Учасників ЗНО повідомили про адреси тестування

УЦОЯО оприлюднив адреси проведення зовнішнього оцінювання для кожного учасника тестування

Учасників ЗНО повідомили про адреси тестування

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив адреси проведення зовнішнього незалежного оцінювання для кожного учасника тестування.

Інформація розміщена на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання, які зареєстровані для участі у тестуванні.

Зокрема, у запрошенні-перепустці зазначено адреси пунктів тестування та рекомендований час, протягом якого учасники мають прибути до пунктів тестування.

Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки до старту основної сесії ЗНО.

Важливо! Запрошення-перепустка є одним з необхідних документів для допуску до пункту тестування.

Для підготовки до тестування учасники мають можливість скористатись безкоштовною платформою ЗНО-ОНЛАЙН, де розміщені всі тести, правильні відповіді та коментарі експертів до правильних відповідей тестів.

ЗНО-ОНЛАЙН

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
29.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Ура, зелене покращення! Відмінено централізоване підвезення учнів до пунктів ЗНО! Ура, зато не Порошенко!
Olga Rindik
Приклад. Учні с. Скарженці ( відстань від Хмельницького 20 км) мають їхати в Городок -відстань 40 +км. Чи має школа відвозити учнів? В школі кажуть, що ні. Чи забезпечені при цьому рівні умови для здачи ЗНО для всіх учнів? Ні. Як треба вирішувати цю ситуацію?
Ганна
Для Olga Rindik: ДПА відмінили, тому ЗНО, це ваша особиста справа, школа до нього не має відношення. Ситуація вирішується батьками, вы свою дитину самі доставляєте до пункту здачі ЗНО
С.В
Для Olga Rindik: У мого сина кілька років була подібна ситуація-на зно їздили до обласного центру,більше сорока кілометрів.Але тоді були бариги при владі,а не золотий народний презедент,як тепер,тому школа виділяла автобуси на всі зно,навіть коли було лише кілька випускників.І дпа не відміняли на прохання"мудрого "українського народу.Тому було так.А тепер наймайте таксі,епоха бідності вже скінчилась,слава богу.Тепер живем багато,не скупіться)))
Коментувати
Мыхась
Ля мне придется ехать сдавать english в село, которыо находтся в ЧАСЕ езды от моего города
Ольга
Как изменить адрес сдачи зно , очень далеко добираться.? ?,,
Абитуриент
Для Ольга: никак
Коментувати
Катерина
Чому в час пандемії, карантину...дітей не відвозять, як це було минулі роки? Тобто не всі можуть оплачувати таксі, а дитина повинна їхати 1.5 години громадським транспортом з пересадками і так 3 рази? Чому під час карантину не має пунктів ЗНО по районам?? Чи можна змінити адресу пункту , щоб було ближче, ніж 1.5 години - це тільки на дорогуна +ще очікування та без пересадки?
Людмила
Для Катерина: Так у минулі роки керував зажратий барига, а зараз- класний чесний парєнь с народа. Саме таких змін хотіли 73% людей, то ж платіть за таксі і радійте!
Коментувати
Якось так
Про те де шукати пін-код і т.п. можна прочитати тут: https://testportal.gov.ua/de-uchasnyky-prohodytymut-zovnishnye-otsinyuvannya/
Анатолій
А пін-код інформаційної сторінки має прийти на емейл?
Богдан
Для Анатолій: він у сертифікаті ЗНО
Виктория
Нет ни одного адреса.
Коментувати