна навіть не дивитись.
Коментувати
Оксана
Цікаво, а в МОН хоч розуміють наскільки ускладнюється виконання такого тесту в комп’ютерному форматі, від того, коли перед випускником лежить паперовий формат. Жесть
Олександр
Доброго дня, чому відповідь у 14 завданні з матетматики Г а не А?Чи хтось розв’язвува
DINO
Для Олександр: День добрий. 14 -> Г - це "Історія України" (сторінка 24), а "Математика" - це 14 -> A (сторінка 23). Ви трохи переплутали ;)
Олег
Для Олександр: Христос Воскрес! Там А
Вікторія
Часу замало,не уявляю,як на питання з історії так можна швидко відповісти,запитання якісь дивні.Дитина має право на виправлення,якщо є час,а я так розумію,що ні повертатись ,ні ще раз передивитись не дозволяється.Як буває у нас,нічого краще не придумали,як ускладнити до критичного рівня сам процес
Коментувати