В Україні стартує ЗНО 2020. Перший тест - математика

25 червня в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

В Україні стартує ЗНО 2020. Перший тест - математика

25 червня в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання.

Старт цьогорічного тестування через карантинні заходи був відтермінований більше ніж на місяць. Наразі епідеміологічна ситуація дозволяє провести тестування у період з 25 червня до 17 липня. Зовнішнє оцінювання розпочнеться тестом з математики.

За інформацією Міністерства освіти і науки, усі пункти тестування готові до проведення зовнішнього оцінювання згідно з рекомендаціями головного державного санітарного лікаря.

Тестування з кожного предмета розпочинатиметься об 11 годині.

Для уникнення скупчень біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочинатиметься о 9:50. У запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено проміжок часу, протягом якого йому рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Перед входом до пункту тестування учасникам вимірятимуть температуру тіла та перевірять наявність ознак респіраторного захворювання.

Для проведення тестування цього року буде залучено 242 тисячі працівників і понад 11 тисяч медиків.

Незважаючи на скасування державної підсумкової атестації для учнів і студентів, які здобувають повну загальну середню освіту, зовнішнє незалежне оцінювання є обов'язковим для усіх абітурієнтів, які мають намір вступати до закладів вищої освіти.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Милана
Меня не выпускают из Крыма , пока этот Чертов карантин . Зря потратила время на регистрацию , ненавижу
Алекс
Для Милана: а в крыму не учат !?
Коментувати
Наталья
Время практически у всех указано рекомендованное 9.50-9.55 ! Кто ответит за увеличение роста пандемии ?
Учень
Для Наталья: лікарі-психіатри готові прийти на допомогу шизофренікам і параноїкам, яким всюди ввижається "страшний коронавірус".
Елена
Для Наталья: у моего сына 9.35-9.40...
Елена
Для Наталья: простите) 10.35-10.40
Коментувати
Катя
можно ли будет предъявить запрошення-перепустку в электронном виде или обязательно нужно в печатном?
Алина
Для Катя: мы предъявляли в печатном
Коментувати
Учень
Шизофреніки і параноїки, що увірували в "страшний коронавірус" повинні заховатися в бункері та просидіти в ньому ще двадцять років. А всі нормальні люди спокійно йдуть на ЗНО!
Говно из жопы
В Україні стартує ЗНО 2020. Перший тест - математика 25 червня в Україні розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Старт цьогорічного тестування через карантинні заходи був відтермінований більше ніж на місяць. Наразі епідеміологічна ситуація дозволяє провести тестування у період з 25 червня до 17 липня. Зовнішнє оцінювання розпочнеться тестом з математики. За інформацією Міністерства освіти і науки, усі пункти тестування готові до проведення зовнішнього оцінювання згідно з рекомендаціями головного державного санітарного лікаря. Тестування з кожного предмета розпочинатиметься об 11 годині. Для уникнення скупчень біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочинатиметься о 9:50. У запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено проміжок часу, протягом якого йому рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску. Перед входом до пункту тестування учасникам вимірятимуть температуру тіла та перевірять наявність ознак респіраторного захворювання. Для проведення тестування цього року буде залучено 242 тисячі працівників і понад 11 тисяч медиків. Незважаючи на скасування державної підсумкової атестації для учнів і студентів, які здобувають повну загальну середню освіту, зовнішнє незалежне оцінювання є обов’язковим для усіх абітурієнтів, які мають намір вступати до закладів вищої освіти.
Ксения
Такой бред , какое ЗНО ????Вы зачем подвергаете детей риску ?Заболевания растут , больные и бездушные люди
Віталій
Для Ксения: заболевания были всегда, хоть и без коронавируса: грипп, корь, туберкулёз и т. д. И это было и есть инвариантом. Где ж ты была все эти предыдущие года, сказочная отмазчица?
Віталій
Для Ксения: заболевания были всегда, хоть и без коронавируса: грипп, корь, туберкулёз и т. д. И это было и есть инвариантом. Где ж ты была все эти предыдущие года, сказочная отмазчица?
Я тут головний
Для Віталій: Виталя блять ты довбойоб,чекни свою жопу и пойди ее помой дубина ты же говно говно говно,вобще заткнись блять заткнись дурак затнись мразь
Коментувати
Артем
Всі говорять про безпечне проведення ЗНО і що всі пункти проведення забезпечені масками і антисептиками. Скажу я вам так я завтра здаю математику і нам сказали мати із собою 2-3 маски і антисептик в мене запитання де ті маски і антисептики які закупила країна?
Vlad
Для Артем: завтра будет известно есть они там или нет, мб вас просто учителя запугивают на всякий случай. Да и сам бы ты не взял на всякий случай, зная как держатся обещания у нас в стране?
Вуйко
Для Артем: ты че умный, епта? Метнулся в аптеку, маски сами себя не купят.
Артем
Нікого в нас не залякують. Ладно якщо це писали б тільки в нас в місті також поприходили "Накази на школу" і в селах де в мене є знайомі. А бігти купувати маски в аптеку флаг вам в руки. Країна сказала що всіх забезпечать масками і антисептика тому я маю розраховувати на це, а не витрачати свої кошти!
Коментувати
Covid-19
Ооох, задля цього я на тиждень певно покину США і Бразилію. В якій країні ще для мене існує таке роздоріжжя? Ви готові діти??? Я не чую! Я напевно вже визначився, звідки розпочнеться друга світова хвиля коронавірусу. До речі, якщо будете писати тести в масках, то не встигните повністю заповнити тестові зошити! А це необхідно зробити, бо від цього залежить ваше майбутнє. Тому не бійтеся, і знімайте маски! Ви маєте право на світле майбутнє, і жодна міфічна епідемія його у вас не забере!
Артур
Для Covid-19: Санітари, він тут, пакуйте, наступного разу дивіться, щоб не втік з психлікарні
Розмий бот
Для Covid-19: Так Капiтан!!
Коментувати