ЗНО-2020 розпочнеться 25 червня, - в.о. міністра

Випускники зможуть отримати документи про освіту після проведення ДПА у формі ЗНО

ЗНО-2020 розпочнеться 25 червня, - в.о. міністра

Міністерство освіти і науки планує розпочати основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 25 червня. Документи про здобуття освіти випускники отримають наприкінці липня.

Про це, під час онлайн конференції у Facebook, сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

«Випускники зможуть отримати документи про освіту після проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Це орієнтовно відбудеться наприкінці липня. З 25 червня до 17 липня відбудеться основна сесія ЗНО», - сказала Любомира Мандзій.

Як відомо, при реалізації цього сценарію результати ЗНО будуть оголошені до 31 липня. Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться 1 серпня.

Прийом документів від вступників триватиме з 13 до 22 серпня.

Навчальний рік для першокурсників розпочнеться 15 вересня.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
30.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка до якого числа треб подати документи до директорату НЗ?
Андрей
Вы что придурки? Скажите ей сколько карантин длится... Ты понимаешь что через карантин меньше возможностей подготовиться... А если я хочу после училища поступить, то получается у меня вообще нет времени на подготовку.
Коля
https://dt.ua/EDUCATION/chi-vistachit-nam-zdorovogo-gluzdu-schob-provesti-bezpechne-zno-347216_.html
Андрій
Всі лише говорять про випускників, забуваючи про інших учасників - персонал ПЗНО. До 40% інструкторів з групи ризику. Ст. інструктор повинен підійти до кожного учасника (перевірка розсадки, підпису бланка А, роздати зошити, бланки, наклеїти штрих-код). Перевірка документів черговими та інструкторами. Більшість аудиторій не відповідають нормативу відстані в 1,2 м. Відповідальний за ПЗНО і уповноважений повинні підійти до кожного випускника у ВСІХ аудиторіях. Кожен учасник повинен підписати ауд. протокол (на іноземній двічі). Випускники рідко потрапляють в один і той же ж ПЗНО (максимум 4 ЗНО). Деякі предмети (мала кількість учасників) - лише у обласних центрах. Навіть у попередні благополучні роки була проблема із залученням персоналу. Протягом майже 2-х місяців ледве вдавалося залучити НЕОБХІДНУ к-сть інструкторів. Люди не бажали брати участь за мізерну платню. Останні два роки практично відсутній резерв у пунктах. Зараз, в умовах карантину та обмеженого часу, залучити буде не легше.
Галина
У Нью-Йорку (США), який значною мірою постраждав від коронавірусу, вперше відзначили згубний вплив захворювання на дітей. Про це написав у своєму Twitter мер одного з найбільших міст світу Білл де Блазі. За його словами, попри колишню впевненість у тому, що COVID-19 більшою мірою впливає на представників старшого покоління, за останні тижні в місті зафіксовано 15 випадків, коли захворювання викликало синдром системної запалювальної відповіді у дітей. Таким терміном лікарі називають стан зараженої дитини, при якому у нього дуже болісно проявляються такі симптоми, як жар, висип, біль у животі, блювота.
Любов
Так...є питання до міністра!!! Карантин триває наразі майже три місяці, а ЗНО переносять на один місяць!!! Репетитори не всі працюють, дитина вдома сама готується...але то не то. Вчителі зі школи цим питанням не займаються... В теперішній час!!! поставили такі умови і вимоги!!! Схаменіться!!! Переглядайте і приймайте рішення, які б хоч трошки були сприятливі для людей, а не лише для влади, владних структур і т.д.
ИИИгорь
Может стоит просто сдвинуть Зно на то количество дней что длиться карантин? А если нет то это не честно для людей которые должны были ходить к репетитору.
Олександр
Сподіваюся пані тво міністра сьогодні на засіданні Уряду ПОЧУЛА міністра охорони здоров’я та міністра внутрішніх справ, які наголосили на тому, що " ослаблення карантину в Україні є ризикованим кроком". І заплановане послаблення робиться виключно з метою пожвавлення економіки. А ще - слова тво міністра культури, яка, хоч і дипломатично-бюракратично, заперечила проти відкриття бібліотек, де працюють люди переважно 60 +. Ну і - слова міністра охорони здоров’я і мера м.Києва про адаптивний карантин, який має враховувати безліч факторів на місцях ( про вплив рівня захворюваності на відкриття об’єктів одного типу, закритий транспорт і т.д.). Сподіваюся пані Мандзій зрозуміє, що все сказане потрібно поширити і на найближчі освітні процеси (наприклад ДПА), які неможливо провести не ризикуючи здоров’ям понад 350 тисяч дітей (+ як мінімум 700 тисяч батьків та інших контактних осіб).
Анастасія
Для Олександр: ДПА вже давно скасували. Тож не хвилюйтеся. А от ЗНО скасувати неможливо.
Олександр
Для Анастасія: : а Ви знаєте різницю між ПОЧАТКОВОЮ, БАЗОВОЮ та ПОВНОЮ середньою освітою? Бо, якби знали, то не писали б про "давно скасоване ДПА".
Коментувати
M
