Шахраї «зливають» відповіді на ЗНО-2020, - УЦОЯО

В УЦОЯО наголошують, що придбати правильні відповіді до тестів ЗНО неможливо

Шахраї «зливають» відповіді на ЗНО-2020, - УЦОЯО

Шахраї за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації.

Про це повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Разом з тим, в УЦОЯО наголошують, що придбати відповіді до тестів ЗНО неможливо.

«У мережі шахраї вже «зливають» відповіді на ЗНО-2020. Як і в попередні роки, соціальні мережі рясніють «привабливими» пропозиціями. Спритники за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2020 із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації, щораз вигадуючи нові схеми», - зазначають в УЦОЯО.

Для «переконливості» шахраї надсилають лист із буцімто офіційної скриньки Українського центру оцінювання якості освіти.

«Безумовно, купити можна що завгодно, але стовідсотково це не буде тест ЗНО», - підкреслюють в УЦОЯО.

Окрім того, в Українському центрі оцінювання якості освіти наголошують, що в установі створено потужну систему захисту інформації на всіх етапах підготовки та проведення ЗНО. Укладають тести і друкують сертифікаційні роботи в умовах суворої конфіденційності.

«Окремо зазначимо, що деякі шахраї неправомірно ставлять наш логотип на свій сумнівний контент. За зміст таких матеріалів Український центр оцінювання якості освіти відповідальності не несе», - повідомили в УЦОЯО.

