Ефективна підготовка до ЗНО: тематичні добірки тестових завдань

На сайті ЗНО-ОНЛАЙН розміщено завдання предметів ЗНО, згруповані за темами

Ефективна підготовка до ЗНО: тематичні добірки тестових завдань

Майбутні учасники ЗНО мають змогу зробити процес підготовки до тестування ефективнішим за допомогою тематичних добірок тестових завдань з необхідних предметів.

Для цього варто скористатися спеціальним розділом платформи ЗНО-ОНЛАЙН, у якій всі завдання зовнішнього оцінювання з кожного предмета розподілені за темами.

Розподіл здійснений провідними фахівцями в галузі підготовки до ЗНО відповідно до чинних програм тестування.

Таким чином користувачі зможуть опрацювати весь обсяг змісту, необхідний на тестуванні з певного предмета, і бути готовими до виконання завдання з будь-якої теми під час проходження зовнішнього оцінювання.

У кожній предметній добірці завдання розподілено за розділами, темами й підтемами. Це дає можливість впродовж одного відрізку самостійної роботи або одного заняття з репетитором зосередитися на виконанні завдань конкретного тематичного спрямування.

Обравши певний тематичний набір завдань і опрацювавши його, учасники зможуть швидко з’ясувати, на якому рівні засвоєна ця тема. Темам, які засвоєні гірше, варто буде приділити особливу увагу впродовж підготовки до тестування.

Наразі на сайті доступні тематичні добірки з усіх основних предметів ЗНО: української мови і літератури, історії України, математики, географії, біології, фізики та хімії.

Користуйтеся розділами з тематичними добірками завдань для дієвої підготовки до тестування зовнішнього оцінювання.

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ

МАТЕМАТИКА

ГЕОГРАФІЯ

БІОЛОГІЯ

ФІЗИКА

ХІМІЯ

Для отримання всієї важливої інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
07.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дарья
Как не стыдно??? Уже воткрытую пишете о репетиторах!!! Превратили зно в культ! Дети не учатся, а только боятся. Это какая выкачка денег из семейного бюджета по 4м предметам репетиторов нанять???? А в школе они чем занимаются если не в состоянии освоить обязательную школьную программу??? Или задания для зно специально усложнены, как дополнительный заработок педагогам??? Так может лучше им зап поднять ,чем так над детьми и родителями издеваться??? Реформаторы..
Vlad
Для Дарья: "Так может лучше им зап поднять ,чем так над детьми и родителями издеваться???" Що означає слово ЗАП?
Неумеха
Для Дарья: А в чому проблема? Діти й батьки задоволені, виші не обділені, репетитори-двухсотбальники теж, і майбутні місця цекають проспектів, хоча переважно не в уа.
Микола
Перш чим про щось говорити переглянь електронні ресурси. На цій же сторінці є приклади з відповідд. онлайн ЗНО. Міністерство все зробили щоб ті хто хоче вчитися вчилося. Для тих хто не хоче вчиттся і репетиторство недопоможе. Вибір за вами... вірніше за учнями...
Коментувати