Скасування пробного ЗНО коштуватиме бюджету 53 млн

Міносвіти спільно із Мінфіном готують порядок повернення коштів учасникам пробного ЗНО

Скасування пробного ЗНО коштуватиме бюджету 53 млн

Міністерство освіти і науки спільно із Міністерством фінансів готують порядок повернення коштів учасникам пробного ЗНО через зміну формату його проведення.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки.

У відомстві зазначають, що учасникам пробного ЗНО, проведення якого не відбудеться 15 і 17 червня, за дорученням Володимира Зеленського, будуть повернуті кошти, сплачені за участь у тестуванні.

Як відомо, пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників. Вартість одного тестування складає від 138 до 150 гривень залежно від регіону.

У міністерстві освіти і науки зазначають, що у вартість пробного ЗНО включено оплату послуг з укладання тестів, підготовка, друк та комплектування тестових зошитів, бланків відповідей та інформаційних бюлетенів, доставка матеріалів до пункту тестування, оплата праці працівників, які залучені до організації та проведення і виконання заходів тощо.

У Міністерстві фінансів також підтвердили, що держава поверне кошти, що були сплачені родинами учасників ЗНО за пробне тестування.

За словами міністра фінансів Сергія Марченка, сплачені кошти за проходження пробного ЗНО у розмірі майже 53 млн грн будуть компенсовані його учасникам у повному обсязі.

Про механізм повернення коштів, сплачених за пробне ЗНО, буде повідомлено у понеділок 15 червня.

Як відомо, Міністерство охорони здоров'я напередодні проведення тестування вирішило заборонити проведення пробного ЗНО в закладах освіти.

Працівники Міністерства освіти і науки, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти дізнались про скасування пробного ЗНО через засоби масової інформації у суботу вранці.

Освіта.ua
14.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталя
Не дай Боже , ще зроблять основне ЗНО онлайн, то буде просто жах для дітей , сайт не працює а час іде, а що робити дітям у яких не має комп’ютера, та не якісний інтернет
Юрий
Для Наталя: Надеемся, после такого теста, удаленного ЗНО не будет.
Коментувати
Юрий
До 150 грн говорите ? Одесским выпускника тестовое ЗНО стоило 350 грн.! И нужно правильно формулировать - не бюджету тестовое ЗНО стоило 53 млн.грн., а родителям выпускников и выпускникам, которые вместо теста в "боевых" условиях, получили доступ глючному сайту, который висел первый час тестирования ...