Освіта.ua
03.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Val
ЗНО невозможно купить! Дед Ликарчук гарантирует это. _
jansunshiny
Если как вы говорите, что информация ЗНО не может быть в продаже - то зачем вы паритесь и пишете предупреждения? Как хоть каждый год пишите - до людей не дойдет.
Гость
Вот вам тру Стори из жизни , сынок одного очень известного судьи в Киеве , за 3к купил себе зно , на экзаменах он только ручку оставлял на парте что бы ему дописывали ответы , примерно это было вот так https://youtu.be/4nTm3Ki29GU, было это лет 6 назад , он уже и шеву закончил
Сергій
В нас 90% всіх чиновників, включно з припездентом, - шахраї. Такі дрібниці Як злив відповідей на якесь нікому не потрібне зно - це навіть шахрайством не можна називати.
Sakuran
Для Сергій: Тобто, коли це спотворює нормальний етап перевірки, то це для вас норма? Звичайно, для дітей суддів, чиновників і інших високопосадовців можуть слити відповіла, але наївно думати, що у відкритому доступі їх можна купити, та ще й за 3000 грн, то взагалі смішно.
Коментувати
Наталья
Очень хорошо, пусть сливают, чтлбы в итоге вообще отменили это мучение! Впустую пройденный день! Просто фу
Иван
Для Наталья: мучение для тех кто одинадцять лет просиживал штаны, а для остальных это шанс поступить
Юліяна
Ну та ,вчись 11 років,а бюджетні місця займуть з Криму,Донецьку та Луганську . Впевнена,що вона підуть у найкращі вузи .
Коментувати
Линалина
Пришлите контакты. История и английский нужны Мои дети готовятся, очень готовятся, но эта нервная обстановка , это маски- крыша едит просто И жалко, такое просто издевательство над нашими детьми Сами бы в масках посидели в духоте 3 часа Как бы крышу не сорвало Многие жалуются, что голова кружится... Если у кого есть контакты, дайте хоть наводку, где можно притбрести
Оксана
Для Линалина: " притбритать " знания надо было все 11 лет учебы, если дети действительно все эти годы занимались,, то сдадут!
Коментувати
Лина
Я тоже слышала много раз, что ЗНО купить можно Знаю , что некоторые Типа этим пользовались... Правда или нет, не знаю... Нет дыма без огня.... А на каких сайтах предлагают?? Кто знает???
Небайдужий
Я репетитор з математики. Якщо учень тупий (а таких дуже багато), то він взагалі не зможе завчити відповіді, там 35 завдань різного рівня. В різних школах пишуть різні варіанти (Зошит 1, 2, 3 , ...), які відрізняються порядком розміщення завдань, порядком відповідей у завданнях на відповідність, в деяких завданнях різні вихідні дані в різних зошитах (зокрема, в задачі про аренду автомобіля цього року). Як вгадати, по якому зошиту будеш писати? А завдання з відкритої частини потребують повного запису на ЗНО розгорнутої відповіді, інакше відповідь НЕ ЗАРАХОВУЄТЬСЯ !!!. Звичайним тупакам не під силу ні завчити готовий розв’язок, ні, тим паче, навчитись розв’язувати цю задачу. Тоді смисл купляти незрозуміло що? А тим, кому під силу те все повиучувати напам"ять, то вони здатні переважну більшість розв’язати самі. Тоді їм який смисл купляти за 300-600$ кота в мішку??? Щось не тримається купи версія про продаж готових відповідей....
Слава
Для Небайдужий: ви репетитор? І мабуть вчитель? То що тоді це за вираз - тупий учень??? Скільки вже вчителя будуть ображати та принижувати дітей??? Вчити треба нормально, щоб тупих не було і не було потреби звертатися до репетиторів.
Вікторія
Просто вони з ранку погані вчителі, а після обіду гарні репетитори.Особисто я ,б взагалі запретила вчителям займатись репетиторством, або отримуй зарплату або відкривай приватного підприємця і займайся. Вони не зацікавлені вчити, навіщо якщо на цьому можна заробить. А ми не доїдаємо щоб наші діти могли здать ЗНО і кудись поступить.
Роман
Учителям надо медали вручать за их труд, который большинство учеников не могут понять.
Коментувати
Роман
Не ведитесь на эту хуйню ЗНО вообще.Меньше головняка в жизни будет! Одни пидарасы на этом лове поднимают,а молодёжь себе лишний раз голову ломает про то,как эту ещё проблему решать в их и без того не сладкой жизни!
Георгий
Для Роман: как бы зно бесплатное. Ты перепутал с пробным.
Коментувати
Ярослав
Как-то раз нам рассказалв одна учительница историю как она со своим классом сдавали ЗНО. Они пошли и сдали и после экзамена когда они стояли возле здания где сдают ЗНО проходил пацан который разговаривал по телефону и говорил со своим другом о том что его мама может дать ответы на все тесты только попроси ну вообще-то вся группа охренела от услышанного хотя им до этого говорили что всё максимально прозрачно и списать невозможно. Как вывод могу сделать что ЗНО это полная шляпа где коррупция процветает. Удачи на сдаче зно))) и наконец вернули деньги за пробное зно
Олег
Для Ярослав: он ведь мог просто шутить... У вас вообще не было никаких оснований верить ему. Да и вообще, если коррупция на ЗНО и процветает, то в крайне малых количествах. Вас серьёзно напрягает то, что у ~500 участников из 350000 будет бал немного больше, чем они на то заслуживают? Услышав подобную информацию, я бы даже не удивился, ибо это слишком очевидно. Особенно в нашей стране.
Коментувати
Влада
Продают ответы с самого первого ЗНО. Как бы не визжали, что это не так. Но все ж прозоро! Хабарів не беруть! Их гребут! Только теперь в одно рыло!
Лариса
Для Влада или реальных продавцов: готова купить ответы к истории, если Вы докажите что у Вас реально есть к ним доступ, для этого вышлите ответы на любые 10 вопросов по испанскому до понедельника, почту напишу, если интересно. Оплату совершу после того, как официально опубликуют ответы по испанскому (в понедельник). Любые другие доказательства меня не устраивают.
Коржик з медом
Для Лариса: Ти така бахата? Чи, може, просто прикалуєсся?
Роман
Реально дура!!!
Коментувати
Дмитро
Відкрию секрет. Багато тестів, які можуть бути на ЗНО є у звичайних підручниках. Є ще така штука, як збірники завдань для вчителя. Це такі грубі книги, але їх можна будь-де купити. Там теж є ті хавдання. У деяких випадках цифри можуть бути інші. Тому, зараз відкрию ще один секрет. Зараз творці тестів ЗНО лінуються складати нові. Ось і все.
Богдан
Для Дмитро: Порадьте будьласка такий збірник для ЗНО з географії.
Алла
Це можуть буди будь-які збірники тестів/завдань, що видають на допомогу вчителю. Різних авторів і різних видавництв
Коментувати
DarkOnion
Здравствуйте , как пользователь одного из цыбульных сайтов, могу с уверенностью сказать, ответы на зно давно слиты и продаются они в районе 300-600 долларов , не трудно найти и не трудно купить, держу в курсе , на сайте где лежит вся тёмная документация на чиновников , не найдется место для ответов на какое-то якобы защищённое ЗНО? Ошибаетесь)
Дмитро
Для DarkOnion: Л-логіка. Нащо платити 300-600 доларів. Якщо можна купити збірники завдань, з яких останнім часом беруть завдання. Це й жешевше вийде.
Джейн Портер
А те, що для когось легше купити уже все готове і піднесене на блюдечку аніж робити щось самому, і (не дай Боже) вчитись.
Незнайомеіць
Можемо звязатись в телеграмі?
Коментувати
Препод
Я бы хотел посмотреть на дибила который выучил строки ответов всех трех типов тетрадей. А в итоге оказалось что ответы, он учил не правильные. Ну и смешно... До слез...
Василий
Я купил и нормально сдал, кое-где неправильно писал, чтобы не палиться
Я
И где это ты купил, если не секрет? И какие предметы сдавал?
Alex
Это мошенники. Хотя, признаться, хорошие психологи. Впаривая "левак" они уверены, купивший никому не скажет об этом как минимум по двум причинам.. Первая причина: никто не будет ксерить тетрадь и делиться с друзьями. Иначе теряется смысл покупки. Я потратил деньги. а они сдали. Вторая причина: никто не захочет признаться всему миру, что он лох ))
Коментувати