Мандзій: у пунктах ЗНО будуть забезпечені безпечні умови

Відповідні рекомендації готуються Міносвіти спільно з Міністерством охорони здоров'я

Мандзій: у пунктах ЗНО будуть забезпечені безпечні умови

У понад 1,5 тисячі пунктах тестування, в яких проводитиметься зовнішнє оцінювання, будуть забезпечені безпечні умови.

Про це, під час засідання Кабінету Міністрів, сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За її словами, відповідні рекомендації та розпорядження державного санітарного лікаря зараз готуються Міністерством освіти спільно з Міністерством охорони здоров'я.

«Дбаємо про життя і безпеку, чесний і прозорий вступ. Тому ЗНО у 2020 році відбудеться», - наголосила Мандзій.

Як відомо, Міністерство освіти і науки планує реалізувати перший з двох сценаріїв проведення зовнішнього незалежного оцінювання і розпочати основну сесію тестування 25 червня.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
М
ЗНО,ЗНО,коли будуть переглянуті питання з укр.м. і літ.(ЗНО з укр.м.)-Ви їх особисто в міністерстві бачили?Майбутньому медику потрібно ЗНО з математики?Коли в школах будуть нормально вчити,щоб до репетиторів не ходити?,в одній школі добре вчать математику(математичний клас)в іншій англійську мову(англійський клас)коли можна буде це вчити в одній школі?
Жито
Ця Мандзій хоче щоб всі подохли. Їй байдуже на наших дітей, люди ж не важливі. В першому пріоритеті стоїть ЗНО, а потім вже люди.
Андрій
Для Жито: Да хай та Мандзій здохне тварь собача
Коментувати
Вася
"Забезпечені безпечні?" Це учитель писав? Чи вона не мовник - їй дозволено?
Ьогдан
То хай та мандзій бере і його здає це ЗНО , в такий період часу, для нас учнів що пандемії не є загрозою ??
Дмитро
Агов! Ви там з МОН передайте Аваковському МВС, щоб займались перевіркою підробок результатів ЗНО та і ще накриттям підпілля з виконання завдань з інших, бо це не допомога у навчанні. Допомогою вважається пояснення, розтлумачення змісту завдань. А якщо ні, то я можу запропонувати достойних кандидатур на усіх міністрів і не тільки. Не бійтесь їх мало хто знає. Вони вам незашкодять, а то 1000 раз їх мінятимуть.
Соросят на вила
Манда допустила ошибку, она имела ввиду: « Дбаємо про зростання захворюваності та смертності через Коронавірус, та про те, як нам якнайкраще набити кармани грошима» тому ЗНО 2020 відбудеться
Вавай
Для Соросят на вила: Трішки дибільна логіка
Соросят на вила
Из дебильного тут только ты, выкидышь
Коментувати
Олександр
Найімовірніше зараз МОН пробує викручувати руки МОЗ щодо кількості осіб (інструкторів, учнів, спостерігачів) на квадратний метр класу/аудиторії та відстані між учасниками. Бо в останніх Постановах головного санітарного лікаря України щодо роботи в ПРИМІЩЕННЯХ є такі показники: не більше однієї особи на 10 квадратних метрів площі та не менше ніж 1,5 -2 метри між клієнтами. Здебільшого площа класної кімнати в школах становить близько 50 квадратних метрів, а подекуди й менше. Виходить, щоб дотриматись тимчасових (в період карантину) санітарних вимог в одному класі має бути не більше 5 осіб, включно з інструкторами. Ось така "Занимательная математика" виходить.
Валентина Іванівн
Для Олександр: У МОН зараз сидять ті, хто математики не знає. Не мечите бисер...
Наталія
Чому наші діти не можуть здавати ЗНО в онлайн режимі ? Діти з окупованих територій можуть ! Чому наших дітей наражають на небезпеку ? І не треба було б витрачати мільярди гривень на проведення «прозорого ЗНО» ? Вимагаю проводити ЗНО онлайн !!!!
Коментувати