УЦОЯО: діти під час ЗНО перебуватимуть в найбезпечнішому місці

Українським центром оцінювання якості освіти буде вжито всіх необхідних заходів безпеки

УЦОЯО: діти під час ЗНО перебуватимуть в найбезпечнішому місці

Діти, прибувши на пункти пробного та основного зовнішнього незалежного оцінювання, перебуватимуть у найбезпечнішому місці з точки зору вжиття всіх необхідних епідеміологічних заходів.

Про це під час брифінгу заявив в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

За його словами, Українським центром оцінювання якості освіти буде вжито всіх необхідних заходів аби не допустити інфікування дітей в пунктах проведення тестування.

«Наразі, завдячуючи спільній роботі Міністерства освіти і науки з партнерами, в першу чергу НАК Нафтогаз, Фондом ЮНІСЕФ, а також Посольством Швейцарії все, що визначено в протоколі (ред., - головного державного санітарного лікаря) буде вчасно доставлено в регіони, і зусиллями обласних державних адміністрацій буде розподілено на пункти тестування», - сказав Бойко.

Також він повідомив, що регіональні центри оцінювання якості освіти здійснюють самостійну закупівлю необхідних засобів для безпечного проведення пробного тестування.

«В першу чергу це санітайзери, рідке мило, паперові рушники та антисептики. Але навіть до проведення пробного тестування долучились наші партнери з НАК Нафтогаз і обласні державні адміністрації, які забезпечать пункти додатковими засобами захисту», - наголосив в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

Як відомо, 15 і 17 червня відбудеться проведення двох сесій пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 25 червня.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
12.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Daryna
Я не думаю ,якщо один раз ,в зв’язку з короновірусом, відмінити зно, то станеться щось жахливе. Люди будуть їхати з різних регіонів.Навіщо такі ризики?
Никита
Для Daryna: а як поступати у виші ви не подумали?
Коментувати
Каріна
Боже просто дайте здати ЗНО і забути, ви нас тільки мучете, навіщо вірити цій статистиці якщо зараз людина, яка помирає не від Ковід всеодно записують Ковід щоб зарплати врачам підняли, це жах просто, дайте хай мы вже здамо це ЗНО це ж не мислимо, просто вже крыша їде, як можна вчитись нормально, постійно як на голках
Сторонній спостерігач
Угомоніться, ідіоти! Коронавіруси - це ціла родина вірусів і вони настільки ж "небезпечні", як і герпес. У кожної людини можна виявити герпес. У кожної людини інколи вискакує щось на губах. Хто хоче маже себе герпевіром, хто не хоче - не маже. Герпес на губах проходить і так і так. Те саме з коронавірусом: у кожної людини можна знайти якогось представника цієї родини. Однак, якщо ви продовжите спокійно жити далі, то з вами нічого не трапиться. Якщо ж ви настільки тупі, що звернетеся до лікарів, тоді звиняйте, ми вас швидше всього уб’ємо. По-перше, нам обіцяли доплату 300% за роботу з хворими на коронавірус. По-друге, є обов’язковий протокол згідно з яким має проводитися лікування хворих на коронавірус; препарати, що внесені до цього протоколу мають таку кількість побічних ефектів, від яких помре навіть здорова людина. По-третє, перед лікарями поставлено задачу штучно накручувати статистику по хворим і померлим від коронавірусу. І, будьте певні, ми її накрутимо. Все, вас попередили.
Марго
Оті санітайзери і рідке мило заберіть собі додому, а дітей застрахуйте коштом регіональних центрів і МОН. Хто понесе відповідальність у випадку мостового зараження? Міністра нема, директора Центру оцінювання нема. Одні в.о., які нахабно порушують Закони (Ніхто не скасував Надзвичайну ситуацію в Україні і навчальний рік має закінчитися до 1 липня. Тобто атестати учні мають дістати до 1 липня.) А краще відмініть ДПА і буде менше учасників. Тоді можна буде дотриматися дистанції
А ви кажете
У дружини Зеленського виявили коронавірус попри дотримання епідеміологічних заходів. "Послаблення карантину не означає, що COVID-19 зник. Небезпека не минула, вона близько. Ближче, ніж нам може здаватися. Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Неочікувана новина. Особливо враховуючи те, що я та моя родина продовжуємо дотримуватись усіх правил – маски, рукавички, мінімум контактів...
Дмитро
Для А ви кажете: це нас презик Зеля їй приніс коронавірус, хоч тест йому показав негаттвний результат. Таке буває і вже були такі випадки. Зеля ж розгулював без маски, не дотримувався дистанції, із багатьма контактував. За це він нещодавно штраф отримав.
Сторонній спостерігач
З жінкою Клоуна усе впорядку. Ніякого "страшного коронавірусу" у неї немає. Це звичайний піар. Серед чиновників і їхніх родичів зараз модно оголосити себе хворим на коронавірус. Нажаль, ніхто з них не подихає (факт, який мав би змусити вас хоч трохи задуматися). Прямо зараз жінка Клоуна бухає в ресторані "Велюр". Так що у неї повний порядок. Який, в дупу "коронавірус"?
Коментувати