Учасники ЗНО отримали запрошення на тестування

У запрошеннях зазначено адреси пунктів тестування і час прибуття до пункту тестування

Учасники ЗНО отримали запрошення на тестування

4 червня на інформаційних сторінках усіх учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року розміщені запрошення-перепустки на проходження тестування.

У запрошеннях зазначено адреси пунктів тестування і рекомендований проміжок часу, протягом якого учасники мають прибути до пунктів тестування і пройти процедуру допуску.

Учасникам ЗНО необхідно самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустки зі своїх інформаційних сторінок.

Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і PIN-кодом, зазначеним у ньому.

В Українському центрі оцінювання якості освіти радять учасникам ЗНО завчасно роздрукувати запрошення-перепустку. Цей документ є обов’язковим для допуску на пункт тестування.

Як відомо, цього року для участі у зовнішньому оцінюванні зареєстровано майже 380 тисяч учасників.

Основна сесія тестування розпочнеться 25 червня.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Софія
Я сьогодні не встигла на зно(... Виїхала за 3 години, та на жаль не врахувала, що всі автобуси будуть проїжджати мимо, бо немає місця. Потім все ж таки сіла, але через затори по 2 години, вимушена була їхати назад. Ось і вся історія. Що тепер робити...
Галина
Для Софія: нічого. здавати наступного року.
Коментувати
Yara Fedorchenko
Подскажите пожалуйста: Приглашения-пропуски ты можешь предъявлять на одном листе? П.С. Или отдельно разрезать их на куски (4 предмета, то есть и 4 приглашения)
Individual
І де брати ці запрошення? У мене немає ні номера сертифіката, ні пін-кода... Учителі про це не повідомили...
Олександра
Для Individual: Номер сертифікату та пін-код написані на ньому ж. Це такий маленький лист з вашою фотокарткою, списком предметів що складаєте та галографічною наліпкою. А ви взагалі реєструвалися на ЗНО? Ваші вчителі повинні були збирати документи та відправляти до вашого обласного центру якості освіти. Так було коли я вчилася у школі. Нам потім роздали ті листи, що надійшли від ЦОЯО. Ну а якщо ні, то ви повинні були самі реєструватися, збирати документи, сформувати реєстраційну картку та надсилати рекомендованим листом. Зараз йде 2 хвиля реєстрації - У 2020 році цей період реєстрації триватиме з 25 травня до 9 червня включно. "У зв’язку з карантином на території України всі, хто не встиг зареєструватися в основний період, можуть зареєструватися в додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання." Тому, не гайте часу, у вас ще є кілька днів. https://zno.testportal.com.ua/registration
Лара
Вибачте, а Ви , що з сирітського притулку? Чи вважаєте, що школа має Вас бавити до старості? ЗНО Ваша особиста справа
Коментувати
Killer
Живу в городе,отправили в область аж за Лески.Гениальные люди.Там как раз рассадник коронавируса.
Анна
В Киеве заболела директриса школы на коронавирус, она контактировала с детьми, которые ходили на консультацию по ЗНО, а главное директорами 3 школ в которых будет проводится ЗНО. Среди защитных мер детям сказали сидеть 14 дней до начала ЗНО дома, все. Они все в зоне риска быть переносчиками и могут заразить любого, кто будет с ними. Повезло ж деткам с ЗНО...
Татьяна
Уважаемые министры!Никто не против сдачи ЗНО,но нужно как-то продумать было,чтобы дети не были связаны с транспортом,или хотя бы без пересадок,у нас на каждое 2-3 пересадки,пока доедишь непонятно чего нахватаешься,здесь советуют такси,смотрели по адресу это в среднем 130 грн в одну сторону,а их 3,плюс два пробных(
Наталя
Дзвоніть на безкоштовну гарячу президентську лінію 1545. З приводу розташування пункту здачі ЗНО, з яким відсутнє транспортне сполучення. Звертайтесь на ім’я президента. Не мовчіть! Я залишила звернення.
Юля
Мені теж не прийшло запрошення , і що тепер робити ?! Як дізнатись , де я проходжу ЗНО , і як я туди маю попасти без запрошення ?!
Віра
380000 учасників ЗНО і більша половина напевне оплатила пробне ЗНО ,три предмети це 600 грн з особи ,де ці гроші пішли ,чи хтось їх поверне?
