Cкасування ЗНО буде великим кроком назад, - Разумков

Зовнішнє оцінювання є реальним механізмом, який надає змогу дітям потрапити до вишів

Cкасування ЗНО буде великим кроком назад, - Разумков

Зовнішнє незалежне оцінювання є реальним механізмом, який надає змогу дітям потрапити до вишів незалежно від того, де вони мешкають у невеликому місті, селі або столиці нашої держави.

Про це під час погоджувальної ради в парламенті сказав спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

За його словами, зовнішнє незалежне оцінювання створює рівні умови для всіх абітурієнтів.

«Є питання до ЗНО - є, як і до будь-якого іншого процесу. Все там ідеально - ні. Однак скасовувати цей процес або його відтерміновувати, я думаю буде великим кроком назад», - наголосив Дмитро Разумков.

Освіта.ua
15.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Хейтер.
Хай ЗНО здають ті хто поступає, я як студент 2 курсу маю його "відстріляти" щоб просто не вигнали, це така тупість. І плюс я далеко навчаюсь і щоб приїхати здати ЗНО мені потрібно проїхати пів країни, так як я жив в гуртожитку. Хай трішки перенесуть або взагалі залишать тільки для поступаючих ах так доречі дуже сміюсь з тих розумних матусь. Які говорять що зно це не страшно. Хм. А чому коли було ДПА "пороги входження" були нижчі і дітям було краще. Ні зараз хочуть щоб і математика була умовою для поступаючих плюс оця тупа система управління персоналом тобто студентів мають відправити не в їх навчальний заклад а школу в місті. І це чистий "рандом" випадковість У НАС НЕ ГАРВАРД. Не треба вимагати від дітей неможливого МАТУСІ здавали ЕГЕ де відповідь на більшість питань було "ЛЕНІН-СТАЛІн) інші матусі писали ДПА і зараз говорять про ЗНО що не складно. Якщо це так потрібно то залишайте для вступників для випускників це НЕ ПОТРІБНО. І я не ледар у мене 6-7 оцінки захворіти не хочу.
Ольга
В этом коронавирусном году нужно отменить ДПА для всех выпускников. Оставить ЗНО только для поступающих в ВУЗы.
Лена
Для Ольга: а як дітям вступати до коледжів,оскільки коледж це не вуз він лише дає середню спеціальну освіту? Таке відчуття що всі забули про існування коледжів
Коментувати
Хейтер.
Зацікавлений деякими "мнениями" і задам просто питання ви питали у своїх дітей чим вони займалися на протязі всього періоду карантину? Та ні хто його зараз нормально здати. Я за відстрочку
Ірина
Для Хейтер.: Запитували. Вони вже змучились і хочуть якомога швидше написати ЗНО і вступити до внз. А ледарям завжди не вистачає часу.
Коментувати
Малащук Ольга
Дайте випускникам здати ЗНО, вони вже хочуть збутися і визначитися . Смертність від коронавірусу менша чим від раку , туберкульозу, СНІДу, і вони не відносяться до групи ризику. Церкви, ресторани працюють потягом їхати можна, а ЗНО здати не можна. Я як мама випускниці проти відтермінування, перенесення а про відміну взагалі і говорити не потрібно.Діти готувалися і умови вступу міняти ви не маєте права!
Патріоти Львова
ДПА не треба скасовувати. Це великий крок назад у розумінні національних досягнень. Нарешті ми дійшли до того часу, коли наші українські діти почали вчити рідну мову. Від 5 класу у кожній школі учням говорять. Не будете добре вчити українську мову, погано здасте ЗНО. Учні почали читати твори українських письменників. Який сенс приймати закони і захищати мову, якщо ви її тільки язиками захистите. Не здавайте наші національні інтереси! Не запродуйтесь Москві.
11111
можливо відсунути термін ще трішки через ситуацію. На мою думку це було б правильно! Адже наражати дітей на небезпеку через, яку може бути велика купа захворюваних не правильно!
Ірина
Для 1: не встигли підготуватись? Ваші проблеми.
Наталія
Який сенс відтерміновувати ЗНО? Здоровий глузд підказує, що в серпні ситуація з рівнем захворюваності буде ще гірша!
Коментувати
111
Не хвилюйтесь, ЗНО -не скасують. Там вже за справу взялась Парфьонова. Підмовляє батьків посилати дітей і йти самим на мітинг проти скасування ЗНО. Стадний уже дав наказ. У нас же в державі керує освітою Парфьонова і Стадний,чи не так?
родители
Возможность попасть в престижные ВУЗы есть у тех детей, у родителей которых есть деньги на репетиторов. И все премудрости
Для родители:
Можливість поступити до престижних ЗВО є у тих дітей, які мають голову на плечах і розумних батьків, а не "пердителей".
Дмитро
Якщо дитина не хоче вчитись, то репетитори нічого не запхають.
Коментувати