Як бути дітям, яким потрібні документи для вступу закордон, де приймають документи до кінця червня????
Юрий
А мне вот интересно, а когда классные руководители 11 классов в отпуск пойдут, если до 15 июля они будут документы заполнять и выдавать? Если чисто математически, 15 июля плюс 56 дней отпуска выходит далеко за 1 сентября
Маша
Мало отпуска апрель май .и половина марта
M
а ви думаєте вони в цей час байдики били!!?
Коментувати
Marusya
Чому мовчать за пробне ЗНО????!!!! Ми ж гроші заплатили?! Чи гроші віддайте, чи дату на пробне назначте!
Vano
Для Marusya: буде пробне зно,читайте
Іванна
Для Marusya: пробне проведуть тільки для того, щоб не було потім претензій через сплату. Який сенс їх проводити безпосередньо перед основною сесією?
Vano
Для Іванна: з 15 по17 червня пробне планують провести.Сенс є,адаптація до справжнього зно.
Коментувати
Човганюк
Не брешіть , міністерські! В кого є гроші , той найняв репетиторів, а діти із бідних сіл підуть на контракт. Ось реаліі...
Ксенія
Для Човганюк: я ребенок не из бедной семьи , но к репетиторам не хожу , потому что это люди в группе риска заболеть на COVID-19
Коментувати
Мирослава
За відміну ЗНО виступають ті, в кого є гроші. Дитина, яка старанно вчилася, НЕ БУДЕ мати шансів вступити на бюджет. А прикриваємося турботою про дітей, випускників. Во істину."благими намірами вистелена ..."
Алёна
Да а то из села возить ребёнка,кроме репетитора платить ещё и тому кто в этот раз повезёт,мы так же работаем только за минимальную зарплату,мы же в селе живём"у нас всё своё",у вас в городах хоть уроки нормально проводят ,а в селе больше половины заочники,вот и приходится и за школу платить и три раза в неделю по репититорам возить,а за 100грн не хто не хочет возить вот и выходит одно занятие в три раза дороже чем для городских,я за зно,мой сын три года готовился эти два месяца особой роли не играют. Мы тоже имеем право на образование,к слову старший мой сын,поступил на бюджет на основании зно.
Светлана
Чем думают эти министры? Ведь не у всех детей есть возможность учиться дистанционно, и как они должны сдать ЗНО, если почти 2 месяца не посещали школу? Эти "умные" министры понимают, что половина учеников могут просто не сзать ЗНО?
Алексьян
Для Светлана: нашы так называемые "министры" до такой степени конченые, что это просто абзац, им абы лишь нажиться на сраном зно а до того как дети к нему готовиться будут им дела нету...
Коментувати
Dorian
Є два варіанти розвитку подій: 1) ЗНО відміняють. Тепер все вирішує або атестат або вступний екзамен, який приймає комісія з викладачів вузу. Якщо батьки якогось учня добре знають дирекцію школи ( в селах це більш ймовірна ситуація) то дитина виходить "круглим" відмінником. Інша ситуація в містах. Там більш об’єктивно ставлять оцінки. Виходить, що дитина яка вчилась добре у гімназії Львова чи Дніпра матиме слабший атестат ніж Вася із села. (Я впевнений, що корупція поглине майже всі сільські школи і деякі міські). Вступні екзамени до вузу. Майже більшість вузів нашої країни повністю корумповані. Викладачі беруть гроші за екзамени, 100 балів за дипломну - 200 доларів. Не відвідувати пари і мати хороші оцінки - 100 доларів. В кожного вузу свої розцінки. І от уявіть що факультет набирає 40 абітурієнтів. Хай це буди юридичний, популярний факультет, де бажають поступити всі мажори які не вчились в школі. Як ви гадаєте, їм буде складно підійти до декана і запропонувати йому чи члену комісії 300 доларів з всту...
Павло
Для Dorian: полная ахинея. Ересь и текст под заказ. Задрали соросовредители.
Марія
Звичайно пробачте мені,але і в селі є розумні діти ,які навчаються на відмінно ,і досягають багато чого в житті ,і в гімназії інколи можуть не дати тих знань ,що дають у сільських школах! А те, що ви написали є дуже образливо ,бо Село - не вирок!
Dorian
Для Марія: Я сам працюю тепер в селі. І бачу, як впливає знайомство директора з батьками учня на його оцінки. Це один з мінусів. Але так, у школі є розумні діти. Я просто привів приклад можливих корупційних схем. Взагалі я прихильник того, що б від сільських шкіл вимагати того ж результату , що і від міських. Діти всюди мають однакові шанси. Все залежить від самої школи.
Коментувати
Шульга
https://petition.president.gov.ua/petition/89992 Петиция на отмену зно !!! Бакалавр, магистратура , дпа , крок
Dorian
Для Шульга: Примітивний спам на російській мові. Хто б дивувався...
Коментувати
Шульга
https://petition.president.gov.ua/petition/89992 Ребята подпишите петицию на отмену зно !!!
Ш
Я підтримую цей план але все ж таки було розумніше не викладати дати а змінити систему зно на аварійну тощо
Татьяна Халамей
Скажите пожалуйста, можно ли сейчас зарегистрироваться для задачи ЗНО? Так получилось, что сын приехал из-за границы и изъявил желание поступить в ВУЗ .спасибо.
Olga
Для Татьяна Халамей: Вже не можна.Нехай їде вчитися там, звідки приїхав. Нащо нам зайві конкуренти.
Анастасія
:))) і сміх і гріх)))
Коментувати