У Раді є ініціативи з відміни ЗНО, - голова комітету

За словами політика, ЗНО є питанням номер один і важливо не зупинити його проведення

У Раді є ініціативи з відміни ЗНО, - голова комітету

До парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій надійшли законопроекти, якими пропонується скасувати проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це сказав голова Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак під час участі в Онлайн конференції «EdCamp 2020».

За його словами, зовнішнє незалежне оцінювання є питанням номер один і зараз важливо не зупинити його проведення.

Він також повідомив, що у парламенті є «гарячі голови», які хочуть відмінити ЗНО.

«Наша задача зберегти ЗНО за будь-якою ціною, тому що це не питання оцінювання, це питання рівного доступу до вищої освіти. Якщо ми одного разу його не проведемо, я не впевнений що ми зможемо до нього повернутись. Забагато людей хочуть його відмінити (ЗНО, - ред.), бо так простіше, або багатьом ще й вигідніше. Тому наша задача зробити все, щоб це відбулось», - сказав голова профільного комітету.

Він наголосив, що зараз Міносвіти і прем’єр-міністр обговорюють можливі механізми проведення тестування.

«Зараз Міністерство освіти і науки разом з прем’єр-міністром обговорюють специфічні механізми, які б дозволили за умов карантину все ж таки збирати дітей і проводити зовнішнє незалежне оцінювання. Але це буде дуже важко технічно, особливо з точки зору забезпечення безпеки здоров'я. Але шляхи до цього є», - наголосив Сергій Бабак.