Христина
Для Віра: На 3 пробних не можливо зареєструватись. Та й одне ПЗНО не 200 гривень коштує, а ±150. Не виправдовую владу, так як мені теж кошти не повернули, але, все ж, обіцяють протягом кількох місяців повернути усім.
Коментувати
Ольга
Маю питання. Я складаю ЗНО цього року, і так склалося життя, що я з дитинства ношу окуляри. При використанні маски вони жахливо потіють, і не реально щось побачити. Дайте пораду, що робити?
serj
Для Ольга: спробуйте контактні лінзи. Тільки пробуйте не в день ЗНО, а заранше, щоб очі звикли
Эх
А если у неё денег нет на контактные линзы? :/
Галина
Для Ольга: спробуйте марлеву маску або пошиту самостійно зі старої футболки (м’яку тканину, яка не буде відстовбичувати вверху), а знизу послабите. Тоді повітря, яке видихаєте йтиме низом а не верхом.
Коментувати
Тімур
Я не отримав запрошення . Де дивитися. У мене паніка. Добре, взагалі всеодно, але краще б я знав куди воно приходить
Олексій
Для Тімур: https://testportal.gov.ua/zno-dpa-2/ тут заходишь на информационную страницу и вводишь свои данные.
Коментувати
Вікторія
Люди добрі ,чим ви там думаєте в тому міністерстві?Скажіть будь ласка, як тим нещасним дітям доїхати на те ЗНО з одного району в інший якщо не їздить ні який транспорт?Це по-перше.По-друге не кожна здорова людина може витримати носіння маски,а то діти вони є на стільки слабі що на перших хвилинах того ЗНО вони почнуть задихатися і падать як ті мухи!Не вже неможливо було зробити його простішим і більш доступнішим чи взагалі скасувати.Не вже воно настільки важливе те ЗНО щоб ризикувати здоров’ям наших дітей в такий нелегкий для нас час.Ганьба нашому вищому керівництву!!!
Анна
Для Вікторія: підтримую
Симфонія Бетховена
Не роздувайте з мухи слона!А якщо ви порядні і прекрасні батьки для своєї дитини,вам не буде серце кров’ю обливатися щоб замовити для дитини таксі.А на рахунок проведення самого ЗНО в приміщенні,якщо дитині буде душно,чи погане самопочуття,для цього є лікар,який буде присутній в навчальному закладі, головне щоб ваша дитина не терпіла до останнього при поганому стані,а відразу звернулася за допомогою!І до того ж ЗНО є важливим для життя кожного школяра і майбутнього студента,так як вона видає результат досягнення вашої дитини,і в першу чергу цей результат видається вам батькам,щоб ви знали,як ваша дитина відноситься до свого майбутнього - серйозно чи з поху**мом.Дураків в країні і так вистачає!
Наталя
Шановн Симфонія! Я не знаю під чию буду Ви граєте, то замовити таксі у нашому Випадку за 100 км., з очікуванням 3 годии часу здачі ЗНО коштує 1600гр. Ви хочаб думаєте, що пишите? А таких два предмети! Організовуйте, в такому, випадку доставку безкоштовну! Грамотійка! З корупцією вони боряться. Та Ви і є КОРУПЦІЯ !
Коментувати
Анна
У деяких місце проведення далеко від дому, що є дуже геніально, проїхатись в громадському транспорті уже є небезпека для життя+ додатковий час у масці, а 4 години в масці нереально, хай самі перевірять
Ірина
А в МОНУ взагалі то вірять, що учасники ЗНО будуть дотримуватись вказаного у запрошенні часу прибуття на пункт тестування???? Мене "терзают смутные сомнения", що на пунктах ЗНО не буде скупчення. Так це тільки один бік медалі, а все інше - температурний скрінінг, ідентифікація та інші процедури!!!???
Наталя
Це знущання! Як можна дістатися у пункт здачі ЗНО,.якщо не має ніякого транспортного сполучення? За 100 кілометрів! Ви думаєте, чи ні! Як? Хтось знає як дзвонити на президентську лінію?
Олександр
А де будуть діти після прибуття у рекомендований час? В коридорі стіни підпирати чи в аудиторії? Просто у нас рекомендований час за 1 годину 10 хвилин до початку ЗНО. А це ж додаткова година в масці.
Олена
Запрошення отримали. Але чому в умовах карантину діти вимушені здавати ЗНО в інших населених пунктах, кожного разу у іншій школі. ????!
Михайло
Не дивно: у документах говориться, що запрошення мають бути розміщені на сайті не пізніше ніж за 3 тижні до початку основної сесії ЗНО. І вони розміщують їх рівно за 3 тижні...????‍♂️