Перелік предметів ЗНО у 2022 році не зміниться

Міністерство освіти не змінюватиме запроваджений цього року перелік предметів ЗНО

Перелік предметів ЗНО у 2022 році не зміниться

Міністерством освіти і науки ухвалено рішення не змінювати запроваджений цього року перелік предметів, з яких буде проведено ЗНО в 2022 році.

Відповідний наказ, яким затверджений перелік предметів ЗНО на наступний рік підписаний міністром освіти Сергієм Шкарлетом.

Зокрема, Міністерство освіти продовжить практику проведення окремого тесту з української мови, який впроваджений цьогоріч. Відповідно, випускники загальної середньої освіти матимуть можливість вибору тесту залежно від обраної спеціальності у закладі вищої освіти.

Окрім того тест з математики матиме два рівня – математика та математика (завдання рівня стандарту).

Водночас зовнішнє незалежне оцінювання з математики (завдання рівня стандарту) здійснюватиметься лише для проведення державної підсумкової атестації і його результати не будуть встановлюватись за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів.

Перелік навчальних предметів, із яких у 2022 році проводиться ЗНО

1. Українська мова.

2. Українська мова і література.

3. Математика (завдання рівня стандарту).

4. Математика.

5. Історія України.

6. Англійська мова.

7. Іспанська мова.

8. Німецька мова.

9. Французька мова.

10. Біологія.

11. Географія.

12. Фізика.

13. Хімія.

Освіта.ua
08.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катя
Можна здавати ЗНО з 2 іноземних мов у 2022? Англійська як основна і французька, хоча її я не вчила в школі
Олена
Чи можна на 3 предмет здавати іноземну мову, а на 4 на вибір історію України? Бо наш вчитель скинув статтю, де в переліку предметів на вибір немає ні англійської, ні історії, а 3 предмет іде або то, або то.
Галина
Для Олена: звісно можна
Коментувати
Король Андрій
Чи можна на 3 предмет взяти історію України, а 4 англійську мову? Тому що, раніше думав що візьму на 3 предмет історію України, а на 4 англійську мову, та вже почав готуватися, але почув що так здається не можна, тому і запитую!
Галина
Для Король Андрій: яка різниця? Це те саме. І так і так можна
Коментувати
Marianna Einer
Хтось може чітко визначити обов"язкові предмети на ЗНО-2022? Зрозуміло лише про повний список предметів, по яких будуть атестувати.
Дмитро
Для Marianna Einer: Для Маріанна: На ЗНО обов’язкова лише "Українська мова" або "Українська мова та література". На ДПА - українська мова, математика, історія або іноземна та ще один будь-який з переліку ЗНО на вибір. Зрозуміло чи ні?
Коментувати
Маріанна
Хтось може чітко визначити обов"язкові предмети на ЗНО-2022? Зрозумыло лише про повний список предметів, по яких будуть атестувати.
Дмитро
Для Маріанна: На ЗНО обов’язкова лише "Українська мова" або "Українська мова та література". На ДПА - українська мова, математика, історія або іноземна та ще один будь-який з переліку ЗНО на вибір.
Коментувати
Светлана
Опять метематику учим как стандарт, а сдаем как профильный. Опять медики в заднем месте. Ну,не все,большинство
Світлана
Які обовязкові предмети треба буде здавати у 2022 році? І чи обов‘язкова буде математика чи історі
Влад
Для Світлана: правила вступу на наступний рік будуть в жовтні. Не думаю що математику скасують.
Коментувати
объясните пожалуйста
Три раза причитала этот "наказ" - какие ЗНО обязательные, а какие - нет - так и не поняла. Четыре обязательные: укр. мова, математика, история Украины/английский и четвертый на выбор? Разве не так должно было быть с этого года (если бы не карантин)?
Галина
Для объясните пожалуйста: до чого тут обов’язкові? Тут перелічені просто предмети з яких буде зно. Тобто з зарубіжної літератури, економіки або художньої культури не буде
Форум
Для объясните пожалуйста: Цим наказом визначений перелік навчальних предметів, із яких у 2022 році буде проведено ЗНО (тобто загальний перелік предметів, які будуть у програмі ЗНО наступного року). Перелік предметів державної підсумкової атестації (яка відбуватиметься у формі ЗНО) для випускників шкіл в 2021/22 навчальному році буде визначений окремим наказом Міністерства освіти на початку навчального року.
объясните пожалуйста
Для Форум: Для Галина: Я имела ввиду для ДПА. Мы не планируем поступать в украинский ВУЗ, но летом хотели бы уже начать подготовку.
Коментувати