Освіта.ua
16.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віталій
Я так зрозумів що якщо я навчаюсь в коледжі на 2 курсі, то я буду здавати ЗНО???
Скотіна
Для Віталій: ДА чел, я тобі сочуствую як твоїй мамаші блять
Коментувати
Дарья
Я вчуся в коледжі на 2 курсі, і правда не розумію навіщо мені потрібно здавати ЗНО, якщо воно не відіграє роль у моєму подальшому навчанні
МаМАша
Для Дарья: ну щоб сосати члени як твоя мамаша блять
Коментувати
Христина
Я вчуся в музичному коледжі на другому курсі і дійсно не розумію навіщо мені ЗНО ,якщо я збираюсь стати музикантом, ну рідну мову і літературу не спорю треба знати історію теж,но дійсно не розумію чим мені пригодиться математика,фізика, хімія та інші непотрібні придмети,які я вважаю некорисними для мене невже для того,щоб стати музикантом треба вміти хімічити,знати англіську,ще не суперечу, можеливо колись поїду закордон,хоча з нашими зарплатами мені це не скоро світить,а тимбільше,що я навчаюсь і паралельно виховую 2 річну дитинку ,а математику ну порахувати здачу в магазині зможу но на економіста я не вчуся нащо вона мені.Відмініть, будь-ласка, ЗНО я розумію, що ВАМ на чужих дітей та людей НАСРАТИ, але я не хочу захворіти covid-19 чи принести цей вірус своїй дитині.Подумайте,про наслідки і так вже багато людей померло.
Віктор
Я розумію, хто бажає поступати в вищі навчальні заклади їм це потрібно, но молодший спеціаліст не вимагає обов’язкової здачі ЗНО для студентів коледжу. Подумайте своїми світлими головами і накінець перестаньте мучити народ. ЗНО ЯК І НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ ЦЕ МАЄ БУТИ ЗА БАЖАННЯМ УЧНЯ ЧИ СТУДЕНТА
Роман
Мало того, що на ЗНО витрачаються купа нервів, так щей на додаткові заняття витрачається купа грошей...
Марія
Нехай скасую хоча б для тих,хто не вступає у вищі навчальні заклали!!! Бо це вже нереально!хочеться конкретики!!!! Наприклад,діти,які їдуть вчитись закордон,їм потрібен атестат,а його через зно не можуть видати!!! Коли вже це закінчиться!Хочеться конкретики і перестати переживати????????
Іра
Всі вже морально виснажені . Мені вже нічого не хочеться . Скасуйте зно я вас прошу . Бо я вже неможу!!
Линда
Спасибо, ибо некоторых не волнует что мы может заболеть. Не смотрите нам в голову, пожалуйста мы сами будем решать поступать нам в высший либо нет. Многие поступают в колледж, а там ЗНО не такую уж важную роль играет.
Кіра
Хто хоче писати ЗНО хай пишуть я думаю більшість не хочуть писати ЗНО воно нікому не потрібне втрачати свої сили і нерви????
Вікторія
Влада має в першу чергу думати про здоров’я своєї країни!!
Валерія
Нехай відмінять ЗНО!!! Я не хочу заразитися вірусом, це небезпечно!!!
Софія
Я вважаю, що здоров’я найважливіше! Не можна ставити ЗНО на перше місце, тому що зараз спалах вірусу, і від однієї людини можуть заразитися сотні!!! Я сподіваюсь на те, що влада береже здоров’я учнів, і відмінить ЗНО, або зробить його онлайн)
Дарина
Посадити б кілька членів влади на це ЗНО та побачити їх результат, як вони складуть.
Вадим
Вчитись на 2 курсі в коледжі і здавати ДПА в формі ЗНО,дякую наша вельмишановна влада за те що я хочу скоріше виїхати з цеї країни
РКР
Над нами сидять «Вельми великі люди» які знають як студентам легко! Ні для кого не буде новиною, що ми на 2 курсі вже здобуваємо освіту, а через іновації, в разі того, як студент не складе ДПА у формі ЗНО - просто відрахують. Вам напевно класно читати коментарі і закривати очі на прохання і аргументи нижчих людей, ніж ви. Дійсно, ваші ж діти не хвилюються чи складуть вони ЗНО чи ні, у них татусь або мамуся вже заздалегідь про це по піклувались, а на інших дітей вам все одно. ДІТИ ПІШЛИ В КОЛЕДЖІ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ШВИДШЕ ЗДОБУТИ ОСВІТУ І ХОЧ ЯКОСЬ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ СЕБЕ І РІДНИХ. А ви душите і не даєте такої можливості, навіть елементарно до вчитись!!! ВІДМІНИТИ ЗНО ДЛЯ СТУДЕНТІВ І НЕ ПЕРЕНОСИТИ ЙОГО НА НАСТУПНІ РОКИ. Дати можливість нормально до вчитись, знати досконало свою роботу і працювати в УКРАЇНІ!!! МАЙТЕ СОВІСТЬ!!! ВІДМІНІТЬ ЗНО, ЩЕЙ ТАКА ВАЖКА СИТУАЦІЯ В КРАЇНІ. Наражаєте на небезпеку чужих дітей!!! 11 класи нехай здають ЗНО, щоб поступити до «Омріяного» закладу!
Іван
Відмініте ЗНО хай школьнікі здають а коледжі хай нездають відмініть будь ласка ????????????
Вероніка
ЗНО в коледжах після 2 курсу треба відмінити! В школі хай здають, щоб вступили до вищого навчального закладу, а студенти коледжу вже вивчають професійні предмети де задають багато матеріалу, іще мають нагружати себе шкільними придметами, а якщо не здаєш ті 2 роки були марні тебе просто відраховують!!!
Хельга
Я вчуся на другому курсі коледжа, на факультеті художник керамік, крім того, що в мене перегляд з сесією, я маю готуватися до дпа у формі зно, але як я можу добре до нього підготуватися коли на дистанційному навчанні мені додали цілу купу конспектів та не запланованих робіт. Я вважаю, що дпа у формі зно можна хоча б відкласти на 3ій курс, для тих хто не збирається вступати до вищих навчальних закладів. Я хвилююся за своє здоров’я під час пандемії, а в моєму випадку я не можу чекати рік для того щоб його здати тому що я під загрозою відрахування.
Олена
Як через ЗНО можно ризикувати здоров’ям наших дітей. Чи варто це робити? Колледжі однозначно не повинні здавати!
Оксана
В школі випускники нехай здають. А от в коледжі,студенти 2 курсу нехай не здають. Якщо вони не здадуть це ЗНО,то що,марно 2 роки провчились? Марно потратили 2 роки свого життя....